Vlašim – Pardubice 3:1 (kon.) | Jindřichův Hradec – Kert Park Praha 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Karviná 2:3 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Plzeň – Most 4:3 (kon.) | Letohrad – Třinec 5:2 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
HBC Enviform Třinec
cz Sobota 10.03.2012, 18:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Krásný podvečer z Letohradu. Tady se dnes odehraje pro oba týmy důležité utkání, v němž budou body pro vítěze velmi cenné.

Domácí Letohrad má za sebou úvodní kola jara na hřištích soupeřů. Minulou sobotu hráli Letohradští, kteří jsou na předposledním místě v tabulce, ve Vlašimi, kde prohráli díky gólu minutu a čtvrt před koncem 3:2. V neděli pak zvítězili hubeným 0:1 v Jindřichově Hradci. Body tedy potřebují jako sůl.

Hostující Třinec je v tabulce poslední. Úvodní jarní kola hráli doma - minulou sobotu hostili Plzeň, kterou porazili 2:1 a druhý den pak hráli doma s Kladnem, kterému podlehli 1:2.

V Letohradě máme odehrané oba zápasy dorostu, kde mladší dorost Letohradu vyhrál 3:2 na nájezdy nad Pardubicemi a starší dorost domácích zvítězil též nad Pardubicemi 4:2. Završí Letohrad dnešní úspěšný den?

Do začátku zbývá zhruba půlhodiny, týmy pomalu nastupují na rozcvičku.

SK OEZ Testa Letohrad:

HBC Enviform Třinec:

Rozhodčí: Olesz Vladislav, Pikula Jaroslav

00:01

1:58
    Po střele jednoho z Letohradských byl signalizován offsajd, střela zasáhla gólmana hostí, proto se poté vhazuje v obranném pásmu Letohradu.

2:37
    Hostující Cieslar se dostal k míčku a dvěma střelami ohrozil Šimaru. Letohradský brankář je však pozorný.

3:14
    V ohromné šanci před Smolkou byl letohradský Halbrštát, míček do branky však nedostal.

6:18
    Jak blesk z čistého nebe se na modré čáře uvolnil hostující Radim Smolka a dělovkou prověřil Šimaru - ten míček vyrazil betony.

6:54
    Sám na golmana se řítil letohradský Kormunda - místo střely však zaváhal, ale k odraženému míčku se dostal Lux. Ten ale také neuspěl. Chybělo však jen málo .... Míček nakonec skončil pod Smolkovou lapačku.

9:14
    Třinec teď zamkl Letohrad v jejich obranné polovině, Šimara však stále navzdory několika střelám drží nulu.

9:42
    Míček do útoku vyvezl Lux, ke střele se však nedostal. Pak několikrát po sobě opět na Šimaru několikrát střílel Szotkowski, ale neúspěšně.

10:31
    Ve skumáži před třineckou brankou to chvílemi vypadalo zajímavě, ve vedoucí branku Letohradu však situace nevyústila.

11:46
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Robert Drábik. Letohrad hraje první přesilovku.

12:11
    Letohrad právě vstřelil branku!

Letohrad se ujímá vedení! Po souhře Večerníka a Kormundy přesilovku využívá ONDŘEJ LUX - 1:0. Asistence: David Večerník, Pavel Kormunda.

14:14
    Do konce třetiny zbývá minuta.

14:51
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí Martin Voleský.

15:00

Po první třetině je stav 1:0 pro Letohrad, střely za první část jsou 14:11 pro Letohrad.

Další třetina začne přibližně v 18:39.

15:01

16:51
    Trest Voleského končí bez gólového efektu - letohradský útočník naskakuje do hry, kde zatím příliš šancí nebylo.

17:13
    Za nedovolené bránění je potrestán letohradský Jaromír Protzner, to jsou další dvě minuty přesilovky pro Třinec.

18:16
    Při špatném střídání Letohradu se do vyložené šance dostal třinecký Podešva - Šimara v brance Letohradu byl bezchybný.

19:45
    Po nádherné souhře Protznera a Halbrštáta dostal nabídku se skórování Ondřej Lux, ten však svou šanci promarnil, kdy trefil brankáře do hrudníku.

19:54

Po nahrávce Luxe krásně využil vybídku se druhému gólu DAVID HALBRŠTÁT - 2:0. Asistence: Ondřej Lux.

21:40
    Třinec právě vstřelil branku!

