Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 2:0 (kon.) | Třebíč – Olomouc 5:3 (kon.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Litoměřice – Beroun 4:5 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:0 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:5 (2:4, 0:1, 2:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Pondelok 23.01.2012, 18:00 • Kalich Aréna • 1. liga (ČR)

Beroun dnes tedy díky rychlému obratu bere všechny body. Přejí hezký zbytek večera. (20:38:24)

60:00

59:43
    Sklíba na střídačce.

58:48
    Závar před Slipčenkem, hostující brankář má puk ve své lapačce.

58:40
    A je tu ještě šance pro domácí. Vyloučení hostu, dvě minuty za krosček dostává Lukáš Špelda. Hosté si hned vyžádali oddechový čas.

56:18
    Kupec tvrdě vypálil a Sklíba s přehledem chytá, Beroun hned přechází do obrany.

Probíhá úpravu ledu.

55:34
    Beroun vytáhl obranu a urputně brání, domácím se nedaří usadit v útočné třetině.

53:55
    Kafan mohl jít do rychlého nájezdu, Slipčenko si vyjel z branky a byl dříve u puku.

53:10
    Litoměřice aktivně napadají soupeře.Šinágl tvrdě vypálil z pravého kruhu, Slipčenko vyrazil betonem.

52:03
    Domácí fandové ženou svůj tým za vyrovnáním.

51:38
    Hosté hrají s plným počtem hráčů.

49:59
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí výtečně sehráli přesilovou hru na jejíž konci MAREK LOSKOT zavěsil pod horní tyčku z pravého kruhu. Asistence: Václav Drábek.

49:38
    A máme tu další vyloučení Berouna. Dvě minuty za sekání dostává Robin Malý. Hraje se 5na3.

48:04
    A domácí si zahraji přesilovou hru. Vyloučen hráč Berouna Tomáš Beňovič, dvě minuty za hrubost.

43:37
    Gengel zůstal po tvrdém zákroku ležet za brankou, rozhodčí přerušil hru, ale vylučovat se nebude.

47:09
    A hosté se osvobozují z tlaku zakázaným uvolněním. Vhazuje se po levici Slipčenka.

46:34
    Drábek zkoušel propálit Slipčenka z pravého kruhu, hostující brankář byl pozorný.

46:14
    A domácí se probudili, aktivně napadají rozehrávky Berouna a jsou momentálně lepším týmem na ledové ploše.

44:17
    Závar před brankou Berouna, ve kterém se nejlépe zorientoval LADISLAV GENGEL a snižuje na 3:5. Asistence: Martin Dudáš a Ladislav Slížek.

Branka je upravena a hra pokračuje.

Hráči využívají pauzu kroužením po ledě a rozhovory s protihráči.

43:47
    Odkrytá branka hostu, Dudášovou střelu obránce zblokoval. Probíhá úprava brankoviště hostu.

Dnešními utkání přihlíží 1130 diváků!

42:40
    Holomek se zmocnil puku v obranné třetině a projel až před Slipčenka, jeho střelu brankář vyrazil do rohu.

41:55
    A hosté opět vyhazují na zakázané uvolnění, vypadá to, že chtějí pouze bránit.

41:37
    Dudášovo lehké nahození od modré čáry Slipčenko raději podržel. Vhazuje se po jeho pravici.

41:07
    Gengel po buly ihned vypálil, Slipčenko má kotouč v držení.

41:03
    Zakázané uvolnění Berouna.

40:30
    Hned v úvodu třetí třetiny hostující hráči zavařili domácí obraně, Sklíba má kotouč v lapačce.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli pouze jednu branku, po chybě domácích obránců se trefil Tomáš Doležal. Pro Litoměřice tak nastává těžká situace, ve třetí třetině musejí vstřelit alespoň tři branky a žádnou neinkasovat, aby mohly pomýšlet na nějaké body.

40:00

39:50
    Hostující hráč zůstal ležet po střetu u mantinelu, naštěstí se zvedá a odjíždí střídat.

