Strýcová – Barthelová 0:2 (kon.) | Briantiová – Cetkovská 0:2 (kon.)
cz Utorok 07.02.2012, 11:00WTA Paříž - Trophee Lagardere (krytý tvrdý povrch)

0:0
    Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (12:27:50)

0:0
    Česká tenistka držela se soupeřkou krok jen v prvním setu a dokonce jí vzala podání, jenže poté Barthelová na kurtu dominovala. Hned na to přišla Záhlavová-Strýcová o své podání ve druhém setu, ještě však dokázala srovnat na 2:2. Nicméně celkově si v průběhu druhé sady prohrála podání třikrát v řadě a všechny čistou hrou, což ji stálo naděje na úspěch.

Konec zápasu

2:6
    Dlouhá výměna nakonec končí chybou české tenistky a po 73. minutách tak do dalšího kola postupuje Barthelová.

40-A
    Jenže Barthelová hraje skvěle a má druhý matchball zápasu.

40-40
    Česká tenistka opět zabojovala a Barthelové úder končí v autu, po dlouhé době je tu shoda.

30-40
    Skvělý servis a přímý bod z podání, máme tu první matchball.

30-30
    Barthelová donutila zahrát soupeřku do těsného autu, je dva míčky od vítězství v zápase.

30-15
    Jenže Strýcová dobře na returnu a míček z rakety Barthelové v síti.

15-15
    Barthelová ale dobře podává a je opět srovnáno.

15-0
    Záhlavové-Strýcové se daří více při podání soupeřky a ještě vykřesala plamínek naděje, získává první fiftým osmé hry.

2:5
    Třetí čistá hra pro Barthelovou, ta je nyní čtyři míčky od vítězství a tento zápas už asi nepustí.

0-40
    A historie se opakuje, Barthelová má už potřetí za sebou k dispozici hned tři brejkbally.

0-30
    Další chyba na podání, desátý míček v řadě pro Němku.

0-15
    Podání se české tenistce nedaří, dobrý return soupeřky a ta opět vede. Barthelová už uhrála při podání Záhlavové neuvěřitelných devět míčků v řadě!

2:4
    A hned dobrý druhý servis, Barthelová vede už o dvě hry a je osm míčků od vítězství v zápase.

15-40
    Dlouhá výměna a vítězný míček Barthelové.

15-30
    A chyba české tenistky, Barthelová se dostává do mírného vedení.

15-15
    Jenže Barthelovou drží dobrý servis, na míček do protipohybu česká tenistka nedosáhla.

15-0
    Česká tenistka bojuje, krásný obouručný backhand přímo na lajnu.

2:3
    A hned první brejkball využit Strýcová pod tlakem chybuje a pokud chce ještě výsledek otočit, musí soupeřce v příštích třech hrách alespoň jednou vzít její podání.

0-40
    Neuvěřitelné. Podruhé má Barthelová hned tři brejkbally a je opět blíže k vítězství v zápase.

0-30
    Utkání trvá už téměř hodinu a Barthelová chce své ztracené podání zpět, získává i druhý míček páté hry.

0-15
    Jenže hned při prvním podání nevynucená chyba.

2:2
    A hned se to povedlo, česká tenistka si bere okamžitě rebrejk, stejně jako její soupeřka v prvním setu za úplně stejného stavu!

40-30
    Je tu šance na zpětný brejkball, Strýcová využila špatného pohybu soupeřky.

30-30
    Česká tenistka se snaží bojovat, tentokráte chyba Barthelové.

15-30
    Return Záhlavové- Strýcové do autu, Barthelová je opět v klidu.

15-15
    Jenže ihned na to předvádí Barthelová skvělý servis.

15-0
    Po dlouhé výměně nakonec fiftýn pro českou tenistku, naděje umírá poslední.

1:2
    Vypadá to velice špatně, Barthelová bere soupeřce podání čistou hrou.

0-40
    Hned tři brejkbally pro Barthelovou, česká hráčka se nemůže dostat při svém podání z tlaku.

0-30
    Začíná se rodit další velká komplikace, Barthelová zahrává hezký vítězný úder.

0-15
    Na podání česká hráčka, jenže je tu dvojchyba.

1:1
    A Barthelová může být v klidu, Strýcová ji svou chybou poskytla druhou hru druhého setu.

30-40
    Hned na to ale získává důležitý servis.

30-30
    Barthelová má při svém podání problémy a je srovnáno.

1:0
    A vše zakončeno čistou hrou.

40-0
    Dobré podání Záhlavové-Strýcové, hned tři možnosti na získání první hry.

30-0
    Barthelová je možná až moc spokojená se ziskem první sady a tak chybuje.

15-0
    Česká tenistka na podání a získává první míček druhé sady.

3:6
    Záhlavová -Strýcová sice dokázala hned ve třetí hře sebrat soupeřce podání, ta se ovšem během rebrejku zvedla a nakonec získala osmou důležitou hru ve svůj prospěch. Ještě ale není nic ztraceno.

3:6
    Čistá hra pro německou hráčku a první set získává ve svůj prospěch.

0-40
    Barthelová má hned tři setbally a to už asi nepustí.

0-30
    Strýcová chybuje neustále, nepovedl se jí return.

0-15
    Německá hráčka je na koni a dobrý servis, Strýcová posílá míček do dalekého autu.

3:5
    Jenže ihned na to jsou tu dva údery na čáru, u toho druhého už Strýcová včas nebyla.

15-40
    Konečně zafungovalo první podání a Barthelová riskantním returnem vyhazuje míček mimo kurt.

0-40
    Jsou tu hned tři brejkbally po další chybě české tenistky.

0-30
    Chyba české tenistky, velice nepříjemný stav.

