3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
New Jersey Devils
cz Utorok 15.05.2012, 02:00 • Madison Square Garden • Play-off NHL

Děkujeme za sledování našeho přenosu. (04:41:56)

Třetí třetina, dvacet jedna zákroků Henrika Lundqvista a zářezy Dana Girardiho, Chrise Kreidera a Artěma Anisimova rozhodly o tom, že první zápas finále Východní konference vcelku jednoznačně ovládnou hokejisté New York Rangers a to i přes fakt, že první dvě třetiny naznačovaly, že zápas bude vyrovnaný do poslední sekundy. Blueshirts se tedy ujali vedení v sérii poměrem 1:0. Střetnutí číslo dvě budete moci sledovat v noci ze středy na čtvrtek od 02:00 středoevropského času.

Nejčerstvější novinky, analýzy, kompletní statistiky a další informace z historie i současnosti klubu nebo tipovačku o suvenýry s tématikou Rangers najdete na NewYorkRangers.cz - největším českém fanouškovském webu klubu NHL.

60:00

59:58
    Lundqvist si připisuje ještě jeden úspěšný zákrok.

59:35
    Domácí vyhazují.

59:22
    Mike Rupp dostává dvě trestné minuty. Devils tak mají šanci alespoň na čestný úspěch.

58:33
    Gól! Pravděpodobně je po všem. Ruslan Fedotěnko dobře rozehrál celou akci, aby následně vyslal dvojic Briani Boyle - ARTĚM ANISIMOV do přečíslení dvou proti jednomu. Proti prázdné brance již nebylo problémem dostáhnout na třetí trefu.

58:12
    Milimetrový ofsajd Ďáblů. Vhazování ve středním pásmu.

57:53
    Martin Brodeur již zůstane na střídačce. New Jersey to tedy zkusí se šesti bruslaři v poli.

57:53
    Oddechový čas New Jersey Devils.

57:53
    Delší tlak hokejistů Devils přerušuje až Henrik Lundqvist, který v rukavici podržel Larssenovo nahození od modré čáry.

56:50
    Domácí v přečíslení dvou proti jednomu! Ryan Callahan volil jednoduché zakončení bez kombinace, ale netrefil branku.

56:29
    Fedotěnko vybojoval v útočném pásmu puk a od mantinelu ho okamžitě poslal na Martina Brodeura. Ten však neměl s tímto spíše propagačním nahozením problém a hru přerušil jen kvůli dotírajícím soupeřům.

55:58
    Gáboríkovi se povedlo dostat puk za modrou čáru a domácí si tak mohou alespoň z části oddechnout.

55:07

55:07
    Kovalčukova střela minula bránu. Ruský útočník dnes střílí velice nepřesně.

54:40
    Blueshirts se osvobozují.

54:03
    Ilja Kovalčuk se špatně dohodl se svými spoluhráči a prudký puk poslal až na zakázané uvolnění.

53:07
    Chris Kreider si teď trochu pokazil reputaci. Obdržel totiž dvě minuty za hákování.

Góly a asistencie: 41. Girardi (Kreider, Del Zotto), 52. Kreider (Anisimov, Girardi), 59. Anisimov (Boyler, Fedotěnko)

New York Rangers: Lundqvist (Biron) - McDonagh, Girardi, Staal, Del Zotto, Stralman, Bickel - Hagelin, Richards, Gáborík, Kreider, Stepan, Callahan, Anisimov, Boyle, Prust, Fedotěnko, Mitchell, Rupp
    New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Židlický, Greene, Larsson, Fayne, Salvador, Volchenkov - Kovalčuk, Parise, Zajac, Eliáš, Sýkora, Henrique, Ponikarovsky, Gionta, Zubrus, Bernier, Carter, Clarkson

Rozhodca: McCauley, O'Hallore, Sutherland - Barton, Racicot