Letohradští neuhlídali PATRIKA CIESLARA, který si naběhl z druhé vlny a snižuje na 2:1. Asistence: Radim Smolka, Dalibor Pail.

22:24

Letohradští ihned znovu navyšují - nahrávky Voleského využívá JOSEF MATYÁŠ - 3:1. Asistence: Martin Voleský.

23:33
    Za sekání je vyloučen domácí Jiří Rail. Opět dvouminutová přesilovka pro Třinec.

25:08
    Letohradští navzdory oslabení zamkli Třinec v jeho obranné části, jejich ostřelování hostujícího brankáře však gólový závěr nemělo.

25:23
    Další trest pro Letohrad - za napadení je opět vyloučen Martin Voleský.

25:23
    Oddechový čas pro hosty.

25:33
    Railův trest končí, Letohrad je ve čtyřech.

26:11
    Lux v závěsu s Minaříkem se hnali na třineckou branku, Lux nahrával, Minaříkovi ale chybělo málo k usměrnění míčku do branky.

27:23
    Voleský se vrací do hry a rovnou míří do útoku. Tam dvakrát po sobě střílí, ale míček končí v náručí brankáře.

26:55
    Znovu je vyloučen Rail, tentokrát za krosček. Jeho vyloučení vyvolalo nelibost u přihlížejících fanoušků.

28:06

Je to 3:2. Druhou branku Třince střílí a přesilovku využívá PATRIK CIESLAR. Asistence: Radim Mišun, Radim Smolka.

29:11
    Za podražení je vyloučen hostující Radim Smolka.

30:00

Po druhé třetině je stav 3:2 pro domácí, zápas je hodně vypjatý a nervózní a také hodně divoký. Střely za druhou třetinou jsou 12:13 pro Třinec.

Třetí třetina začne zhruba v 19:26.

30:01

31:54
    Za vražení na hrazení je vyloučen hostující Martin Konvička.

33:02
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Lukáš Hudeček.

34:02

Těsně po skončení trestu Konvičky využívá druhého vyloučení DAVID VEČERNÍK - 4:2. Asistence: Pavel Kormunda, Ondřej Lux.

35:35
    Za vyhození hole je do konce utkání vyloučen hostující Martin Konvička.

35:40
    Na středu hřiště zůstává ležet Furik po zřejmě vysoké holi jednoho z protihráčů. Nikdo ale není vyloučen.

37:31
    Rozhodčí vylučují třineckého Szotkowského za hrubost a současně domácího Malíka za hákování.

37:31
    Navíc hostující Radim Smolka dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování - nadávání.

39:11

Sám na bránu se řítil ONDŘEJ LUX a v pátém gólu do pravého horního rohu - nad lapačku, se nemýlil - 5:2. Bez asistence.

39:44
    Oba tresty končí, hraje se v pěti.

41:02
    Za napadení je vyloučen hostující Robert Drábik. Letohrad hraje přesilovku.

43:02
    Do konce zbývají dvě minuty, trest Drábika končí.

43:51
    Minutu před koncem je vyloučen domácí Ladislav Minařík - za držení.

44:51
    Devět vteřin před koncem rozhodčí vylučují hostujícího Patrika Cieslara za nedovolené bránění.

45:00

Zápas 18. kola hokejbalové Tipgames extraligy je u konce, výhra domácího týmu zajistila tři body na konto Letohradu. Střely za třetí třetinu byly 13:4 pro Letohrad, celkově 39:28.

Zítra domácí tým hraje s Karvinou, která dnes vyhrála v Hradci Králové 2:3. Zítřejší zápas začíná v 10:00 hodin.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:02:11)

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 13. Lux (Večerník, Kormunda), 20. Halbrštát (Lux), 23. Matyáš (Voleský), 35. Večerník (Kormunda, Lux), 40. Lux - 22. Cieslar (Smolka R. , Pail), 29. Cieslar (Mišun, Smolka R.)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Malík, Jiřík, Friml "C", Košťál, Rybka, Matyáš, Hruška, Voleský, Furik, Kormunda, Halbrštát, Lux, Minařík, Večerník, Rail, Protzner, Paukrt
    HBC Enviform Třinec: Smolka L. (Szmidt) - Turoň, Konvička, Samek, Mišun "C", Podešva, Tomis, Cieslar, Hudeček, Szotkowski, Říman M., Říman D., Smolka R., Oslanec, Pail, Drábik, Zvejška, Chovaniec.

Rozhodca: Olesz Vladislav, Pikula Jaroslav