Šumperk – Olomouc 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 6:1 (kon.)
Benátky n/J – Písek 2:1 (kon.) | Most – Jihlava 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:0, 1:2, 1:0)
SK Kadaň
cz Sobota 18.02.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, ústí nad Labem. • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Koutský (Orct) - Pavlík, Poživil, Černý, Gureň, Vobořil, Sklenička - Lev, Roubík, Handlovský - Kovář, Rod, Pazourek - Čermák, Pajič, Treille - Baránek.

Sportovní klub Kadaň: Jarina (Šterba) - Trefný, Bombic, Vojta, Szakal, Malínský, Révay, Jeřábek, Zmeškal - Skořepa, Charousek, Novák - Stoklasa, Stehlík, Račuk - Mála, Chlouba, Boušek - Andres, Kůs, Hofmeister.

Rozhodčí: Zubzadnda - Ondráček, Géra.

00:01

01:30
    V brance Ústeckých skončil azourek a bude se vhazovat v pásmu domácích. Předtím si na puk při propagačních pokusech šáhli oba brankáři.

02:50
    Hraje se především ve steřdním pásmu, oba celky mjí potíže s přechodem modré čáry. Napsoled hosté zahráli icing.

02:59
    Po buly přerušil po střele od mdoré čáry gólman kadaně.

05:00
    Po Handlovského forčekingu měl nabito Roubík. Mířil do protipohybu brankáře. Branku ale netrefil. V kontru hrozil Skořepa. Bekhednem si na Koutského nepřišel.

05:50
    Znovu problémy při přechodu do útoku. Ofsajd zastavil nejdřív Kadaň, pak domácí.

06:18
    Lvi právě vstřelili branku!
    Za brankou vybojoval puk Čermák, povyjel před branku, kde nalezl v ještě výhodnější pozicici DAVIDA PAZOURKA. Ten se z první nemýlil. Zamířil přesně k tyči. asistence: Miloslav Čermák.

06:15
    Sachca Treille (UNL) zahrál ve vlastní třetině nedovoleně holí a ústí bude hrát dvě minuty v oslabení.

07:50
    V první minutě měli hosté nadějné pokusy z dálky, pak se k sólu rozjel Račuk a jeho průnik a střelu řešil až domácíí brankář. šance Kadaně!

08:54
    Ústečtí již v pěti nezvládli přechod do útoku, píská se icing.

09:40
    Treille dělal rozruch v kadanské obraně. nakonec hru přerušil Jarina.

11:00
    Skořepa a po něm Novák vážně ohrožovali domácí branku. Forhendový pokus druhé jmenovaného klouzal po Koutského ramenu.

11:40
    Další výpad hostů a střela z levého kruhu rozvlnila boční síť ústecké branky.

12:30
    Ústečtí hru zklidnilii mají nyní delěší dobu puk pod kontrolou.

13:10
    Jenže hosté zase využili skulinku a rychle se přesunuli do pásma a vše rešili jednoduše. střelou z kruhu. Andresův pokusi Koutský pohlídal.

13:30
    A další výpad hostujícíh hráčů. Mezi kruhy však byla jejich střela zblokována do ochranné sítě.

15:30
    Ústečtí se nesnaží hrát tak přímočaře jako hosté. Rádi se s pukem na holích pomazlí. Po několikeré kombinaci nakonec nahazoval Gureň. Do trajektorie letu šáhl Bělohlávek.. Branku minul.

16:00
    Roubíkova pětka dlouho držela puk v pásmu. Nepodařilose jim však vyvézt puk do střeleckého úhlu.

16:30
    Andres měl vylouženou šanci. mezi kruhy si připravil palebnou pozici. Mohl i nahrávat volnému spoluhráči. Branku netrefil.

18:00
    Na druhé straně vyrazil Pavlík do zakončení. nestihl usměrnit pas Treilleho.

19:40
    Ohromná příležitost hostů. Největší v dosavadním průběhu mače. Dlouhý pas propadl až na rozjetého Stehlíka. Ten z levého křídla mířil mezi nohy. Puk Koutskému propadl, ale domácí brankář jej zalehl zády jej chvíli předtím, než se k němu přiblížily hokejky kadaňských hráčů.

