2:0 (1:0)
Slovan Giraltovce
Sobota 26.05.2012, 13:15 • MFK Tatran Liptovský Mikuláš • Mladší dorast

Lúči sa s vami Tomáš Batiz. (14:59:48)

Skončil sa zápas 27. kola v ktorom Liptovský Mikuláš zvíťazil 2:0 nad Giraltovcami. O jediné presné zásahy sa postarali v 32. minúte Staš. Druhý gól pridal v 75. minúte Revaj.

78
    Znovu je to Staš, ktorý cvičí obrancov pred 16-tkou, hodil si to na svoju lepšiu nohu, ale k zakončeniu sa nedostal.

75
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sa dostali do dvoj gólového vedenia, po tom čo posledný obranca zaváhal tým dal priestor MARTINOVI REVAJOVI, ktorý zoči voči brankárovi nezaváhal.

71
    Revaj sa dostal k lopte, obhodil si obrancu stihol aj zakončiť no obranca zjavne loptu trafil rukou. Rozhodca nenariadil pokutový kop.

71
    Priamy kop Staša minul len tesne ľavú tyč.

70
    Staš znovu ukázal prečo patrí medzi najlepšieho hráča, prešiel si viacero hráčov, následne bol faulovany.

68
    Odkop Šimúna z vlastnej polovice skončil až u brankára hostí.

65
    Roh hostí skončil na jednej hlave hráčov, ktorý ju tesne poslal tesne.

64
    Cigáň si prešiel viacero hráčov, následne sa mu podarilo vycentrovať, obrana prerušila hru na roh.

62
    Uličný sa dostal pred hráča následne ho Cigáň zasiahol zo zadu. Rozhodca ihneď píska faul.

60
    Uličný sa dostal k odrazenej lopte, zasekol si jedného hráča následne sa mu podarilo aj vystreliť, no lopta minula len tesne bránu.

59
    Začínajúcu perfektnú kombináciu zastavil v čas Šimún.

57
    Lechman sa dostal zoči voči brankárovi, jeho strela mierila iba do Korytka, ktorý ju vyrazil pred seba, následne Staš odkopol loptu do bezpečia.