TJ Spartak Chrastava
0:11 (0:7)
FK Jablonec
cz Nedeľa 24.06.2012, 17:00 • Chrastava • Prípravný zápas

Prvoligový FK Baumit Jablonec zvítězil na půdě účastníka 1. B třídy sk. Západ Liberckého kraje Spartaku Chrastava 11:0. Domácí tým tímto duelem slavnostně otevřel zrekonstruovaný areál. (18:43:49)

71
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Druhý gól v zápase střílí JAN VOŠAHLÍK a upravuje na 0:11.

68
    Jubilejní desátou branku prvoligového týmu přidává JIŘÍ VALENTA.

64
    Devátý gól jabloneckého týmu přidal JAN VOŠAHLÍK.

61
    Technickou střelou na rozdíl osmi branek upravil JAN KOVAŘÍK.

46

37
    Po akci Kopice dává svůj druhý gól v zápase MILAN VUKOVIČ a stav je již 0:7.

26
    O šestý gól Baumitu se postaral LUBOŠ LOUČKA.

22
    Pátou branku hostí přidává JAN KOPIC, pro kterého je to druhý přesný zásah v utkání.

14
    JAN KOPIC je čtvrtým úspěšným střelcem jabloneckého týmu.

8
    VUKADIN VUKADINOVIČ se zbavil ve vápně obránce a střelou do šibenici přidává třetí jablonecký gól.

7
    Druhý gól přidává čerstvá jablonecká posila z ruského Novosibirsku TOMÁŠ ČÍŽEK.

2
    Úvodní gól prvoligového týmu střílí MILAN VUKOVIČ.

1

TJ Spartak Chrastava: Zimák - Žemlička, Janáček, Aubrecht, Mareček, M. Rozmajzl, Vávra, Procházka, Jahoda, P. Rozmajzl.

FK Baumit Jablonec: Špit - Štochl, Zábojník, Pavlík, Novák - Čížek, Kopic, Loučka, Piták, Vukadinovič - Vukovič.

Rozhodčí: .

Hezké odpoledne z Chrastavy, domácí tým TJ Spartak Chrastava se po dvouletém azylu v Hrádku nad Nisou vrací na domácí hřiště a ke slavnostnímu otevření zrekonstruovaného areálu si k sehrání přátelského zápasu pozval prvoligový FK Baumit Jablonec. Areál a trávník, který byl zničen povodněmi, byl za částku 5 milionů zrekonstruován a nyní jej starosta města Chrastavy Ing. Michael Canov slavnostně otevřel. Ještě doplňme, že na nový trávník notnou měrou přispěla i FAČR.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Bendl

Góly: 2. Vukovič, 7. Čížek, 8. Vukadinovič, 14. Kopic, 22. Kopic, 26. Loučka, 37. Vukovič, 61. Kovařík, 64. Vošahlík, 68. Valenta, 71. Vošahlík

TJ Spartak Chrastava: Zimák - Žemlička, Janáček, Aubrecht, Mareček, M. Rozmajzl, Vávra, Procházka, Jahoda, P. Rozmajzl, Bartoš.
    FK Jablonec:

1. poločas: Špit - Štochl, Zábojník, Pavlík, Novák - Čížek, Kopic, Loučka, Piták, Vukadinovič - Vukovič.

2. poločas: Valeš - Kubista, Beneš (74. Kopic), Eliáš, Jablonský - Valenta, Zoubele, Vaněk, Kovařík - Haurdič, Vošahlík.

Rozhodca: Krupa - Kulhavý, Bláha