Florida – NJ Devils 3:0 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 0:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:1 (kon.)
Arizona – Chicago 1:2 (po pr.) | Philadelphia – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Washington – Boston 3:4 (po pr.)
New York Rangers
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Ottawa Senators
cz Nedeľa 22.04.2012, 01:00 • Madison Square Garden • Play-off NHL

53:21
    Domácí si zahrají početní převahu! Dvě minuty dostává Milan Michálek za sekání.

49:06
    Ryan Callahan dostává dvě minuty za nedovolené bránění soupeřova gólmana. Senátoři tak mají jedinečnou šanci navýšit svůj náskok.

37:23
    Ryan Callahan dostává dvě minuty za hrubost. Další přesilovka pro bíle oděné bruslaře.

33:48
    Ottawa si zahraje druhou přesilovku. Za vražení si jde odpočinout Mike Rupp.

20:52
    Sens si zahrají první početní převahu v zápase. Dvě minuty dostal Ruslan Fedotěnko za hru vysokou holí.

17:45
    Spezza dostává dvě minuty za hrubost. Třetí přesilovka domácích.

11:40
    Jezdci by si měli zahrát další početní převahu. Tresty budou jasné poté, co rozhodčí roztrhnou klubko hráčů, kteří se do sebe pustili.

06:51
    Marián Gáborík byl podražený při svém průniku a Rangers si zahrají první početní převahu zápasu. Dvě minuty si odsedí Sergej Gončar.