Spišská N. Ves – Senica 1:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:0 (kon.) | Bardejov – Prešov 5:3 (kon.)
Piešťany – Detva 6:2 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
HK DOXXbet Detva
Nedeľa 12.02.2012, 18:00 • Easton Arena, Piešťany • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off

60:00
    Koniec zápasu. (20:12:17)

Záverečná siréna, domáci vyhrali úplne zaslúžene 6:2, na zápasy vedú 1:0. Zajtra je však nový deň a začína sa od nuly.

00:27
    Tak ešte jedno vylúčenie. Mahdalík zahákoval za bránou točiaceho sa Ďuriša a už sedí na trestnej

Detva dala gól!
    Tak predsa využitá gól hostí, ktorí doteraz hrali presilovku biedne. BRANISLAV SRNKA to zobral na seba a švihom spomedzi kruhov nedal Dzubinovi šancu. Presilovka pokračuje

08:21
    Dve snahy hostí ísť do presilovky o dvoch hráčov. Ani na jeden tak trochu filmársky kúsok rozhodca nereaguje, reagujú však domáci diváci piskotom

09:40
    Branislav Jánoš v nehokejovom zákroku, dostáva 5 plus do konca za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Veľká šanca hostí skorigovať

12:21
    Odvážny a nádejný prienik hosťujúceho Méryho končí faulom Románka, 2 minúty za hákovanie

13:16
    Mertelov pokus zazvonil o tyč Kuraliho bránky

15:39
    Pekné preštrikovanie Škvarku zastavil domáci Bokroš len za cenu faulu a odsedí si podrazenie. Domáci veria, že celé 2 minúty

18:04
    Ďalší rýchly gól domácich. Prečíslenie 2 na 1 zvládli Jakub Ručkay s MATEJOM MIŠUROM, ktorý upravil na 6:1. V bránke Detvy zmena

18:48
    Piešťany dali gól!
    Čo sa nepodarilo domácemu kapitánovi v druhej tretine, podarilo sa mu na začiatku tretej. Po peknom vysunutí Haringa na modrú svoj tretí gól strieľa JÁN ROMÁNEK. Na ľade sa objavili dve šiltovky

40:01
    Začala tretia tretina.

Ďalšia tretina začne približne o .19:33

Vlado Zimányi

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Románek (Peško, Haring), 4. Mertel (Pupák , Jánoš), 15. Románek (Schneider, Peško), 15. Chylo (Mišura, Ručkay), 19. Románek (Haring, Peško), 19. Mišura (Ručkay) - 16. Hataš (Méry, Dvořák), 7. Srnka (Paciga)

ŠHK 37 Piešťany: Dzubina - Hruška, Bokroš, Urban, Kolník Bučka, Schneider, Filip - Pupák, Mertel, Jánoš, Románek, Peško, Haring, Ručkay, Mišura, Chylo, Lisoň, Ďuriš, Mihálik, Klčo
    HK DOXXbet Detva: Lipnický (Kurali) - Šiška, Zošiak, Hataš, Dvořák, Škvarka, Penxa, Nemček, Kentoš - Srnka, Mahdalík, Paciga, Čanky, Kóňa, Čavrk, Rehuš, Piperek, Dobrý, Méry, Huňady, Síkela

Rozhodca: Mullner, Otrubčák, Tvrdoň