AC Miláno
3:1 (2:1)
Lazio Rím
cz Štvrtok 26.01.2012, 20:45Taliansky pohár

Je tu konec zápasu, ve kterém domácí fotbalisté přesvědčivě zvítězili 3:1 a zaslouženě postoupili do semifinále italského poháru Coppa Italia. (22:39:51)

90+3
    Hosté ještě zkoušejí zápas zdramatizovat, Ledesmova střela ale byla zblokována.

90
    Druhý poločas se nastavuje o čtyři minuty.

90
    Do zakončení se po další rychlé akci dostal Nocerino, jeho rána byla ale zblokovaná.

89
    Domácí potřetí střídají. Odchází Robinho a nastupuje Calvano.

87
    U míče jsou ale už opět domácí a v poklidu postupují na polovinu soupeře.

86
    Na polovině hřiště fauloval Nocerino a dostává žlutou kartu.

86
    O postupujícím do semifinále italského poháru je prakticky rozhodnuto.

84
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Emanuelson vyslal do samostatného úniku ZLATANA IBRAHIMOVIČE, který se tváří v tvář brankáři Bizzarrimu nemýlil. Vystřelil mu mezi nohy a i když si hostující gólman na balon sáhl, je z toho gól na 3:1!

82
    Ledesma kopal přímý kop, centr ale skončil pod kontrolou domácího gólmana.

81
    Hosté mají posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali a vynutili si alespoň prodloužení.

80
    Hosté naposledy střídali. Odešel Matuzalem a nastupuje Simone Del Nero.

79
    Aktivně hrající El Shaarawy se tísněn dvěma hráči v plné rychlosti dostal až do zakončení uvnitř vápna, zamířil ale těsně mimo.

76
    Do skákavého balonu se opřel Ledesma, gólman Amelia ale bez problému chytil míč do koše.