3:1 (2:1)
Lazio Rím
cz Štvrtok 26.01.2012, 20:45Taliansky pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Dobrý večer při sledování online reportáže z posledního čtvrtfinálového zápasu italského poháru Coppa Italia, který přinese souboj AC Milán s Laziem.

Dnes se dá očekávat atraktivní utkání, ve kterém se střetne druhý tým italské ligy s pátým. Dle sázkových kanceláří je výrazným favoritem právě domácí celek, tak uvidíme, jak se mu bude proti Laziu dařit.

AC Milán: Amelia - Abate, Mexes, Bonera, Mesbah - Merkel, van Bommel, Seedorf, Nocerino - Robinho, El Shaarawy.

S. S. Lazio: Bizzarri - Diakité, Stankevicius, Dias - Konko, González, Hernanes, Matuzalém, Lulić - Cissé, Rocchi.

1

1
    Výkop měli fotbalisté Lazia.

2
    Stadion Giuseppe Meazza je prakticky poloprázdný.

3
    Do první střelecké pozice se po přihrávce Seedorfa dostal Robinho, jeho pokus byl ale slabý a brankář Bizzarri v pohodě zakročil.

5
    Hostující fotbalisté hodně drží balon, jenže do zakončení se nedostávají.

5
    Lazio právě vstřelilo branku!
    To je úvod zápasu! Po centru z pravé strany se uvnitř pokutového území zjevil zcela volný DJIBRIL CISSÉ a ranou bez přípravy posílá hosty do vedení!

7
    Hosté jsou v pohodě a opět jsou s balonem na kopačkách na polovině soupeře.

9
    Domácí jsou očividně inkasovanou brankou otřeseni a vůbec se jim zatím nedaří.

11
    Robinho byl již ve vápně soupeře s míčem na kopačkách, místo střely ale volil přihrávku a o balon přišel.

12
    Po faulu na Cissého budou mít balon hosté. Rozehrávají z vlastní poloviny.

14
    Hosté kopali přímá kop z poloviny hřiště. Po dlouhém nákopu se k míči až u brankové čáry tlačil Cissé, tentokrát to ale hostům nevyšlo.

15
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Pa centru Abateho se míč ve vápně odrazil k ROBINHOVI, který ho napálil přímo pod břevno hostující brány!

17
    Nyní jsou to naopak domácí fotbalisté, kteří jsou plni elánu a tlačí se do útoku.

18
    Domácí během tří minut otáčejí vývoj utkání. CLARENCE SEEDORF parádně individuálně obešel posledního obránce a na následnou střelu pod horní tyč byl brankář Bizzarri krátký - 2:1!

21
    Hosté mohli vyrovnat, když se k hlavičce z penaltového puntíku dostal González. Mířil dobře, jenže Amelia ukázal skvělý zákrok!

23
    Zatím sledujeme parádní fotbal. Viděli jsme tři góly a zároveň několik dalších šancí.

24
    Tentokrát zkoušel González centrovat z pravé strany. Zkusil to ale po zemi, kde trefil jednoho z obránců.

24
    Na druhé straně mohl dát svůj druhý gól v zápase Robinho. Obešel i brankáře, jenže se dostal do velkého úhlu, ze kterého poslal míč jen do boční sítě.

26
    Zpoza vápna střílel van Bommel, jeho rána byla ale ztečována.

29
    Nyní se hra trochu uklidnila, lepší jsou ale domácí.

30
    Hráči AC šli do rychlého brejku, Robinho byl ale v ofsajdu.

32
    Tentokrát to domácí zkoušejí postupným útokem.

35
    Po dlouhé době se do útoku vydali také hosté, tentokrát byl ale v ofsajdu Rocchi.

36
    Nyní byl faulovaný domácí El Shaarawy a u míče tak zůstanou hráči AC.

39
    Obrovskou šanci na vyrovnání měl nyní uvnitř vápna zcela zapomenutý Cissé. Nesedla mu ale rána z první a míč poslal mimo.

40
    Konko byl nyní faulován Mexesem a hosté budou zahrávat přímý kop nějakých pětatřicet metrů od brány soupeře.

41
    Hernanes zkusil z přímého kopu rovnou zakončit, rána mu ale nesedla a míč šel mimo.

43
    Pomalu se blíží závěr poločasu a u balonu jsou momentálně hosté.

43
    Bonera fauloval na hranici vlastního velkého vápna. Dostává žlutou kartu a následuje přímý kop z gólové pozice pro hosty.

