Skalica – Poprad 4:3 (kon.) | Martin – Trenčín 1:2 (kon.) | Žilina – HC Slovan 0:4 (kon.)
B. Bystrica – Nitra 3:4 (kon.) | Košice – Zvolen 9:3 (kon.)
HK VITAR Martin
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 14.02.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

MHC Mountfield (Martin): Šimko (Volentier) - Drgoň, Brcko - Leško, Výborný - Zukal, Matejka - Vartovník, Škumát - Zeliska, Galamboš, Važan - Kriška, Škoda, Fadrný - Macejka, Ižvolt, Šišovský - Themár, Cíger, Sobota

Dukla Trenčín: Kováč (Hiadlovský) - Hlubuček, Vizváry - Bednár, Gabriš - Biro, Habsuda - Nechala, Štindl - Fabuš, Šťastný, Pardavý - Dano, Melicharek, Gašparovič - Sojčík, Tvrdoň, Tybor - Mikula, Filo, Jakubek

Rozhodca: Baluška - J. Tvrdoň, M. Orolin, V. Kontšek .

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:55
    Prvá šanca v zápase pre MHC. Važan pripravil peknou prihrávku šancu pre Zelísku, ten strelou švihom prestrelil.

02:12
    Hostia sa zatiaľ iba hľadajú, žiadnu výraznejšiu šancu sme nevideli.

03:21
    Vartovník oslabil MHC. 2. min. podrazenie

04:00
    Gábriš sa v páde naťahoval k odrazenhému puku. Veľa nechýbalo. Šimko sa však dobre natiahol.

Domáci v plnom počte.

05:55
    Nechala tečoval nohou v bezprostrednej blízkosti puk pred Šimkom, ten s pomocou šťastia vytlačil puk.

06:00
    Gašparovič fauloval - 2. min podrazenie

06:55
    Pekná príležitosť Škodu, už bol z uhla a tak nemohol pripraviť pohodlnú prihrávku pre voľne stojatého Krišku.

08:02
    Martin dal gól!
    Napokon v závere presilovke vymyslela hviezdna dvojka MHC - Kriška so Škodom vynikajúci vietor. Na konci akcie bol VLADIMIR ŠKODA. Asistencia: jan Fadrný

09:25
    Hostia pôsobia zatiaľ zakríknutejším dojmom. Veľa korčulú, no bez premyslenia a dôrazu. Naopak - faulujú Martin Jakúbek podrazil Škumáta

10:30
    Prvá polovica presilovky MHC bez žiadnej šance, MARTIN sa nedokáže presadiť ani do útočného pásma

Hostia v plnom počte.

12:30
    Strela Andreja Themára, na oboch stanách však útočníci nemieria presne. Väčšina striel končí mimo bránky

13:54
    Važan podrazil Tybora. Hráči uzavreli asi pred zápasom dohodu, že budú iba podrážať. Všetky 4 tresty boli podrazením

15:00
    Trenčín dal gól!
    Trenčín využil svoju presilovú hru po tvrdej strele od Vizváryho. Po jeho strele sa dobre zorientoval pred Šimkom PETER FABUŠ, keď jednoducho poslal puk za Šimku. Asistencie: Matúš Vizváry, tomáš Hlubuček

15:51
    Obrana MHC Výborný zahral nedovolene. Martin sa bude opäť brániť. Vyhodenie puku. 2. min.

16:30
    Melichárek sa v presilovke pokúšal bekhendom prekonať martinského gólmana. Tesne všAK minul..

17:45

18:00
    Trenčania začínajú aj vďaka presilovkám čoraz viac strieľať. Tentoraz sa o voľný priestrel pokúsil Miroslav Habšuda

18:50
    Nebezpečná strela od Gašparoviča spomedzi kruhou. Zrušila ju však spoľahlivá Šimkova lapačka

19:30
    V záverečnej minúte prvej časti škrtla o lapačku strela od Tomáša Brcka.

20:00
    Prvá tretina skončila.

20:01
    Začala druhá tretina.

21:53
    Prvá vážnejšia šanca v druhej tretine na strane Trenčína - Sojčík z medzikružia vyskúšal pozornosť Mareka Šimku.

22:28
    Šišovský podrazil - tradične. 2. min.

23:21
    Hostia zatiaľ domácim priliš nepohrozili. V presilovke sa zatiaľ ledva - ledva dostávajú do útočného pásma.

23:49
    Martinčania opäť podrazili - tentokrát to úspešne vyšlo Kriškovi. Hostia budú hrať výhodnu presilovku 5:3

24:30
    Martinčania bojujú v štvorici

24:58
    Tentokrát sa pre zmenu rozhodol podraziť Trenčan. Fabuš sa previnil.

26:00
    Martin s 5 hráčmi

27:00
    Hostia v plnom počte. Martinčania mali dobrú príležitosť v presilovke zásluhou dua Kriška - Škoda , druhý menovaný nastrelil len do bočnej siete.

28:50
    Pekná individuálna akcia od Jakuba Cígera. Zakončiť presnejšie mu zabránil trenčiansky obranca.