38:30
    Beroun právě vstřelil branku!
    Chyba v rozehrávce domácích obránců v levém kruhu, Pavel Klhůfek se zmocnil kotouče a přihrál na osamoceného TOMÁŠE DOLEŽALA, který zblízka překonal Sklíbu. Asistence: Pavel Klhůfek.

37:25
    Petr Šinágl zamotal hlavu obráncům Berouna, vyjel zpoza branky a zkoušel zakončit. Obránci vyhodili na zakázané uvolnění.

37:03
    Rudovský zkoušel střelu z otočky, Slipčenko vyrazil betonem.

36:12
    Robin Malý a Lukáš Rindoš po střetu zůstali ležet v rohu kluziště, rozhodčí přerušují hru. Oba hráči jsou v pořádku a odjíždějí střídat.

34:38
    Hosté hrají v plném počtu. Litoměřice opět neproměnily přesilovou hru.

32:45
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu, Medvědi vyhazuji kotouč z třetiny.

32:38
    Signalizována přihrávka rukou v obranné třetině Litoměřic. Následné vyloučení Berouna , dvě minuty za hru vysokou holí dostává Pavel Klhůfek.

31:01
    Hosté nikam nespěchají, aktivně brání a domácí se těžce prosazují.

30:00
    Přibyl zkoušel lehké nahození od modré, puk skončil v lapačce Sklíby.

29:00
    Jsme v polovině utkání a hosté stále drží dvoubrankový náskok. Domácím nevychází rychlé útočné kombinace.

27:03
    Novák sám před brankou nestihl zpracovat rychlou přihrávku, kotouč končí v náručí Slipčenka.

25:20
    V nebezpečné šanci pálil Švagrovský, Sklíba vyrazil betonem.

25:00
    Domácí se zkoušení prosazovat díky rychlým protiútokům, hostující obrana je ale pozorná.

24:35
    V rychlém protiútoku našel Kryštof Kafan volného Martina Nováka, jeho střela končí v náručí Slipčenka.

24:02
    Jebavý od modré tvrdě vypálil, Sklíba má puk v lapačce.

22:53
    Slížek našel úplně volného Dudáše před brankou, jehož střela byla zblokovaná do ochranné sítě.

21:55
    Hosté se ubránili a hrají opět s plným počtem hráčů.

21:23
    A Marek Loskot tentokrát sám vyzkoušel Slipčenka, jeho střelu hostující brankář vyrazil do rohu kluziště.

20:30
    Marek Loskot zakládá útok a Litoměřice kombinují v útočném pásmu, následnou střelu Haška Slipčenko kryje.

20:01
    Litoměřice ještě budou hrát minutu a 55 sekund přesilovou hru, po vyloučení Michala Poletína.

20:01

V první třetině jsme viděli hned šest branek a neskutečný obrat hostujícího celku. Litoměřice se sice dostaly do vedení v první minutě, ale soupeř čtyřmi brankami otočil stav utkání ve svůj prospěch. Domácím se ještě podařilo snížit zásluhou Ladislava Gengela, který proměnil samostatný nájezd. Medvědi zahájí druhou třetinu ve čtyřech, díky trestu Michala Poletína z konce první třetiny.

20:00

19:55
    A máme tu ještě vyloučení hostů, za hákování je vyloučen Michal Poletín.

18:20
    Hosté se z tlaku vysvobozují díky zakázanému uvolnění.

18:00
    Domácí jsou opět ve hře, Hašek s Loskotem zamotali hlavy hostujícím obráncům. Puk nakonec skončil u Slipčenka v lapačce. Vhazuje se po jeho pravici.

16:10
    Domácí hrají v plném počtu.

16:07
    A LADISLAV GENGEL si vychutnal Slipčenka do bekhendového blafáku. Bez asistence.

16:07
    Ladislav Gengel ujižděl v samostatném nájezdu a Slipčenko mu skočil pod nohy. Je nařízeno trestní střílení.

14:28
    Hostům se nepovedlo usadit v útočné třetině a Martinka vyhazuje.

14:10
    Beroun si zahraje přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Radan Lenc.