44
    Hernanes vystřelil dobře přes zeď, jenže míč šel doprostřed brány, kde byl připravený Amelia, který míč vyrazil na roh.

45
    Po rohu byl blízko ke gólu Cissé, v těžké pozici ale nezamířil přesně.

Je za námi první poločas zápasu mezi AC Milán a Laziem. Viděli jsme velmi pěkný fotbal a tři vstřelené branky. Dvě z nich zaznamenali domácí a po zásluze tak vedou 2:1.

46

46
    Do druhého poločasu již nezasáhne hostující Modibo Diakite, kterého nahradil Cristian Ledesma.

48
    Domácí El Shaarawy upadl ve vápně po kontaktu s Konkou. Penalta se ale nepíská.

50
    Domácí jsou ve druhém poločase při chuti a jsou často před bránou soupeře. Zatím tomu ale vždycky ještě něco chybí.

53
    Stále jsou více u balonu domácí, na šanci ale čekáme.

54
    Po faulu Diase zůstávají u míče hráči AC.

56
    Druhý poločas nepřináší tak strhující podívanou jako ten první.

57
    Po faulu na Merkela jsou u míče stále domácí.

58
    Rodící se rychlý útok domácího celku skončil ofsajdem El Shaarawyho.

60
    Do zajímavé šance se dostával Seedorf. I on ale zkusil upadnout ve vápně, pro což neměl rozhodčí Gervasoni pochopení a nechává pokračovat ve hře.

61
    Na druhé straně pálil Cissé, jeho pokus byl ale hodně nepřesný.

63
    van Bommel byl teď tvrdě sražen Diasem ve vápně Lazia. To měla být jasná červená karta! Ale rozhodčí to nezaregistrovali.

64
    Hosté podruhé střídali. Odešel Rocchi a nastupuje Klose.

65
    Akrobaticky zkoušel vystřelit El Shaarawy, jeho pěkná rána šla ale nad bránu.

68
    Domácí v pohodě kontrolují vývoj zápasu.

70
    AC Milán střídá. Odešel Alexander Merkel a nastupuje Zlatan Ibrahimovič.

71
    Domácí Mark van Bommel dostal nyní žlutou kartu.

73
    Povedenou střelu Cissého vyrazil Amelia na roh.

74
    Centr do vápna poslal Hernanes, našel sice hlavu jednoho ze spoluhráčů, jenže zakončení z toho nebylo.

74
    Domácí střídají. Odstupuje kapitán Seedorf a na hřiště se podívá Emanuelson.

76
    Do skákavého balonu se opřel Ledesma, gólman Amelia ale bez problému chytil míč do koše.

79
    Aktivně hrající El Shaarawy se tísněn dvěma hráči v plné rychlosti dostal až do zakončení uvnitř vápna, zamířil ale těsně mimo.

80
    Hosté naposledy střídali. Odešel Matuzalem a nastupuje Simone Del Nero.

81
    Hosté mají posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali a vynutili si alespoň prodloužení.

82
    Ledesma kopal přímý kop, centr ale skončil pod kontrolou domácího gólmana.

84
    Emanuelson vyslal do samostatného úniku ZLATANA IBRAHIMOVIČE, který se tváří v tvář brankáři Bizzarrimu nemýlil. Vystřelil mu mezi nohy a i když si hostující gólman na balon sáhl, je z toho gól na 3:1!

86
    O postupujícím do semifinále italského poháru je prakticky rozhodnuto.

86
    Na polovině hřiště fauloval Nocerino a dostává žlutou kartu.

87
    U míče jsou ale už opět domácí a v poklidu postupují na polovinu soupeře.

89
    Domácí potřetí střídají. Odchází Robinho a nastupuje Calvano.

90
    Do zakončení se po další rychlé akci dostal Nocerino, jeho rána byla ale zblokovaná.

90
    Druhý poločas se nastavuje o čtyři minuty.

90+3
    Hosté ještě zkoušejí zápas zdramatizovat, Ledesmova střela ale byla zblokována.

Je tu konec zápasu, ve kterém domácí fotbalisté přesvědčivě zvítězili 3:1 a zaslouženě postoupili do semifinále italského poháru Coppa Italia. (22:39:51)