30:00
    Hostia prišli do Turca s veľmi pasívnou taktikou, snažia sa o "rýchle" puky, kedy hrajú jednoducho vo vlastnom obrannom pásme.

31:13
    Opäť príležitosť pre Krišku, dobre zakončil. Proti bol iba Kováč.

33:30
    Vynikajúci obranný zákrok od Drgoňa. Ten prelstil trio Trenčanov. Tí by sa už iba rútili na Šimka.

33:38
    Hostí oslabil Habsuda - krošček 2. min.

34:46
    Martinčania sa opäť minútu svojej presilovky iba hľadali. Cestu ku golu si zakliesnili sami. Vlastným kľučkovaním a neľahkou kombinácou

35:30
    V závere presilovky vyskúšal pozornosť Kováča Važan, keď po peknej kolmej prihrávky od Galamboša z prvej neprekonal brankára hostí

36:48
    Martinčania sa iba márne pokúšajú o vsietenie rozhodujúceho gólu. Chýba im rýchlejšia a hlavne súvislejšia kombinácia

37:50
    Na druhej strane Pardavý obišiel Šimka po peknom naznačení, nahadzoval pred bránku. Vtedy už bol Šimko presunutý a vychutnal si strelu Šťastného.

38:59
    Vizváry po obkorčulovaní zakončoval bekhendom, jeho pokus však nebol dostatočne dôrazný

40:00
    Druhá tretina skončila.

40:00
    Koniec druhej tretiny sa niesol vo veľmi chaotickom duchu.

40:01
    Začala tretia tretina.

41:00
    Obe mužstvá dlho nebodovali. Zrejme sa pokúsia o osobnú obranu a občasné útočenie vo forme rýchlych brejkov. Zatiaľ nemáme možnosť vidieť vidieť šance.

42:30
    Rastislav Tybor nastrelil žŕdku, domáci obrancovia pôsobili ako zorganizované otvorené dvere a dovolili mu nakorčulovať si k Šimkovi.

43:36
    Marek Zukal sa pokúšal ohroziť Kováča strelou z dialkovej modrej.

44:10
    Kriška v obrovskej šanci. V dôležitom okamihu sa mu však akoby naschvál zlomila hokejka.

44:45
    Martinčania pôsobia asi od druhej minúty tretej tretiny svižnejším dojmom. Hostia skôr vyčkávajú

46:40
    Hra sa iba málo kúskuje, viac sa hrá rozhárane ako súrodo a kombinačne.

48:10
    Nevidíme takmer žiadne šance. Oba tímy sa viac sústreďujú na bránenie ako na tvorivú a agresívnu hru

49:51
    Momentálne by mohol povedať, že športový divák mohol povedať, že šach je napínavejší ako hokej.

50:56
    Andrej Šťastný vo výbornej šance, asi po dlhých piatich minútach bola šanca na aspoň jednej strane.

52:40
    Martinčania po dlhej dobe vo vynikajúcej príležitosti, tú spálil Škoda.

53:50
    O útočenie sa na martinskej strane stará zväčša druhý útok pod vedením Vladimíra Škodu

55:35
    V tretej tretine vidíme minimum šancí. Obe mužstvá budú radi aj za jeden bod.

56:34
    Važan zafauloval v nesprávnom čase, 3:30 pred kncom hákovanie

56:44
    V. Škoda bol zahákovaný v nájazde. nasleduje samostatný nájazd!

56:44
    Dôležitý okamih. Škoda nepremenil. Namieril po miernej kľučke iba do vyrážačky.

57:20
    Hostia si zobrali oddychový čas. Majú ešt 1.14 možnosť presilovej hry.

57:29
    Kriška ohrozil Kováča, iba však strelou do masky. Musíme dodať, že zatiaľ mali domáci viac striel v oslabení ako hostia v presilovke.

58:09
    Záver je veľmi hekticky, v poslednej päť minútovke vidime viac šancí ako za celú tretiu tretinu.

58:25
    Hostia skórovali po nahadzovanom puku,kedy sa od ŠTASTNEHO ANDREJA odrazil puk za brankára Šimku. Asistencie: Ján Pardavý

59:01
    Martin - oddychový čas

60:00
    Koniec zápasu. (19:07:24)

Jozef Čelestiak

Góly a asistencie: 9. V. Skoda (J. Fadrný) - 15. Fabuš (Vizváry, Hlubuček), 59. Šťastn (Pardavý)

HK VITAR Martin: Šimko (Volentier) - Drgoň, Brcko - Leško, Výborný - Zukal, Matejka - Vartovník, Škumát - Zeliska, Galamboš, Važan - Kriška, Škoda, Fadrný - Macejka, Ižvolt, Šišovský - Themár, Cíger, Sobota
    HK DUKLA Trenčín: Kováč (Hiadlovský) - Hlubuček, Vizváry - Bednár, Gabriš - Biro, Habsuda - Nechala, Štindl - Fabuš, Šťastný, Pardavý - Dano, Melicharek, Gašparovič - Sojčík, Tvrdoň, Tybor - Mikula, Filo, Jakubek

Rozhodca: Baluška - J. Tvrdoň, M. Orolin, V. Kontšek