Strýcová – Barthelová 0:2 (kon.) | Briantiová – Cetkovská 0:2 (kon.)
cz Utorok 07.02.2012, 11:00WTA Paříž - Trophee Lagardere (krytý tvrdý povrch)

0:0
    Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (12:27:50)

0:0
    Česká tenistka držela se soupeřkou krok jen v prvním setu a dokonce jí vzala podání, jenže poté Barthelová na kurtu dominovala. Hned na to přišla Záhlavová-Strýcová o své podání ve druhém setu, ještě však dokázala srovnat na 2:2. Nicméně celkově si v průběhu druhé sady prohrála podání třikrát v řadě a všechny čistou hrou, což ji stálo naděje na úspěch.

Konec zápasu

2:6
    Dlouhá výměna nakonec končí chybou české tenistky a po 73. minutách tak do dalšího kola postupuje Barthelová.

40-A
    Jenže Barthelová hraje skvěle a má druhý matchball zápasu.

40-40
    Česká tenistka opět zabojovala a Barthelové úder končí v autu, po dlouhé době je tu shoda.

30-40
    Skvělý servis a přímý bod z podání, máme tu první matchball.

30-30
    Barthelová donutila zahrát soupeřku do těsného autu, je dva míčky od vítězství v zápase.

30-15
    Jenže Strýcová dobře na returnu a míček z rakety Barthelové v síti.

15-15
    Barthelová ale dobře podává a je opět srovnáno.

15-0
    Záhlavové-Strýcové se daří více při podání soupeřky a ještě vykřesala plamínek naděje, získává první fiftým osmé hry.

2:5
    Třetí čistá hra pro Barthelovou, ta je nyní čtyři míčky od vítězství a tento zápas už asi nepustí.

0-40
    A historie se opakuje, Barthelová má už potřetí za sebou k dispozici hned tři brejkbally.

0-30
    Další chyba na podání, desátý míček v řadě pro Němku.

0-15
    Podání se české tenistce nedaří, dobrý return soupeřky a ta opět vede. Barthelová už uhrála při podání Záhlavové neuvěřitelných devět míčků v řadě!

2:4
    A hned dobrý druhý servis, Barthelová vede už o dvě hry a je osm míčků od vítězství v zápase.