cz Štvrtok 26.01.2012, 20:45Taliansky pohár

Domácí potřetí střídají. Odchází Robinho a nastupuje Calvano.

86
    Na polovině hřiště fauloval Nocerino a dostává žlutou kartu.

84
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Emanuelson vyslal do samostatného úniku ZLATANA IBRAHIMOVIČE, který se tváří v tvář brankáři Bizzarrimu nemýlil. Vystřelil mu mezi nohy a i když si hostující gólman na balon sáhl, je z toho gól na 3:1!

80
    Hosté naposledy střídali. Odešel Matuzalem a nastupuje Simone Del Nero.

74
    Domácí střídají. Odstupuje kapitán Seedorf a na hřiště se podívá Emanuelson.

71
    Domácí Mark van Bommel dostal nyní žlutou kartu.

70
    AC Milán střídá. Odešel Alexander Merkel a nastupuje Zlatan Ibrahimovič.

64
    Hosté podruhé střídali. Odešel Rocchi a nastupuje Klose.

46
    Do druhého poločasu již nezasáhne hostující Modibo Diakite, kterého nahradil Cristian Ledesma.

43
    Bonera fauloval na hranici vlastního velkého vápna. Dostává žlutou kartu a následuje přímý kop z gólové pozice pro hosty.

39
    Obrovskou šanci na vyrovnání měl nyní uvnitř vápna zcela zapomenutý Cissé. Nesedla mu ale rána z první a míč poslal mimo.

21
    Hosté mohli vyrovnat, když se k hlavičce z penaltového puntíku dostal González. Mířil dobře, jenže Amelia ukázal skvělý zákrok!

18
    Domácí během tří minut otáčejí vývoj utkání. CLARENCE SEEDORF parádně individuálně obešel posledního obránce a na následnou střelu pod horní tyč byl brankář Bizzarri krátký - 2:1!

15
    Pa centru Abateho se míč ve vápně odrazil k ROBINHOVI, který ho napálil přímo pod břevno hostující brány!

5
    Lazio právě vstřelilo branku!
    To je úvod zápasu! Po centru z pravé strany se uvnitř pokutového území zjevil zcela volný DJIBRIL CISSÉ a ranou bez přípravy posílá hosty do vedení!