Melzerová – Williams 0:2 (kon.) | Erakovičová – Plíšková 2:0 (kon.)
2
6 6
cz Utorok 03.04.2012, 18:15WTA Charleston - Credit One Charleston Open (antuka)

3:6
    Williamsová svůj druhý mečbol už proměnila. Češka Williamsové celkem dobře vzdorovala, jenže třikrát přišla o podání a soupřka jen jednou, a to navíc na samotném začátku celého střetnutí. Williamsová si pak svůj servis pohlídala, dvakrát v důležitých chvílích proměnila brejkbol a vítězství Američanky bylo na světě.

0-40
    Tři mečboly! Takový luxus si Američanka vytvořila v možná rozhodujícím gemu tohoto utkání.

3:5
    Tak tohle je špatné. Češka stejně jako v prvním setu ztratila podání v nejméně vhodnou chvíli a v dalším gemu bude podávat její soupeřka na vítězství.

40-A
    Williamsová má třetí brejkbol v tomhle gemu. Dotáhne ho do úspěšného konce tentokrát?

15-40
    Dva brejkboly pro Williamsovou! Tohle může být pořádný hřebíček do rakve Benešové.

40-30
    Tak že by po dlouhé době světlý moment pro Benešovou? Má brejkbol!

40-A
    Williamsová a její další fiftýn. A má brejkbol!

0:1
    V setu vítězí Williamsová. Ta tak navázala na úspěšný první set a svoje podání si sebrat nenechala.

4:6
    V setu vítězí Williamsová. Nepříjemná věc pro českou tenistku. Williamsová sebrala Češce podání dvakrát v tomhle setu, na začátku a na samotném konci. Proměnila hned svůj první setbol a ujímá se vedení v tomhle zatím vyrovnaném souobji.

1:1
    V gemu vítězí Williamsová. Na sebraná podání 1:1. Benešová svou úlohu na servisu nezvládla. Vyrovnáno.

15-40
    Američanka odpodívá stejnou notou jako Benešová. A má dva brejkboly!

1:0
    V gemu vítězí Benešová. Tak to je velká paráda. Williamsová ztrácí hned v prvním gemu svůj servis. Skvěle, Iveto!