Žilina – B. Bystrica 4:3 (po s.n.) | Poprad – Košice 1:3 (kon.) | Martin – HC Slovan 4:1 (kon.)
Zvolen – Skalica 4:2 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:4 (kon.)
HK Poprad
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC Košice
Utorok 21.02.2012, 17:00 • Zimný štadión Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:35
    Košice dali gól!
    Powerplay Popradu sa nevyplatila! Od modrej ľahkou strelou trafil prázdnu bránu STANISLAV GRON. Bez asistencií.

59:18
    Powerplay domácich!

52:25
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za úmyselné vyhodenie puku zinkasoval Tabaček.

51:22
    Dvojnásobná presilová hra Popradu - dve minúty za faul kolenom dostáva Kristek.

50:24
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za podrazenie zinkasoval Slimák.

44:57
    Veľmi tvrdé a nepekné zákroky v podaní košických hráčov! Opäť sa však proti Košičanom nepíska.

43:21
    Ďalšia obrovská šanca na košických hokejkách! Ján Tabaček sa v šprinte dotlačil takmer za Melicherčíkov chrbát, no Melicherčík sa rozvalil na celú bránu.

42:04
    Košičanom sa podaril obrat stretnutia! Po odrazení puku od mantinelu sa puk dostal k Piatakovi, ktorý skvelo nahral nabiehajúcemu SAMUELOVI MLYNAROVIČOVI, ktorý pekným podvihnutím puku prekonal Melicherčíka. Asistencie: Erik Piatak, Gabriel Spilár.

41:06
    Obrovská šanca na košických hokejkách! Kristekovi sa však nepodarilo prekonať perfektný zákrok Melicherčíka.

34:29
    Vylúčenie na domácej strane, no každý si o tom môžeme myslieť svoje. Každopádne pán Jonák vylučuje na dve minúty za nedovolené bránenie Suchého.

29:57
    Gron sa dostal do obrovskej šance! Sám letel na Marcela Melicherčíka, no ten mu vystavil krásnu stopku, keď sa rozvalil na celú bránu.

29:30
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za hákovanie si odsedí Chovan.

29:02
    Obrovská šanca domácich! Do gólovej šance sa dostal Balán, no nedokázal už zakončiť tak, ako chcel.

25:37
    Košičanom sa podarilo v druhej tretine vyrovnať. Po peknej prihrávky od Zálešáka sa gólovo presadil PETER BARTOŠ, ktorý pekným zdviháčikom prekonal Marcela Melicherčíka. Asistencie: Miroslav Zálešák, Michal Novák.

19:57
    Obrovská šanca na popradských hokejkách! Zakončujúci Škovira však nedokázal prekonať Hyláka.

10:00
    Vylúčenie na domácej strane - dve minúty za seknutie dostáva Rapáč.

08:21
    Poprad dal gól!
    Popradčania využívajú prvú ponúknutú presilovú hru v tomto zápase. Po peknej prihrávke z hokejky Koskinena bol Hylák jemne vytiahnutý z brány, čo tvrdým projektilom zúžitkoval RADOSLAV SUCHÝ. Asistencie: Joonas Petri Koskinen, Kim Strömberg.

07:36
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Chovan.

05:21
    Vylúčenie na domácej strane - 2+10 minút za napadnutie zo zadu zinkasoval Jáchym.

Góly a asistencie: 9. Suchý (Koskinen, Strömberg) - 26. Bartoš (Zálešák, Novák), 43. Mlynarovič (Piatak, Spilár), 60. Gron

HK Poprad: Melicherčík (Šimonovič) - Fabian, Kramár, Jáchym, Tavželj, Malina, Kovačevič, Suchý, Pentikáinen - Kuľha, Škovira, Kroták, Takáč, Strömberg, Svačina, Vaic, Koskinen, Rapáč, Svitana, Balán, Chovan.
    HC Košice: Hylák (Halász) - Kolba, Mlynarovič, Slimák, Chovan, Novák, Homér, Tabaček, Šeda - Hvila, Zálešák, Dravecký, Miklík, Pašek, Jenčík, Bartoš, Spilár, Piatak, Kristek, Haščák, Gron.

Rozhodca: Jonák - Tvrdoň, Orolin