Spišská N. Ves – Senica 1:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:0 (kon.) | Bardejov – Prešov 5:3 (kon.)
Piešťany – Detva 6:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
HK DOXXbet Detva
Nedeľa 12.02.2012, 18:00 • Easton Arena, Piešťany • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

00:27
    Tak ešte jedno vylúčenie. Mahdalík zahákoval za bránou točiaceho sa Ďuriša a už sedí na trestnej

04:52
    Prenikajúceho Mihálika fauloval Škvarka, 2 minúty za nedovolené bránenie

09:40
    Branislav Jánoš v nehokejovom zákroku, dostáva 5 plus do konca za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Veľká šanca hostí skorigovať

12:21
    Odvážny a nádejný prienik hosťujúceho Méryho končí faulom Románka, 2 minúty za hákovanie

15:39
    Pekné preštrikovanie Škvarku zastavil domáci Bokroš len za cenu faulu a odsedí si podrazenie. Domáci veria, že celé 2 minúty

06:58
    Vzájomné vylúčenie, za domácich Kolník, za hostí Škvarka za vzájomné osekávanie. Už už sa schylovalo k prvej bitke, keď si Kolník chcel so Škvarkom niečo vybaviť ručne stručne. Vykoledoval si 2 minúty navyše za pästný súboj

08:42
    Nápor domácich na chvíľu prerušil Zošiak, ktorý si odchádza oddýchnuť na 2 minúty za sekanie

18:57
    Počty na ľade sa vyrovnali, vylúčený domáci Peško, znovu nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

19:46
    Domáci si zahrajú presilovku. Vylúčený Šiška za podrazenie. Počas signalizaného vylúčenia zachránil skvelým zákrokom brankár Lipnický

09:24
    Vylúčenie aj na domácej strane, Pupák 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.. Hrá sa 4 na 3

09:17
    A ďalšie vylúčenie Detvy, Škvarka 2 minúty za seknutie

08:40
    Presilovku si zahrajú domáci. Za faul na Jánoša si na trestnej lavici posedí Hataš. Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a 2 plus 2

04:14
    Domáci v oslabení. Urban za faul kolenom na Mahdalíka. Detva presilovku nevyužila

Vlado Zimányi

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Románek (Peško, Haring), 4. Mertel (Pupák , Jánoš), 15. Románek (Schneider, Peško), 15. Chylo (Mišura, Ručkay), 19. Románek (Haring, Peško), 19. Mišura (Ručkay) - 16. Hataš (Méry, Dvořák), 7. Srnka (Paciga)

ŠHK 37 Piešťany: Dzubina - Hruška, Bokroš, Urban, Kolník Bučka, Schneider, Filip - Pupák, Mertel, Jánoš, Románek, Peško, Haring, Ručkay, Mišura, Chylo, Lisoň, Ďuriš, Mihálik, Klčo
    HK DOXXbet Detva: Lipnický (Kurali) - Šiška, Zošiak, Hataš, Dvořák, Škvarka, Penxa, Nemček, Kentoš - Srnka, Mahdalík, Paciga, Čanky, Kóňa, Čavrk, Rehuš, Piperek, Dobrý, Méry, Huňady, Síkela

Rozhodca: Mullner, Otrubčák, Tvrdoň