Juventus – Bergamo 3:1 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 0:0 (kon.) | AC Miláno – Novara 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 1:0 (kon.) | Cesena – AS Rím 2:3 (kon.) | Lazio – Inter 3:1 (kon.)
Chievo – Lecce 1:0 (kon.) | CFC Janov – Palermo 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Catania – Udinese 0:2 (kon.)
Juventus Turín
3:1 (2:0)
Atalanta Bergamo
cz Nedeľa 13.05.2012, 15:00Talianska Seria A

Hezký zbytek neděle. (16:56:43)

Je dobojováno. Nový italský mistr Juventus Turín zvládl ve fantastické atmosféře své poslední letošní vystoupení a může si konečně vychutnat mistrovské oslavy.

90+1
    Juventus právě vstřelil branku!
    K míči se postavil střídající ANDREA BARZAGLI a po pár vteřinách na hřišti pojišťuje výhru domácích.

90
    Juventus bude kopat penaltu!

89
    Zraněného Chielliniho nahrazuje na hrací ploše Barzagli.

88
    Stadionem obíhá mexická vlna.

87
    Chiellini si zřejmě přivodil nějaké zranění. Domácí hráč musí být odnesen na nosítkách.

86
    Chiellini upadl a Bonaventura se tak řítil na bránu. V poslední chvíli byl ale čisté od míče odstaven. Teď to bylo opravdu těsné.

83
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Drama je na světě. STEPHAN LICHTSTEINER poslal míč do vlastní sítě a rázem je výsledek o jediný gól!

82
    Hosté naposledy střídají. Na poslední minuty si zahraje Cigarini, který nahradil Cazzolu.

80
    Ke hlavičce se dostal následně Quagliarella, ale míč jde vedle levé tyče.

80
    Bergamo se teď ubránilo rychlé akci domácích pouze za cenu rohového kopu.

78
    Centr Minottiho si stáhl do rukavic Storari.

75
    Až teď vyslal tečovanou střelu Quagliarella. Brankář Bergama byl ale pozorný.

75
    Hra se v posledních minutách odehrává především v prostoru mezi šestnáctkami.

71
    S pokusem Pepeho neměl Frezzolini žádný problém.

68
    Del Piero se loučí s turínskými fanoušky čestným kolečkem, které absolvuje pod tribunami.

67
    Quagliarella se ihned po svém nástupu na hřiště uvedl ofsajdem.

66
    Další změna v domácí sestavě. Dolů jde Estigarribia, opačným směrem putuje Quagliarella.

Filip Lefenda

Góly: 10. Marrone, 28. Del Piero, 90+1. Barzagli (pen.) - 83. Lichtsteiner (vla.)

Juventus Turín: Storari - Estigarribia (66. Quagliarella), Chiellini (89. Barzagli), Bonucci, Lichtsteiner - Marrone, Pirlo, Padoin - Del Piero (57. Pepe), Giaccherini, Borriello
    Atalanta Bergamo: Frezzolini - Bellini, Lucchini, Manfredini, Peluso - Schelotto (51. Minotti), Cazzola (82. Cigarini), Carmona, Bonaventura - Moralez (52. Gabbiadini), Denis