Mladá Boleslav – Plzeň 5:4 (po pr.) | Pardubice – Třinec 1:4 (kon.) | Slavia – Liberec 5:4 (po s.n.)
BK Mladá Boleslav
5:4 (1:1, 1:3, 2:0)
HC Škoda Plzeň
cz Utorok 21.02.2012, 17:30Tipsport extraliga (ČR)

04:59
    V závěru třetí třetiny vyloučen Jan Kovář na 2 minuty za podražení.

49:00
    Patrik Petruška vyloučen na 2 minuty za podražení. Je tu šance pro mladoboleslavský celek, aby zkorigoval a zdramatizoval stav utkání.

41:53
    Utkání se nám vyostřuje. Bahenský a PItule se strkali již při vhazování, načež spolu měli další konflikt při hře. Pitule si odsedí 2 minuty za držení hole, Bahenský 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 4.

41:45
    Tomáš Frolo v obětí s boleslavským Goertzenem si vyměňují názory. Rozhodčí po chvíli menší potyčku likvidují. Oba výtržníci si odsedí na trestné lavici 4 minuty za hrubost. Hra pokračuje v pěti na obou stranách.

38:26
    Boleslav jde do tří, Boris Žabka vyloučen na 2 minut za sekání.

36:30
    Vyloučen domácí Gordon Baldwin - 2 minuty za nedovolené bránění.

28:45
    Vyloučen MIchal Dvořák - 2 minuty za podražení.

08:09
    Sprint Milana Mikulíka na Mazance přinesl vyloučení na straně Plzně: Jan Kovář (PLZ) fasuje 2 minuty za podražení. Mikulík se i tak stačil protlačit ke střele, která lízla boční síťku klece a polovina stadionu už nadšením zvedala ruce nad hlavu. Mikulík byl vzápětí faulován znovu, tentokrát použil Kaberle (PLZ) nedovolené bránění. Hosté tak fasují hned dva tresty najednou.

06:37
    V ponechané výhodě až k Hüblovi prokličkoval Stránský. Boleslavský brankář vytáhl parádní semafor. Jinak tu tedy máme první vyloučení Zbyněk Hrdel (MBL) - 2 minuty, vysoká hůl.

Jitka Čechová

Zdena Bobková

Góly a asistencie: 11. Mikulík (Chaloupka, Žabka), 21. Balaštík (Tomas, Čutta), 42. Podkonický (Mikulík, Hay), 60. Bahenský (Výborný), 62. Balaštík (Výborný, Mozík) - 17. Pletka (Duda, Kovář), 32. Johnson (Duda), 36. Havlíček (Vykoukal, Dvořák), 39. Pletka (Vykoukal, Duda)

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Baldwin, Beňovič, Rýgl, Čutta, Hay, Žabka, Mozík, Chaloupka - Balaštík, Hrdel, Bahenský, Stieler, Vrbata, Loskot, Mikulík, Goertzen, Jiránek, Podkonický, Tomas, Výborný
    HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) - Hanzlík, Vykoukal, Kaberle, St. Pierre, Frolo, Marušák, Jeřábek - Petruška, Kratěna, Straka, Stránský, Pletka, Kovář, Duda, Johnson, Havlíček, Dvořák, Pitule, Heřman, Mrňa

Rozhodca: Hribik, Jeřábek - Pouzar, Jindra