B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Prešov 1:2 (kon.)
Ružomberok – Košice 2:0 (kon.) | Nitra – Dunajská Streda 3:0 (kon.)
MŠK Žilina
2:2 (2:1)
AS Trenčín
Sobota 14.04.2012, 17:30Niké liga

Je to tak, pod Dubňom sa duel skončil prekvapujúcou remízou 2:2 a tak sa šošoni netešili z troch bodov proti tomuto súperovi ani do tretice v tejto sezóne. Po remíze 0:0 a 3:3 prišla do skompletizovanej zbierky aj deľba bodov 2:2. Druhý polčas veľmi nezaostával oproti tomu prvému, šace sa rodili na jednej i druhej strane, bolo ich neúrekom, Žilina mala väčšiu prevahu, ale postupom času sa do hry dostával aj Trenčín a v 74. minúte prestrelil v šanci Krnáča Peltier, čo znamená deľbu bodov. V závere ešte mohol strhnúť vedenie pre svoj tím práve Peltier, ale trafil iba brvno. Neuspel na druhej strane Belloo, či Deza a tak sa z tohto výsledku teší najmä Trnava. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (19:21:58)

93
    Zrejme sa v tomto zápase už nič podstatné nestane.

93
    Peltier ešte v šanci, ale z uhlu minul.

93
    Plynie posledná nadstavená minúta, vyzerá to dnes v Žiline na deľbu bodov.

92
    Predtým ale Deza nepríjemne doľliapol na Čogleya a zasiahol chúlostivé miesta.

92
    Deza vraj nefauloval, vysunul Bella, ale ten slabšou strelou neprekonal brankára.

92
    Pich nezaložil akciu, ale loptu má jeho tím.

92
    Peltier a Salinas kombinujú s Mazanom, ten stratil loptu.

91
    Čogley v poslednej chvíli odzbrojil Dezu a lopta končí v aute po zásahu peruánskeho hráča, takže odkopávať bude Volešák.

91
    Mabouka napálil dopredu, ale tam je pozorná obrana hostí.

91
    Nepresnosti v tábore hostí, ale následne sa čosi podobné podarilo aj Žiline, takže sa hrá z jednej strany na druhú.