Spišská N. Ves – Trnava 3:2 (kon.) | Prešov – Senica 3:5 (kon.) | Bardejov – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.)
Topoľčany – Michalovce 2:6 (kon.) | Piešťany – Detva 4:3 (po pr.)
HK Bardejov
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 24.01.2012, 17:301. liga nadstavba o Play-off (SR)

Šarišania potvrdili v tomto stretnutí úlohu favorita a zvíťazili na domácom ľade proti hokejistom z Liptovského Mikuláša v pomere 3:0. Pre dnešok sa s Vami lúči Marek Hudák. (19:44:53)

60:00

59:40
    Fanúšikovia tlieskajú svojim miláčikom.

59:25
    Hostia v plnom počte.

59:10
    Necelá minúta do konca zápasu. Vhadzovanie v pásme hostí.

Dnešné stretnutie sleduje 1100 divákov.

57:40
    Bardejovčania sa nikam neponáhľajú.

57:25
    Vylúčený hráč hostí, Galko- nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

57:00
    Udrží si domáci gólman Marton v tomto zápase čistý štít?

56:52
    Oddychový čas hostí.

55:41
    Tentokrát Náhlik prenikal po ľavej strane a trafil len bočnú sieť brány hostí. Dve veľké príležitostí na hokejkách domácich bardejovčanov v rozpätí necelej minúty zostali nevyužité.

55:01
    Baláž a Dancsák sa rútili do protiútoku 2 na 1. Prvý menovaný volil prihrávku na svojho spoluhráča, no Palko v stopercentnej šanci Dancsáka vychytal.

54:00
    Po hľadisku sa pohybuje pán, ktorý, zdá sa, protestuje proti názvu bardejovského hokejového klubu.

53:46
    Domáci teraz zatlačili hostí v ich tretine. Všetko to končí Šimovou strelou do Palkovej lapačky.

52:58
    Lištiakovu delovku od modrej Marton ľavým betónom vyrazil k mantinelu.

51:44
    Trma- vrma pred Martonom, ktorý prikryl puk a následne do ňho dobiedzali hosťujúci útočníci.

51:00
    Zdá sa, že domáci majú zápas pod kontrolou.

49:45
    Mikulášania sa ešte snažia niečo so zápasom urobiť, no domáci sú proti.

48:37
    Bardejov dal gól!
    Milan Takáč vyslal štipľavý projektyl na gólmana hostí, ktorý vyrazil puk. Puk skackal na bránkovej čiare a JURAJ DANCSÁK ho neúmyselne korčuľou dopravil do siete. Asistencia: Milan Takáč.

Marek Hudák

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Schneider (Molnár), 27. Minčák (Gmitter), 49. Dancsák (Takáč)