13:58
    Gengel mohl skórovat do prázdné branky, poté co Slipčenko vyjel až do pravého kruhu, ale rozhodčí píská ofsajd.

12:03
    Litoměřice jsou naprosto zaskočení čtyřmi obdrženými brankami v řadě. Nedaří se jim založit útok a Beroun s přehledem brání.

11:07
    Střídání brankařů domácího týmu, nastupuje Vojtěch Sklíba.

11:07
    Beroun právě vstřelil branku! MICHAL POLETÍN nenapadnou střelou prostřelil Přikryla. Asistence: Jebavý Jiří a Soldán Jan.

10:20
    Domácí tým si vyžádal oddechový čas.

10:17
    Beroun právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovou hru, střelu Stromka brankář vyrazil před MARTINA KUPCE, který neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Stromko Jakub.

09:45
    Litoměřice ihned po vyhrané buly vyhazují z pásma.

09:37
    Vyloučení domácích, dvě minuty za podražení dostává Horčička.

08:01
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

07:30
    Domácí hráči jsou obratem zaskočení, naopak hosté se probrali a zatlačili Litoměřice do obranné třetiny.

06:30
    Beroun si ze dvou šanci dokázal vypracovat hned dvě branky.

06:03
    Hosté díky aktivnější hře se dostávají do vedení. DANIEL PŘIBYL nadvakrát překonal ležícího Přikryla. Asistence: Barák Jindřich a Klhůfek Pavel.

05:35
    Beroun právě vstřelil branku! DAVID ŠVAGROVSKÝ nenápadnou střelou z pravého kruhu zaskočil Přikryla. Asistence: Soldán Jan.

04:20
    Hosté si zatím nevytvořili ani jednu šanci, aktivnějším týmem jsou domácí.

03:50
    Rindoš zkoušel střelu z pravého kruhu, Slipčenko s přehledem pokryl kotouč.

02:54
    Hosté hrají v plném počtu.

02:07
    Beroun zatím bezpečně brání třetinu, domácím se nedaří kombinace.

00:54
    A domácí hned budou hrát přesilovou hru, vyloučen Tomáš Doležal za krosček.

00:26
    A máme tu hned první branku!! V prvním útoku domácí dokázali vstřelit rychlý gól. Kryštof Kafan zpráva přihrál na najíždějícího PETRA ŠINÁGLA, který v letu dokázal skórovát. Asistence: Kafan Kryštof a Václav Drábek.

Skóre: 11:6.

Litoměřice se dnes už počtvrté utkají s Berounem v této sezóně. V předchozích dvou utkáních dvakrát zvítězil Stadion a jednou se radovali Medvědi.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl(Sklíba) – Drábek, Holomek, Martinka, Vobořil, Kříž, Evan, Ketner, Dudáš – Kafan, Šinágl, Novák – Loskot, Rindoš, Hašek – Horčička, Slížek, Tvrzník – Lenc, Rudovský, Gengel

HC Berounští Medvědi: Slipčenko(Kareš) – Malý, Špelda, Nedvěd, Barák, Soldán, Jebavý, Hertl, Beňovič – Kupec, Švagrovský, Stromko – Přibyl, Klhůfek, Doležal – Poletín, Besser, Vlček – Palaščák, Milfait, Jonáš

Rozhodčí: Přikryl - Zavřel, Svoboda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 1. Šinágl (Kafan, Drábek), 17. Gengel, 45. Gengel (Dudáš, Slížek), 50. Loskot (Drábek) - 6. Švagrovský (Soldán), 7. Přibyl (Barák, Klhůfek), 11. Kupec (Stromko), 12. Poletín (Jebavý, Soldán), 39. Doležal (Klhůfek)

Medvědi Beroun 1933: Slipčenko(Kareš) – Malý, Špelda, Nedvěd, Barák, Soldán, Jebavý, Hertl, Beňovič – Kupec, Švagrovský, Stromko – Přibyl, Klhůfek, Doležal – Poletín, Besser, Vlček – Palaščák, Milfait, Jonáš

Rozhodca: Přikryl - Zavřel, Svoboda