Znojmo – Sparta B 0:1 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Třinec – Zlín 4:1 (kon.)
Ústí n. L. – Opava 2:1 (kon.) | Čáslav – Karviná 0:0 (kon.) | Brno – Most 2:0 (kon.)
Bohemians – Jihlava 2:0 (kon.) | Táborsko – Sokolov 1:2 (kon.)
FK Čáslav
0:0 (0:0)
MFK Karviná
cz Sobota 26.05.2012, 17:00Chance Národní Liga (CZ)

Na utkání bylo vidět, že se hrálo jen z povinnosti. Blíže k vítězství byli určitě Karvinští. Jenže nedokázali proměnit ani největší šance, což v posledních minutách korunovala neproměněná penalta. Děkujeme za pozornost. (19:10:11)

90
    Gonda neproměnil nařízenou penaltu!

90
    Začíná běžet nastavený čas. Podle dění na hřiště to vypadá, že už se toho moc nestane.

86
    Sudí Zeman udílí žluté napomenutí i čáslavskému Špidlenovi.

83
    Hra je plná nepřesností. Juřenova nahrávka marně hledala Mráze.

81
    Do hry zasáhne i Olin Bartozel (KAR), odchází Lukáš Bartošák.

77
    Zápas sleduje 272 diváků.

75
    Střídají i hosté, Mišinského nahrazuje Václav Juřena.

71
    Domácí se zatáhli do obrany. V této situaci jim zřejmě nezbývá nic jiného než bránit bezgólovou remízu.

68
    Jakub Špičák na hřišti nahrazuje Szmeka.

66
    Z následné standardní situace střílí Mišinský nad.

65
    Domácí budou dohrávat v deseti. Karel Hejný dostává červenou kartu.

58
    Od praporku se kope i na druhé straně.

56
    Domácí z rohového kopu příliš nebezpečí nevytěžili.

55
    Peter Mráz (KAR) vidí žlutou kartu.

53
    Hraje se na středu hřiště.

51
    Nový muž na hřišti Čertík se uvedl dobrým obranným zákrokem, když zastavil další nápor Karviné.

46
    Karviná hned na začátku poločasu spálila zatím největší šanci zápasu. Skóre zůstává nezměněno.

46
    Do druhého poločasu místo Rakovana (CAS) nastoupil Jozef Čertík.

46

Po oboustranně pasivním začátku se role tvůrce hry ujali hosté, kteří jsou v útoku nebezpečnější. Jejich největší šance měli Elvist Ciku a Michal Gonda, oba po rohových kopech. Za domácí pouze dvakrát zahrozil Michal Rakovan.

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

45
    Ale Karvinští to nezahráli dobře. Domácí dostali míč až na půlku hřiště.

44
    Teď by jim po teči jednoho z obránců mohl pomoci další roh.

41
    Hosté pokračují v aktivitě, snaží se před poločasem ještě skórovat.

39
    Čáslav i tuto situaci přestála, skóre se tedy nemění.

39
    Hosté zahrávají roh.

35
    Gonda si na při zakládání útoku nerozuměl s Mišinským a jeho dlouhý pas skončil až v zámezí.

32
    Špidlen čistým skluzem zastavil postupný útok MFK.

29
    Nezvykle brzy tu máme střídání. Domácího Němečka na hřišti nahradí Karel Hejný.

27
    Michal Rakovan (CAS) vidí první žlutou kartu zápasu.

24
    Vlažné tempo s minimem šancí pokračuje.

17
    Vrána se zkusil individuálně prosadit přes dva hráče, Karal mu včas stihl odebrat balon.

14
    Na hřišti se toho v posledních minutách moc neděje. Mírně aktivnější je teď Karviná, ale stále platí, že jsme pořádnou střelu na branku zatím neviděli.

10
    Z rohu nic nebylo, Cverna odkopl míč daleko od karvinské branky. Domácí musí zakládat nový útok.

9
    Domácí zahrávají svůj první roh v zápase.

1
    Start zápasu se z technických důvodů opozdil o cca 15 minut. Nyní je vše připraveno.

5
    První práce pro Antošíka, který do rukavic schoval nepřesný centr Mišinského.

3
    Domácí v úvodu drží balon, dvakrát se zkoušeli probít před branku soupeře po křídle, ale vždy to skončilo autovým vhazováním. Hraje se svižný fotbal.

1

Největší změnou v sestavě domácího Zenitu je brankářský post, kde šanci dostane gólman B-týmu Radek Antošík. Z důvodu ohrožení karetním trestem se trenér Sazima rozhodl nepostavit útočníka Davida Fikejze. Karviné naopak budou chybět obránce Hrtánek a záložník Vladavić, právě z důvodu karetního trestu.

FK Čáslav: Antošík - Káral, Špidlen, Rakovan, Šturma, Duchnič, Mojdl, Szmek, Prášil, Džafič, Němeček.

MFK Karviná: Paleček - Hoffmann, Cverna, Knötig - Ciku, Gonda, Bartošák, Jursa - Mišinský, Vrána, Mráz.

Rozhodčí: Zeman - Pivko, Nádvorník.

Vítejte u online přenosu z třicátého a tedy posledního kola 2. ligy ročníku 2011/12. Na stadionu v Čáslavi zhlédneme utkání, ve kterém už nejde o postup ani sestup, oba soupeři si však stále mohou polepšit v celkové tabulce. Čáslav s Karvinou se v této sezoně střetly hned v prvním kole, kdy Čáslav zvítězila 2:1, rozdílový gól vstřelil Džafič.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Góly:

Karty:   27. Rakovan (CAS), 86. Špidlen (CAS) - 55. Mráz (KAR)   65. Hejný (CAS)

FK Čáslav: Antošík - Káral, Špidlen, Rakovan (46. Čertík), Šturma, Duchnič, Mojdl, Szmek (68. Špičák), Prášil, Džafič, Němeček (29. Hejný)
    MFK Karviná: Paleček - Hoffmann, Cverna, Knötig - Ciku, Gonda, Bartošák, Jursa - Mišinský (75. Juřena), Vrána, Mráz

Rozhodca: Zeman - Pivko, Nádvorník