2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Los Angeles Kings
cz Pondelok 14.05.2012, 02:00 • Jobing.com Arena • Play-off NHL

Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a u dalších přenosů z NHL na viděnou! (04:51:49)

První bod v semifinálové sérii si nakonec připisují Králové z Los Angeles. Ve třetí třetině o tom rozhodl kapitán Dustin Brown, který v 43. minutě poslal svůj tým do vedení, které pečetil střelou do prázdné branky Dwight King. Druhé utkání na ledě Phoenixu se odehraje v noci z úterý na středu, konkrétně ve 3:00 SEČ a Vy u toho můžete být znovu s námi!

60:00

59:13
    Los Angeles právě vstřelilo branku!

Dwight KING svým druhým dnešním gólem, střelou z poloviny hřiště do odkryté branky zajišťuje LA první bod v semifinálové konferenci. Asistence: Willie Mitchell.

59:04
    Yandle s Boedkerem nedokázali vystřelit.

58:53
    Smith na střídačce, domácí to zkouší v šesti!

58:14
    Icing hostů.

57:45
    Langkow s Pyattem v přečíslení 2 na 1! Prvně jmenovaný ale tak dlouho čekal s přihrávkou, že se nakonec neseběhlo vůbec nic.

57:02
    Další Kleslovo nahození a Doanova dorážka z bezprostřední blízkosti, Quick ale drží Krále!

56:54
    Doanova střela těsně vedle!

56:30
    Domácím utíká čas velmi rychle.

55:35
    A znovu Pyatt, tentokrát neuspěl při dorážkách na brankovišti.

53:24
    Velká šance pro Vermetta, trefil ale jen boční síť!

51:58
    Tvrdá střela Mitchella a lahůdkový zákrok Mika Smithe. Opravdu krásný hokejový moment!

51:21
    Hrát se ale bude ve čtyřech na obou stranách, Ekman Larsson nedovoleně bránil Mika Richardse a jde si také sednout na 2 minuty.

51:13
    Justin Williams vyloučen na 2 minuty za hákování.

50:55
    A znovu Kopitar, tentokrát se chtěl obtočit kolem branky, Smith byl ale u tyčky připraven.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 14. Morris, 39. Boedker (Doan, Vermette) - 4. Kopitar (Brown, Doughty), 29. King (Richatds), 43. Brown (Voynov, Williams), 60. King (Mitchell)

Arizona Coyotes: Smith - Yandle, Schlemko, Klesla, Ekman-Larsson, Rozsíval, Morris - Vrbata, Hanzal, Whitney, Brule, Pyatt, Gordon, Doan, Langkow, Chipchura, Korpikoski, Vermette, Boedker
    Los Angeles Kings: Quick - Greene, Scuderi, Doughty, Voynov, Martinez, Mitchell - Penner, Richards, Richardson, Kopitar, Williams, Lewis, Brown, Fraser, Stoll, Nolan, King, Carter

Rozhodca: Pollock, Watson - Heyer, Sharrers