Martinezová-Sanchezová – Birnerová 2:1 (kon.) | Šafářová – Jakimovová 2:0 (kon.)
Lucie Šafářová
2
6 6
Anastasia Jakimovová
0
2 0
cz Nedeľa 27.05.2012, 11:15French Open - ženy - Roland Garros (antuka)

Pouze hodinu a dvě minuty trvalo utkání 1. kola French Open mezi Lucií Šafářovou a Anastasií Jakimovovou. Česká tenistka v zápase jasně dominovala a vyhrála nakonec 6:2 a 6:0! (12:15:09)

Konec zápasu

6:0
    Teď je tady ale již konec zápasu, když Šafářová poslala míček přesně k čáře.

40-15
    Další aut a další druhé podání.

40-15
    Dvojchyba české tenistky. Osmá v zápase.

40-0
    Jakimovová hned po podání české hráčky poslala míček do sítě a jsou tady tři mečboly pro Šafářovou!

30-0
    Teď byla Jakimovová pod velkým tlakem a Češka od sítě rázným úderem výměnu ukončila.

15-0
    Šafářová začala dobře a vede 15:0.

5:0
    To je jízda. Česká tenistka opět bere soupeřce podání, vede 5:0 a bude podávat na vítězství v zápase.

40-15
    Teď zahrála Jakimovová do autu a je to 40:15.

30-15
    Češka vede 30:15, když předvedla další povedenou ránu.

15-15
    Teď si stejně počínala i Šafářová a je srovnáno.

15-0
    Jakimovová byla na síti a mohla výměnu ukončit, míček ale poslala jen do sítě!

4:0
    Lucie Šafářová je na vlně a čistou hrou zvyšuje své vedení ve druhém setu již na 4:0!

40-0
    Teď navíc zahrála Jakimovová do sítě a je to 40:0.

30-0
    Lucie Šafářová předvádí nyní parádní tenis. Když už se soupeřce povede úder, Češka předvede ještě lepší.

15-0
    Své podání začala Češka dobře, resp. soupeřka poslala míček jen do sítě a je to 15:0.

3:0
    Lucie Šafářová i ve druhém setu jasně dominuje a podruhé bere soupeřce podání. Česká tenistka vede již 3:0!

40-15
    Lucie Šafářová nyní výborně rozběhala soupeřku po kurtu a pak tvrdě zakončila výměnu.