20:00

Přestože po dvaceti minutách vedou Úśtečtí Lvi v derby nad Kadaní 1:0, na šance hosté vedoucí celek ligy zatím přehrávají. Kdyby byli o něco důraznější v zakončení, mohlo být minimálně srovnáno. Druhá část začne ca. v 18:17.

20:01

21:40
    Domácí se v začátku třetiny usadili v pásmu hostů. několikrát roztočili zajímavý kolotoč přihrávek šanci měl po průniku Čermák. Nic z toho se ale neujalo.

23:00
    Po špatné rozehrávce ústi postupovali hosté ve dvou na jednoho. Charousek se Skořepou však nevyřešili situaci nejlépe.

24:40
    Tomáš Rod na sebe navázal hráče, vyvezl puk od hrazení mezi kruhy. Vystřelil a od Jariny odražený puk sebral MARTIN BARÁNEK a ve svém debutu v seniorském A týmu se hned zapisuje mezi střelce. Dorážku pohodlně namířil kolem nohy brankáře do sítě. Asistence: Tomáš Rod.

25:35
    Málem třetí branka. Kovář měl nabito. Od pravého kruhu střílel z první. Puk Jarinovi propadl za záda, ale kadaňský brankář jej na poslední chvíli skokem vytlačil mimo tye.

26:30
    Ústečtí hrají evidentně v pohodě. nyní to ale v ´točném pásmu překombinovali a málem za to pykali. Jenže hosté brejk zakončili jen do připraveného brankáře.

Lvi zase předváděli svou pohodu kombinaemi v útočné třetině. Pak Kovář z boku pálil do boční sítě. Pak rozhodčí vyloučili po hráči na každé straně. avida pazourka (UNl) za hákování a Romana Chloubu ((KAD) za nafilmovaný pád.

28:54
    Kadaň právě vstřelila branku!
    V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval JAROSLAV KŮS a snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Bronislav Andres, Josef Révay.

31:18
    V obranném pásmu fauloval holí Tomáš Rod (UNl) a půjde na dvě minuty pykat za krosček.

33:08
    Hosté devět vtřetin před vypršením Rodova trestu nabízenou výhodu proměňují. Střelu od modré čáry před Koustkým ze vzduchu tečoval JAROSLAV KŮS a vyrovnává skóre derby. Asistence: Bronislav Andres, Jakub Hofmeistr.

34:08
    Po levém křídle se prosazoval Lev. Lehkou střelou na Jarinu nevyzrál.

34:25
    Velká šance hostů. V brejku postupovali ve dvou na jednoho. V poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu Robin Kovář (UNL) a dostává trest na dvě minuty za nedovolené bránění.

38:00
    Pajič to zkusil zajímavě. Mezi dvěma protihráči si prohodil puk a v dobré pozci střílel do protipohybu brankáře. Branku netrfil.

38:42
    Chlouba postupoval sám na branku. Z pravé strany mířil však nad. Velká šance hostů! Poté byl u mantinelu faulován Lukášem Handlovským (UNL), který inkasuje dvě minuty za krosček.

39:15
    Revay pálil od modré. Koutský vyrazil.

39:59
    Ještě v poslední vteřině projel puk ústeckým brankovištěm.

40:00

Ústečtí vedli už o dvě branky. Zdálo se, že v poklidu budou kráčet za výhrou. V pohodě kombinovali a mysleli si, že se nemůže nic stát. V době, kdy si hosté už paradoxně nevytvářeli tolik šancí, zvládli vyrovnat. Dvakrát mířil do černého Kůs. Před třetí dvacetiminutovkou, která začne ca. v 19:13, tak je vše otevřené.

40:01

42:00
    Ústečtí zbytek oslabení odehráli daleko od branky. Pak měl šanci Sklenička. Mířil vedle. Hosté stříleli z dálky. Koustkého lapačka připravena.

44:43
    Oba celky se marně snažili přejít s pukem na holi modrou čáru. Šancí je v poslední době jako šafránu. Poslední střela domácí byla zblokována nad.

45:20
    Ani nyní Ústečtí přechod pásma nezvládli - offsajd.

46:00
    Sklenička mířil p přiťuknutí Pajiče mimo.

