Vlašim – Pardubice 3:1 (kon.) | Jindřichův Hradec – Kert Park Praha 0:4 (kon.) | Hr. Králové – Karviná 2:3 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Plzeň – Most 4:3 (kon.) | Letohrad – Třinec 5:2 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
HBC Enviform Třinec
cz Sobota 10.03.2012, 18:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:02:11)

Zítra domácí tým hraje s Karvinou, která dnes vyhrála v Hradci Králové 2:3. Zítřejší zápas začíná v 10:00 hodin.

Zápas 18. kola hokejbalové Tipgames extraligy je u konce, výhra domácího týmu zajistila tři body na konto Letohradu. Střely za třetí třetinu byly 13:4 pro Letohrad, celkově 39:28.

45:00

44:51
    Devět vteřin před koncem rozhodčí vylučují hostujícího Patrika Cieslara za nedovolené bránění.

43:51
    Minutu před koncem je vyloučen domácí Ladislav Minařík - za držení.

43:02
    Do konce zbývají dvě minuty, trest Drábika končí.

41:02
    Za napadení je vyloučen hostující Robert Drábik. Letohrad hraje přesilovku.

39:44
    Oba tresty končí, hraje se v pěti.

39:11
    Letohrad právě vstřelil branku!

Sám na bránu se řítil ONDŘEJ LUX a v pátém gólu do pravého horního rohu - nad lapačku, se nemýlil - 5:2. Bez asistence.

37:31
    Navíc hostující Radim Smolka dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování - nadávání.

37:31
    Rozhodčí vylučují třineckého Szotkowského za hrubost a současně domácího Malíka za hákování.

35:40
    Na středu hřiště zůstává ležet Furik po zřejmě vysoké holi jednoho z protihráčů. Nikdo ale není vyloučen.

35:35
    Za vyhození hole je do konce utkání vyloučen hostující Martin Konvička.

34:02

Těsně po skončení trestu Konvičky využívá druhého vyloučení DAVID VEČERNÍK - 4:2. Asistence: Pavel Kormunda, Ondřej Lux.

33:02
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Lukáš Hudeček.

31:54
    Za vražení na hrazení je vyloučen hostující Martin Konvička.

30:01

Třetí třetina začne zhruba v 19:26.

Po druhé třetině je stav 3:2 pro domácí, zápas je hodně vypjatý a nervózní a také hodně divoký. Střely za druhou třetinou jsou 12:13 pro Třinec.

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 13. Lux (Večerník, Kormunda), 20. Halbrštát (Lux), 23. Matyáš (Voleský), 35. Večerník (Kormunda, Lux), 40. Lux - 22. Cieslar (Smolka R. , Pail), 29. Cieslar (Mišun, Smolka R.)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Malík, Jiřík, Friml "C", Košťál, Rybka, Matyáš, Hruška, Voleský, Furik, Kormunda, Halbrštát, Lux, Minařík, Večerník, Rail, Protzner, Paukrt
    HBC Enviform Třinec: Smolka L. (Szmidt) - Turoň, Konvička, Samek, Mišun "C", Podešva, Tomis, Cieslar, Hudeček, Szotkowski, Říman M., Říman D., Smolka R., Oslanec, Pail, Drábik, Zvejška, Chovaniec.

Rozhodca: Olesz Vladislav, Pikula Jaroslav