Skalica – Poprad 4:3 (kon.) | Martin – Trenčín 1:2 (kon.) | Žilina – HC Slovan 0:4 (kon.)
B. Bystrica – Nitra 3:4 (kon.) | Košice – Zvolen 9:3 (kon.)
HK VITAR Martin
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 14.02.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:07:24)

59:01
    Martin - oddychový čas

58:25
    Trenčín dal gól!
    Hostia skórovali po nahadzovanom puku,kedy sa od ŠTASTNEHO ANDREJA odrazil puk za brankára Šimku. Asistencie: Ján Pardavý

58:09
    Záver je veľmi hekticky, v poslednej päť minútovke vidime viac šancí ako za celú tretiu tretinu.

57:29
    Kriška ohrozil Kováča, iba však strelou do masky. Musíme dodať, že zatiaľ mali domáci viac striel v oslabení ako hostia v presilovke.

57:20
    Hostia si zobrali oddychový čas. Majú ešt 1.14 možnosť presilovej hry.

56:44
    Dôležitý okamih. Škoda nepremenil. Namieril po miernej kľučke iba do vyrážačky.

56:44
    V. Škoda bol zahákovaný v nájazde. nasleduje samostatný nájazd!

56:34
    Važan zafauloval v nesprávnom čase, 3:30 pred kncom hákovanie

55:35
    V tretej tretine vidíme minimum šancí. Obe mužstvá budú radi aj za jeden bod.

53:50
    O útočenie sa na martinskej strane stará zväčša druhý útok pod vedením Vladimíra Škodu

52:40
    Martinčania po dlhej dobe vo vynikajúcej príležitosti, tú spálil Škoda.

50:56
    Andrej Šťastný vo výbornej šance, asi po dlhých piatich minútach bola šanca na aspoň jednej strane.

49:51
    Momentálne by mohol povedať, že športový divák mohol povedať, že šach je napínavejší ako hokej.

48:10
    Nevidíme takmer žiadne šance. Oba tímy sa viac sústreďujú na bránenie ako na tvorivú a agresívnu hru

46:40
    Hra sa iba málo kúskuje, viac sa hrá rozhárane ako súrodo a kombinačne.

44:45
    Martinčania pôsobia asi od druhej minúty tretej tretiny svižnejším dojmom. Hostia skôr vyčkávajú

44:10
    Kriška v obrovskej šanci. V dôležitom okamihu sa mu však akoby naschvál zlomila hokejka.

43:36
    Marek Zukal sa pokúšal ohroziť Kováča strelou z dialkovej modrej.

Jozef Čelestiak

Góly a asistencie: 9. V. Skoda (J. Fadrný) - 15. Fabuš (Vizváry, Hlubuček), 59. Šťastn (Pardavý)

HK VITAR Martin: Šimko (Volentier) - Drgoň, Brcko - Leško, Výborný - Zukal, Matejka - Vartovník, Škumát - Zeliska, Galamboš, Važan - Kriška, Škoda, Fadrný - Macejka, Ižvolt, Šišovský - Themár, Cíger, Sobota
    HK DUKLA Trenčín: Kováč (Hiadlovský) - Hlubuček, Vizváry - Bednár, Gabriš - Biro, Habsuda - Nechala, Štindl - Fabuš, Šťastný, Pardavý - Dano, Melicharek, Gašparovič - Sojčík, Tvrdoň, Tybor - Mikula, Filo, Jakubek

Rozhodca: Baluška - J. Tvrdoň, M. Orolin, V. Kontšek