46:27
    Tak to byla kuriózní branka! Koutský chtěl rozehrát puk, jenže při odpalu zlomil hůl vejpl a puk se svezl přímo na čepel PETRA STOKLASY, který neměl problém trefit odkrytou klec. Hosté prvně v zápase vedou.

47:10
    Za vyrovnáním se hnal oubík. Ani na třikrát jarinu nepřekonal.

47:37
    Ústečtí si aktivitou v útočné třetině vybojovali přeilovku. První v zápae! Jan Trefný (KAD) si jde odpykat dvě minuty za hákování.

47:50
    Jenže domácím se nyní nepovedla rozehrávka. Icing.

48:35
    Závar po střele Gureně hosté zvládli. jarina pak podržel puk po střele Pajiče.

49:20
    Domácím se nedaří usadit v pásmu.

50:54
    Hosté zavřeli střední pásmo a Ústečtí jen marně krouží kolem modré čáry. S pukem na holi ji přejedou výjimečně.

52:15
    Hosté hráli dlouho usazeni před ústeckou brankou. šanci si nevypracovali.na druhé straně zatáhl Lev. Objel branku, ale bekhendem minul.

53:10
    Gureň padl do příhři Skořepovi v situaci dva na jednoho.

54:10
    Přechod do pásma śtí zase nevyšel. Pískal se ofsajd. pak zase zahráli hosté na icing.

54:30
    Po buly se obtáčel kolem branky Roubík. Minul ji. Přihrávku poté na spoluhráče neprocpal.

55:05
    Lev u levé tyče v jasné šanci minul. Přihrával zase Roubík.

55:25
    Po buly střela Pazourkovi nesedla. Hosté vyváží.

56:36
    Čermák se Skleničkou od hrazení puk před branku nakonec dostali. Gureň ve velké šanci mířil jen do brankáře. Hosté vyhodili na icing.

Hosté si po dlouhém pobytu ve vlastním pásmu beoru tïme out. Nemohou střídat.

56:45
    Hosté z vlasní teřtiny vyhodili přímo na Koutského. Ten navíc přerušil hru.

57:16
    Nejdří domácí špatně rozehráli, Hosté nevystřelili. Roda přerušil v postupu vpřed ofsajd.

57:40
    zase špatná rozehra Ústí. Puk ve steřdním pásmu.

57:50
    Ani Roubík se vpřed neprobil. Hosté však posílají puk na zakázané uvolnění.

Ústí si bere time out.

Koutský zůstává v bráně.

Tak ne míří nakonec na střídačku.

58:02
    Hosté vyhazují do středního pásma.

58:30
    Lev zpoza branky nepřihrál a puk je zase ve středním pásmu.

59:00
    Lvi zavezli. Hraje se u hrazení.

59:10
    Hosté zase posílají do střední třetiny.

59:40
    Útí se usadilo v pásmu. jenže přehuštěnou obranou střely na branku neprošly.

59:54
    Zdeněk Skořepa (KAD) 2 min. za držení hole

Buly před Jarinou.

59:56
    Roubík je prohrál. Hosté zvítězí.

60:00

Kadaň si překvapivě veze z Ústí všechny tři body. A to prohrávala o dvě branky. Jenže do druhé přestávky srovnala a vítězný kuriózní gól vstřeilil Stoklasa. (19:47:10)

Karel Filas

Góly a asistencie: 7. Pazourek (Čermák M.), 25. Baránek (Rod) - 29. Kůs (Andres, Révay), 34. Kůs (Hofmeistr, Andres), 47. Stoklasa

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Orct) - Vobořil, Sklenička, Poživil, Černý, Pavlík, Gureň - Lev, Roubík, Handlovský - Kovář, Pazourek, Čermák -Rod, Pajič, Treille - Baránek.
    SK Kadaň: Jarina (Šterba) - Trefný, Bombic, Vojta, Szakal, Malínský, Révay, Jeřábek, Zmeškal - Skořepa, Charousek, Novák - Stoklasa, Stehlík, Račuk - Mála, Chlouba, Boušek - Andres, Kůs, Hofmeister.

Rozhodca: Zubzadnda - Ondráček, Géra.