2
6 6
cz Streda 06.06.2012, 12:00 • Kurt č. 3 • Challenger Fürth (antuka)

4:6
    Teď už je opravdu konec! Dušan Lojda využívá svůj matchball a vítězí v tomto utkání.

40-40
    Už se Lojda radoval, nakonec rozhodčí mění rozhodnutí a je tady shoda.

4:5
    Nakonec všechno dobře dopadlo. Dušan Lojda si po velkém boji, kdy byl nucen odvrátit čtyři breakbally, udržuje své podání a po přestávce půjde podávat Simone Bolelli na udržení se v utkání.

4:4
    Ten nakonec po boji získává svůj servis a srovnává na 4:4. Blíží se dramatická koncovka druhého setu.

3:4
    A Lojda otáčí skóre ve druhém setu. Vede 4:3 a po přestávce půjde na důležité podání Simone Bolelli.

3:3
    Výtečně! Dušan Lojda je zpět ve druhém setu, vzal si ztracené podání zpět a za stavu 3:3 jde na podání.

3:2
    Výborně! Podání si Lojda udržel bez větších komplikací a může se soustředit na prolomení Italova servisu.

3:1
    Škoda! Bolelli získává po boji své podání a ujímá se vedení 3:1.

2:1
    Bohužel Bolelli získává podání našeho hráče a po přestávce půjde podávat na potvrzení tohoto breaku.

1:1
    Simone Bolelli si stejně jako na úvod prvního setu udržel své podání a srovnal stav na 1:1.

0:1
    Druhý už nikoliv a Dušan Lojdu se ujímá vedení i ve druhém setu. Uvidíme, zda Simone Bolelli zlepší svůj servis, protože v prvním setu to byl hlavní rozdíl ve hře obou tenistů.

2:6
    A první set je u konce. Dušan Lojda využil hned první setball a vítězí 6:2.

2:5
    Je to tady! Dušan Lojda si udržel podání a vede již 5:2. Po krátké přestávce půjde podávat na udržení se v prvním setu jeho italský soupeř.

2:4
    Jako přes kopírák se 4. hrou bere opět Dušan Lojda svému soupeři podání na nulu a vede 2:4.

2:3
    Bohužel druhý už nikoliv. Simone Bolelli si okamžitě bere ztracené podání zpět a udržuje své šance na zisk prvního setu. Po přestávce půjde podávat právě Bolelli.

1:3
    Čistá hra na příjmu znamená vedení 3:1 pro Dušana Lojdu - výborně! Bolelli ukončil gem dvojchybou.