Spišská N. Ves – Senica 1:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:0 (kon.) | Bardejov – Prešov 5:3 (kon.)
Piešťany – Detva 6:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
HK DOXXbet Detva
Nedeľa 12.02.2012, 18:00 • Easton Arena, Piešťany • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Dobrý podvečer všetkým čítajúcim. Prvá hokejová liga vstupuje do vyraďovacích bojov a dočkali sa aj v Piešťanoch, kde dnes v prvom zápase privítajú domáci súpera z Detvy. Oba tímy práve vykorčuľovali na ľadovú plochu.. Domáci v žltom, hostia z Detvy v modrom.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:30
    Hneď v prvých sekundách veľká šanca Detvy, nájazd chytá domáci brankár Dzubina

01:47
    Piešťany dali gól!
    Zahrmelo na druhej strane. Po kombinácii druhého útoku otvára skóre stretnutia domáci kapitán JÁN ROMÁNEK strelou z pravého kruhu do šibenice bezmocného Lipnického

03:38
    Druhý gól domácich! Jánoš zaviezol puk do pásma, prihral Pupákovi, ten sa neulakomil a predložil pred prázdnu bránu MAREKOVI MERTELOVI.. 2:0 a následný time out Detvy

04:14
    Domáci v oslabení. Urban za faul kolenom na Mahdalíka. Detva presilovku nevyužila

08:40
    Presilovku si zahrajú domáci. Za faul na Jánoša si na trestnej lavici posedí Hataš. Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a 2 plus 2

09:17
    A ďalšie vylúčenie Detvy, Škvarka 2 minúty za seknutie

09:24
    Vylúčenie aj na domácej strane, Pupák 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.. Hrá sa 4 na 3

Za problémy s minutážou sa dodatočne ospravedlňujem

12:50
    hrá sa v plnom počte

15:50
    Detva dala gól!
    Gólu sa dočkali aj hostia, keď nahodená polostrela od modrej MAREKA HATAŠA končí v sieti. Asistencie Méry a Dvořák

17:11
    Šanca Detvy. Únik Dobrého likviduje Dzubina v domácej bráne

19:46
    Domáci si zahrajú presilovku. Vylúčený Šiška za podrazenie. Počas signalizaného vylúčenia zachránil skvelým zákrokom brankár Lipnický

20:00
    Prvá tretina skončila.

Druhá tretina začne približne o 18:44

20:01
    Začala druhá tretina.

Piešťany začínajú druhú tretinu presilovkovým náporom, ktorý ale zastavil rozhodca

18:57
    Počty na ľade sa vyrovnali, vylúčený domáci Peško, znovu nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

V Piešťanoch aj jedna novinka - mažoretky

16:04
    Strela domáceho Mišuru zblokovaná do siete. Na smolu pre domácich do ochrannej.. Vzápät semafor Dzubinu po strele Mahdalíka

14:48
    Domáci kapitán JÁN ROMÁNEK pokračuje v trende zo základnej časti, po prihrávke Tibora Schneidera spoza brány dáva svoj druhý gól. Druhá asistencia dodatočne pripísaná Peškovi.

14:35
    Ešte sa diváci ani nestačili doradovať a už jasajú opäť, keď sa strelou z pravého kruhu presadil MARTIN CHYLO. Prvé body v play off si pripíše Matej Mišura a Jakub Ručkay.

12:20
    Obrovská príležitosť hostí, ktorí nedokázali upratať do bránky puk tancujúci po bránkovisku. Zdravotné problémy signalizuje brankár Dzubina, otriasol sa však a pokračuje.

11:30
    Veľkú šancu nevyužil domáci Haring po Kolníkovom dobrom vysunutí. Hneď nato si čiaroví nevšimli snáď 7 hráčov Detvy na ľade. Stáva sa

10:36
    V ďalšej gólovke nepochodil Marek Mihálik. Domáci majú teraz evidentnú prevahu

08:42
    Mertel, Urban, znovu Mertel nepochodili v snahe prekonať Lipnického.

08:42
    Nápor domácich na chvíľu prerušil Zošiak, ktorý si odchádza oddýchnuť na 2 minúty za sekanie

06:58
    Vzájomné vylúčenie, za domácich Kolník, za hostí Škvarka za vzájomné osekávanie. Už už sa schylovalo k prvej bitke, keď si Kolník chcel so Škvarkom niečo vybaviť ručne stručne. Vykoledoval si 2 minúty navyše za pästný súboj

Presilovka Detvy, minútu a pol

Pochvala domácemu fanclubu za neustále a slušné povzbudzovanie. Detve sa presilovka nedarí

03:50
    Urban pekným hitom poslal na ľad Pipereka

02:25
    Románek mal príležitosť na tretí kúsok, v nájazde tiesnený Lipnického blafákom neprekonal. Strela hostí na druhej strane končí na domácom obrancovi

40:00
    Druhá tretina skončila.

V druhej tretine o poznanie lepší domáci dokázali navýšiť svoje vedenie o ďalšie dva góly na pohodlný troj gólový rozdiel.

Ďalšia tretina začne približne o .19:33

40:01
    Začala tretia tretina.

18:48
    Čo sa nepodarilo domácemu kapitánovi v druhej tretine, podarilo sa mu na začiatku tretej. Po peknom vysunutí Haringa na modrú svoj tretí gól strieľa JÁN ROMÁNEK. Na ľade sa objavili dve šiltovky

18:04
    Ďalší rýchly gól domácich. Prečíslenie 2 na 1 zvládli Jakub Ručkay s MATEJOM MIŠUROM, ktorý upravil na 6:1. V bránke Detvy zmena

15:39
    Pekné preštrikovanie Škvarku zastavil domáci Bokroš len za cenu faulu a odsedí si podrazenie. Domáci veria, že celé 2 minúty

13:16
    Mertelov pokus zazvonil o tyč Kuraliho bránky

12:21
    Odvážny a nádejný prienik hosťujúceho Méryho končí faulom Románka, 2 minúty za hákovanie

09:40
    Branislav Jánoš v nehokejovom zákroku, dostáva 5 plus do konca za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Veľká šanca hostí skorigovať

08:21
    Dve snahy hostí ísť do presilovky o dvoch hráčov. Ani na jeden tak trochu filmársky kúsok rozhodca nereaguje, reagujú však domáci diváci piskotom

06:42
    Tak predsa využitá gól hostí, ktorí doteraz hrali presilovku biedne. BRANISLAV SRNKA to zobral na seba a švihom spomedzi kruhov nedal Dzubinovi šancu. Presilovka pokračuje