Sparta B – Most 0:2 (kon.) | Třinec – Bohemians 0:4 (kon.) | Ústí n. L. – Brno 2:2 (kon.)
Vlašim – Sokolov 1:3 (kon.) | Opava – Jihlava 0:2 (kon.) | Zlín – Táborsko 1:2 (kon.)
AC Sparta Praha B
0:2 (0:1)
FK Baník Most 1909
cz Sobota 14.04.2012, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

90+2
    Další nebezpečnou hlavičku Griffithse vytáhl nad břevno Bertelman.

90
    V posledním střídání Mostu nahrazuje Běloušek Štefka.

85
    Žlutá karta pro Kadeřábka.

81
    Šanci snížit měl Griffiths, který hlavičkoval po centru Folprechta jen těsně vedle.

79
    Žlutou kartu viděl i nový muž na hřišti Štípek, který fauloval Vidličku.

78
    První žlutou kartu zápasu viděl za faul na gólmana Frýdek.

77
    Druhá změna Mostu: místo Mliky nastupuje Štípek.

71
    V prvním střídání hostí nahrazuje Danoského Holub.

58
    Sparta naposledy vystřídala, když Juhara nahradil Griffiths.

51
    Most právě vstřelil branku!
    Střelu hostujícího mužstva dokázal brankář Sparty Holý vyrazit jen ke stoperovi HOFMANNOVI, který před prázdnou bránou nezaváhal.

46
    Sparta o poločasové přestávce dvakrát vystřídala. Dohráli Jánoš a Grajciar, místo nich na hřiště vyběhli Frýdek a Vidlička.

45
    V závěru prvního poločasu se v obrovské šanci ocitl hostující Danoski, ovšem skvělým zákrokem zachránil své mužstvo Holý.

30
    K odraženému míči se dostal ZORAN DANOSKI, který následnou krásnou střelou mířil přesně do šibenice sparťanské branky. Most vede 1:0!

20
    První velkou šanci zápasu zlikvidoval hostující gólman Bertelman. Po centru Grajciara se na zadní tyči z první do míče opřel Hybš a mostecký tým zachránil skvělým zákrokem jeho gólman.