Kladno – Liberec 2:1 (po pr.) | Slavia – Vítkovice 8:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 4:1 (kon.)
Rytíři Kladno
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 24.02.2012, 18:10 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR)

61:51
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí berou z dnešního zápasu dva body. MICHAL DRAGOUN se už od modré rozjel, když viděl, že domácí vybojovali kotouč. Po přihrávce Hovorky se pak dostal do brejku a bekhendovou střelou překonal Marka Pince. Asistence: Marek Hovorka.

59:22
    David Růžička (KLA) dostává dvě minuty za sekání. Rozhodčí si jeho přestupku vůbec nevšimli a přesto vylučují.

53:16
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté se v hektickém zápase branky dočkali také. Nahození libereckých hokejistů se od modré odrazilo před LUKÁŠE VANTUCHA, který do poloprázdné branky zametl za bezmocného Cháberu, který po 113 minutách a 16 sekundách přišel o neprůstřelnost. Asistence: Tomáš Urban, Michal Bulíř.

52:29
    Kudrna se ocitl sám před Cháberou, který utěsnil prostor mezi betony. Výborný zákrok domácího gólmana.

48:31
    Podruhé se Kladno dostalo do útočného pásma a domácí už nic nevymýšleli. Jaroslav Kalla prostě nabil na modrou VLADIMÍRU KAMEŠOVI, jehož rána prošla až za Marka Pince. Asistence: Jaroslav Kalla.

47:55
    Bicek nahodil do branky, kde se puk odrazil, až spadl znovu k Bickovi, kterého ale podťal Petr Nedvěd (LIB), který dostává dvě minuty za podražení. Kladno čeká 64 sekund dvojnásobné přesilovky.

46:59
    Petr Ulrych (LIB) dostává dvě minuty za hrubost, když za brankou dosti nešetrně trefil Lukáče, který nebyl v tu chvíli v držení kotouče.

40:18
    Hosté začnou třetí třetinu přesilovkou. Jiří Kuchler (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

33:05
    Kalla pádil sám na brankáře, ale ani on svou střeleckou smůlu neprotrhl, ačkoliv do branky šel doslova po hlavě, puk za Pince nedostal

28:38
    První formace Kladna dokázala hosty zamotat v jejich pásmu a vynutila si faul. Dvě minuty za sekání dostává Ondřej Vitásek (LIB).

12:30
    Tomáš Knotek se zjevil sám před Pincem, když nechal přejet obránce. Ani nadvakrát však dosti vyjetého brankáře nepřekonal.

09:14
    A také Liberec čeká první přesilová hra v zápase. Klimenta se prodral před branku, kde ho zastavil hákováním Michal Pavlů (KLA).

07:36
    Po Kallově chybě ujížděl na Cháberu Tomáš Urban, jehož střela mezi betony nenesla úspěch!

06:23
    Domácí ve výhodně nakonec dorazili puk do branky, ale sudí neviděl kotouč a odpískal. Domácí si ale zahrají další početní výhodu. Dvě minuty za krosček dostává Petr Nedvěd (LIB).

02:51
    Byl ale faulován. Dvě minuty dostává za hákování Ondřej Vitásek (LIB).

02:51
    Naopak přišla akce Kladna a Jaroslav Kalla zblízka trefuje tyčku!

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 49. Kameš (Kalla), 62. Dragoun (Hovorka) - 54. Vantuch (Urban, Bulíř)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Kameš, Drtina, Lepine, Piskáček, Kužel, Růžička, Pavlů - Kalla, Patera, Kuchler - Hovorka, Dragoun, Bicek - Eberle, Lukáč, Látal - Valský, Knotek, Kafka - Hluchý.
    Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Derner, Výtisk, Štich, Ulrych, Holub, Vitásek – Klimenta, Nedvěd, Kudrna – Vantuch, Urban, Bulíř – Špaček, Vak, Bárta – Víšek, Bortňák, Krejčík.

Rozhodca: Homola, Fraňo - Gebauer, Lederer