Huta-Galung – Lojda 2:0 (kon.) | Zekič – Schmid 2:0 (kon.)
Dušan Lojda
Dušan Lojda
0
5 5
cz Utorok 03.04.2012, 11:10Challenger Barletta - Open Città della Disfida (antuka)

7:5
    Huta Galung využívá hned první možnost a vítězí ve dvou setech!

6:5
    Využívá hned první a míček je nyní na straně Dušana Lojdy. Jak se ukáže při svém podání?

5:5
    Je to tady! Dušan Lojda si drží svůj servis a stav je pět pět. Podávat bude Jesse Huta Galung.

5:4
    Opravdu neuvěřitelný průběh zápasu! Dušan Lojda proráží Huta Galungovi podání a vrací se zpět do hry. Sám jde na podání, což ovšem není ve druhém setu ani pro jednoho hráče výhodou...

5:3
    Game je jeho a za stavu pět tři bude servírovat do zápasu Jesse Huta Galung.

5:2
    Holanďan vede pět dva ve druhém setu. Lojda ještě zkusí při svém servisu potrápit soupeře, který je již opravdu jen krůček od osmifinále.

4:2
    Čistou hrou je na tom nyní opět lépe Jesse Huta Galung! Vidíme opravdu zajímavé zvraty ve skóre a průběhu zápasu.

3:2
    Dušan Lojda vyhrává servis svého soupeře a doslova vztává z popela. Nyní jde na servis a bude moci srovnat stav druhého setu!

3:1
    Tak přeci jen Dušan Lojda drží své podání a soupeř má stále výhodu "pouze" jednoho získaného podání Lojdy.

3:0
    To se také stává a Holanďan má již náskok tří her. Na servisu nyní uvidíme Lojdu.

2:0
    Lojdova hra se nyní sesypala jako domeček z karet. Huta Galung vyhrává jeho podání, vede už ve druhé sadě dva nula a navíc jde na podání.

1:0
    Úvodní game druhé sady získává Jesse Huta Galung. Na podání nyní uvidíme Dušana Lojdu.

7:5
    Hned ten první využívá, navíc čistou hrou bere Lojdovi podání a zajišťuje si první set v utkání v poměru 7:5!

6:5
    Rázem je zde čistá hra pro Huta Galunga a Lojda se naopak bude při svém servisu bude bránit zisku prvního setu pro jeho soupeře.

5:5
    Lojda byl kousek od zisku prvního setu, přesto Huta Galung vyrovnává na pět pět a sám jde na podání. Je to pro Dušana Lojdu velká škoda.

4:5
    Český hráč už prohrával 15:40, přesto to nezabalil, odvrátil tři gameboly a odměnou mu je "brejknuté" podání Huta Galunga. Nyní bude Lojda servírovat na zisk prvního setu.

4:4
    Lojda své podání vyhrává a za stavu čtyři čtyři v první sadě bude podávat Jesse Huta Galung.

4:3
    A potvrzuje to i svým vyhraným podáním. Servírování nyní čeká Dušana Lojdu.

3:3
    Ano, druhá čistá hra za sebou pro hráče ze třetí světové stovky. Dušan Lojda srovnal stav a na podání nyní půjde rozladěný Huta Galung.

3:2
    Je to tady. Čistou hrou si bere Dušan Lojda své ztracené podání zpět a je nyní na koni.

3:1
    Po dlouhé výměně má nakonec více štěstí Jesse Huta Galung a rodák z Ivančic prohrává své podání. Holanďan jej nyní bude muset ještě potvrdit.

2:1
    Pravoruký tenista Huta Galung čistou hrou vyhrává své podání a nyní je na řadě levák Lojda.