Spišská N. Ves – Trnava 3:2 (kon.) | Prešov – Senica 3:5 (kon.) | Bardejov – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.)
Topoľčany – Michalovce 2:6 (kon.) | Piešťany – Detva 4:3 (po pr.)
HC Prešov 07
3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
HC Dukla Senica
Utorok 24.01.2012, 17:00 • Zimný štadión Prešov • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:18:38)

59:43
    Senica dala gól!
    Domáci sa odhodlali na hru bez brankára, no nevyplatilo sa to. Gólom do prázdnej brány zavŕšil svoj hat-trick MAREK MIKUŠOVIČ! Asistencie: Anton Lezo.

54:06
    Prešov dal gól!
    Pri hre štyria na štyroch dokázal streliť kontaktný gól VLADIMÍR KUBUS. Asistencie: Pavol Segľa.

52:37
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Zo senického tímu si na dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Michal Šúrek.

52:22
    Vylúčenie na domácej strane - dve minúty za hákovanie si odsedí Pulščák.

48:25
    Hostí posiela do dvojgólového vedenia MAREK MIKUŠOVIČ, ktorý prekonal gólmana Zimu. Asistencie: Ľubomír Škápik.

Dnešné stretnutie sleduje 344 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:05
    Hostí posieľa do vedenia skvelým zakončením po samostatnom prieniku MAREK MIKUŠOVIČ. Asistencie: bez asistencií.

34:57
    Vylúčenie na strane domácich - Peter Cmorej dostáva dve minúty za podrazenie.

32:49
    Druhý gól stretnutia strieľa opäť IVAN RAČEK! Domáci tím tak vyrovnal stav stretnutia. Asistencie: Ľubomír Caban.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:35
    Trestné strieľanie po podrazení Škápika tentokrát premenil IVAN RAČEK!

17:32
    Vylúčenie na strane domácich - Cmorej si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.

15:36
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za podrazenie si odsedí Reissmüller.

11:54
    Nasleduje trestné strieľanie pre domáci tím! Jozef Salajka sa previnil úmyselným padnutím na puk.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Raček, 33. Raček (Caban), 55. Kubus (Segľa) - 1. Vaškovič (Mikušovič, Lezo), 5. Zahumenský (Hreus, Šúrek), 38. Mikušovič, 49. Mikušovič (Škápik), 60. Mikušovič (Lezo)

HC Prešov 07: Zima- Popela, Pulščák, Špila, Obuch, Vorobel, Koma - Haas, Kivader, Cmorej - Bednár, Caban, Raček - Hajnik, Kubus, Segľa - Jonák, Chovan.
    HC Dukla Senica: Kristín - Škápik, Reissmüller, Salajka, Šedivý, Zahumenský, Janík, Hrajnoha, Král - Vaškovič, Lezo, Mikušovič - Šúrek, Hreus, Dubec - Mikolášek, Šebesta, Lantoš - Tonhauser.

Rozhodca: Halecký - Korba, Bogdaň