0-15
    Barthelová je na koni a skvělým úderem za síť nedala soupeřce šanci.

3:4
    Záhlavová-Strýcová poslala míček do těsného autu a je tu tak hra pro Barthelovou.

15-40
    Hned na to dobré podání a nevynucené chyba Strýcové.

15-30
    Barthelová zahrává přesný úder na základní čáru.

15-15
    Opět po skvělém podání Barthelové je tu v další hře skvělý return Strýcové a je srovnáno.

3:3
    A je tu srovnáno, tímto stylem nás bude čekat ještě dlouhý zápas. Po dlouhé výměně zahrává Barthelová do sítě.

A-40
    Výhoda pro Strýcovou, opravdu bojovný výkon obou hráček.

40-40
    Česká tenistka se však nevzdává a srovnává na čtvrtou shodu v zápase.

30-40
    Barthelová má brejkball a tohle může být rozhodující míček první sady.

30-30
    Jenže vyrovnanost hry nezná mezí, Strýcová tentokráte donutila k chybě soupeřku.

15-30
    Barthelová využívá chyby soupeřky, která zahrává úder do sítě.

15-15
    Jenže Barthelová se začíná dostávat více do hry a opět srovnává.

15:0
    Strýcová je nyní jistější a zahrává vítězný úder.

2:3
    Německá hráčka to dokázala a získává třetí bod, nicméně opět hodně vydřený.

40-A
    Barthelová se nechce vzdát svého podání a dobrým servisem po čáře má výhodu.

40-40
    Další shoda, Záhlavová-Strýcová bojuje jako lev.

30-40
    Německá hráčka ale okamžitě odvrací nebezpečí, skvělý servis.

30-30
    Jenže chyba soupeřky a je opět srovnáno.

15-30
    Bartheelová rozběhala soupeřku po kurtu a krásný kraťas nemohla česká tenistka doběhnout.

15-15
    Ovšem Barthelová okamžitě poté srovnává nekompromisním servisem.

15-0
    Záhlavová by si ztracené podání ráda vzala zpět, a proto zahrává vítězný úder po lajně.

2:2
    A německá hráčka srovnává stav, skvělý return byl na Záhlavovou až příliš velkým soustem.

40-A
    Jenže záhy třetí brejkball Barthelové po chybě naší hráčky.

40-40
    Záhlavová proháněla soupeřku po kurtu a nakonec vítězným volejem srovnává na shodu.

30-40
    Česká hráčka dokázala dobrým servisem odvrátit první brejkball.

15-40
    Jsou tu dva brejkbally pro Barthelovou, Záhlavová zahrává lehký míček do sítě.

15-30
    A Barthelová se nyní zlepšuje, dobrým úderem donutila soupeřku kazit.

15-15
    Po dlouhé době dobrý úder po lajně a německá hráčka srovnává stav.

15-0
    Česká hráčka na podání úspěšná, Barthelová je jako opařená horkou kávou.

2:1
    A české hráčce se to povedlo, může tedy jít v prvním setu do trháku. Barthelová nedosáhla na míček přesně na čáru a dostává se do mírných komplikací.

A-40
    A nyní se zrdoil první brejkball zápasu, Záhlavová-Strýcová předvedla fantastický return.

40-40
    Strýcová se ovšem nevzdala a dobým úderem na základní čáru srovnává hru, je tu první shoda.

30-40
    Tentokráte se Strýcová snažila zůstat ve hře a skvěle bránila, jenže nakonecv je to bod pro Barthelovou.

30-30
    Tohle se nedalo chytat, je z toho eso.

30-15
    Jenže tentokráte Barthelová dobře serviruje a a snižuje.

30-0
    Nepřílliš dobré podání, Záhlavová svým returnem získává další bod.

15-0
    A nyní je Záhlavová-Strýcová povzbuzena, doutila úderem na čáru Barthelovou chybovat.

1:1
    A je to dobré, česká hráčka díky dobrému podání srovnává stav.

40-30
    Důležitý míček pro Záhlsvovou, Barthelová kazí.

30-30
    Jenže Barthelová hned o d začátku bbojuje a krásným foorehandovým úderem srovnává stav.

30-15
    Záhlavová-Strýcová se mohla opřít o dobrý servis, vše zakončeno smečí.

15-15
    Jenže následně německá hráčka vyšvihuje perfektní return.

15-0
    Záhlavová první míček v záápase doslova ubojovala, Barthelová kazí.

0:1
    A další skvělé podání, Barthelová získává první game čistou hrou.

0-40
    Return české hráčky končí v síti.

0-30
    Výborný první servis Barthelové, Záhlavová nedosáhla.

0-15
    Na podání německá hráčka a hned se při první výměně dostává do vedení.

0:0
    Obě hráčky už připraveny na kurtu, za malý okamžik utkání začne.

0:0
    Německá teprve jedenáctiletá hráčka však výkonnostně roste a má potneciál na to se brzy dostat do nejlepší desítky. V jediném vzájemném duelu se obě hráčky potkaly loni v Kodani v osmifinále a Barthelová zvítězila po sestech 7:6 (4), 6:2.

0:0
    Jakoby to o víkendu nestačilo ve Fed Cupu, i v úvodním kole v Paříži bude k vidění česko-německý souboj. Barbora Záhlavová-Strýcová, který nastoupila o víkendu k závěrečné čtyřhře a byla úspěšná, vyzve na souboj mladou německou naději Monu Barthelovou, která je současně pátou nejlepší němkou v žebříčku. Patří jí aktuálně 43. místo, česká hráčka je na tom o deset pozic hůře, nicméně v pořadí je až sedmou nejlepší češkou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.