Huta-Galung – Lojda 2:0 (kon.) | Zekič – Schmid 2:0 (kon.)
Dušan Lojda
Dušan Lojda
0
5 5
cz Utorok 03.04.2012, 11:10Challenger Barletta - Open Città della Disfida (antuka)

7:5
    V zápase vítězí Jesse Huta Galung, jenž si poradil s Čechem Dušanem Lojdou ve dvou setech dvakrát 7:5. Přesto byl Lojda kousek od výhry v prvním setu, dokonce měl i jeden setbol. Ve druhé sadě to už vypadalo na suverénní jízdu Holanďana, přesto množství prohraných podání obou tenistů druhý set hodně zamotalo a viděli jsme velice dramatický zápas. Příjemné odpoledne vám přeje Tomáš Martínek. (12:59:25)

Konec zápasu

7:5
    Huta Galung využívá hned první možnost a vítězí ve dvou setech!

40-15
    Tentokrát je ale situace již hodně kritická. Dva mečboly pro Jesse Huta Galunga při podání Dušana Lojdy.

30-15
    Holanďan tlačí na pilu a Čech je jako již poněkolikáté kousek od porážky.

15-15
    Lojda si však pomáhá podáním a je vyrovnáno.

15-0
    Huta Galung vstupuje do možná poslední hry zápasu lépe.

6:5
    Využívá hned první a míček je nyní na straně Dušana Lojdy. Jak se ukáže při svém podání?

40-0
    Tři gameboly pro Huta Galunga, jenž na tom může být lépe v závěru druhé sady.

30-0
    Třicet nula pro rodáka z holandského Haarlemu.

15-0
    Holanďan má první fiftýn při svém podání.

5:5
    Je to tady! Dušan Lojda si drží svůj servis a stav je pět pět. Podávat bude Jesse Huta Galung.

30-40
    Také nyní je na tom lépe Dušan Lojda a může proměnit gamebol ke srovnání stavu druhého setu.

30-30
    Jesse Huta Galung ovšem kontruje a dva míčky jej dělí od triumfu. Takových situací jsme dnes již viděli několik, pokaždé však Holanďan selhal.

15-30
    Český tenista se ujímá vedení rychlým prohozem.

15-15
    Lojda přitvrzuje na servisu a je srovnáno.

15-0
    Huta Galung dává přesný míč a Lojda chybuje.

5:4
    Opravdu neuvěřitelný průběh zápasu! Dušan Lojda proráží Huta Galungovi podání a vrací se zpět do hry. Sám jde na podání, což ovšem není ve druhém setu ani pro jednoho hráče výhodou...