Dukla Praha – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Trnava 0:0 (kon.) | Čáslav – Příbram 0:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 4:0 (kon.) | Jihlava – Trenčín 3:1 (kon.) | Brno – Znojmo 1:0 (kon.)

Fauly: 14:9. (18:42:11)

To byla také poslední akce zápasu. Brno poráží po zásluze Znojmo 1:0, o výhře rozhodl Lukáš Michna. Z parných Ivančic přeji pokud možno tekutý a chladný večer.

88
    Blíží se konec zápasu a Zbrojovka mohla podruhé udeřit. Od půlky hřiště se rozběhl Vávra, prokličkoval se mezi několika hráči a dostal se až před Hrubého. Ten jeho pokus konečky prstů vyráží.

85
    V závěru se konečně urodily nějaké šance. Nejprve Fall nepropálil znojemskou obránu, následně napřáhl nad bránu Mudra.

82
    Vzápětí mohl vyrovnat Mandula, který se řítil sám na Petrovu bránu, ale v poslední moment se dokázal vrátit Huška a jeho zakončení zablokoval.

81
    Brno právě vstřelilo branku!

Tak nakonec přeci jen gól a trefuje se LUKÁŠ MICHNA. Za hranicí pokutového území napřáhl a prostřelil Hrubého, který se marně natahoval. Vedení Brna je zřejmě zasloužené vzhledem k průběhu utkání.

78
    Vázne kombinace, přesně zakončení. Veškeré akce končí již v zárodku. Opravdu se není co divit, v takovém tropickém počasí se hraje vážně špatně.

74
    Stále stejná písnička, nic se na hřišti neděje. Těžko něco zajímavého komentovat.

70
    U míče je jako v prvním poločase častěji Zbrojovka, ale její územní převaha není nikterak účinná.

66
    Nutné občerstvení pro hráče, stále se nehne vzduch, teplota přes 30°C, žádná fotbalová krása se nekoná. Ani nemůže.

63
    Největší šance zápasu a v ní Milan Lutonský. Po Michnově centru hlavičkoval brněnský mladíček do Hrubého rukavic. Znojemský brankář tutovku Zbrojovky vyráží s námahou na roh. Po něm se již nic nestalo.

60
    Znojmo střídá, odešel Žůrek, přišel Andresič.

57
    Roh pro Znojmo a gólman Petr musel vyboxovat nebezpečný centr do zámezí.

53
    Tempo hry hodně opadlo, žádná šance se zatím neurodila.

48
    Přestávka dlouho netrvala, sotva deset minut, na hřišti je prakticky celá nová soupiska obou mužstev.

46
    Ve druhém poločase se urodila řada změn, oba týmy kompletně protočily sestavy a na place jsou hráči ze střídačky.

46

Statistiky poločasu:

Střely na bránu: 1:1
    Střely mimo: 10:1
    Rohy: 4:2
    Fauly: 8:7

Je za námi první poločas, ve kterém jsme gól neviděli, ale na hřišti se něco přeci jen dělo. Zbrojovka si vytvářela šance a byla lepším týmem. Znojmo se prakticky k ničemu nedostalo.