Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 2:0 (kon.) | Třebíč – Olomouc 5:3 (kon.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (kon.) | Písek – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Litoměřice – Beroun 4:5 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:0 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:5 (2:4, 0:1, 2:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Pondelok 23.01.2012, 18:00 • Kalich Aréna • 1. liga (ČR)

Beroun dnes tedy díky rychlému obratu bere všechny body. Přejí hezký zbytek večera. (20:38:24)

60:00

59:43
    Sklíba na střídačce.

58:48
    Závar před Slipčenkem, hostující brankář má puk ve své lapačce.

58:40
    A je tu ještě šance pro domácí. Vyloučení hostu, dvě minuty za krosček dostává Lukáš Špelda. Hosté si hned vyžádali oddechový čas.

56:18
    Kupec tvrdě vypálil a Sklíba s přehledem chytá, Beroun hned přechází do obrany.

Probíhá úpravu ledu.

55:34
    Beroun vytáhl obranu a urputně brání, domácím se nedaří usadit v útočné třetině.

53:55
    Kafan mohl jít do rychlého nájezdu, Slipčenko si vyjel z branky a byl dříve u puku.

53:10
    Litoměřice aktivně napadají soupeře.Šinágl tvrdě vypálil z pravého kruhu, Slipčenko vyrazil betonem.

52:03
    Domácí fandové ženou svůj tým za vyrovnáním.

51:38
    Hosté hrají s plným počtem hráčů.

49:59
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí výtečně sehráli přesilovou hru na jejíž konci MAREK LOSKOT zavěsil pod horní tyčku z pravého kruhu. Asistence: Václav Drábek.

49:38
    A máme tu další vyloučení Berouna. Dvě minuty za sekání dostává Robin Malý. Hraje se 5na3.

48:04
    A domácí si zahraji přesilovou hru. Vyloučen hráč Berouna Tomáš Beňovič, dvě minuty za hrubost.

43:37
    Gengel zůstal po tvrdém zákroku ležet za brankou, rozhodčí přerušil hru, ale vylučovat se nebude.

47:09
    A hosté se osvobozují z tlaku zakázaným uvolněním. Vhazuje se po levici Slipčenka.

46:34
    Drábek zkoušel propálit Slipčenka z pravého kruhu, hostující brankář byl pozorný.

46:14
    A domácí se probudili, aktivně napadají rozehrávky Berouna a jsou momentálně lepším týmem na ledové ploše.

44:17
    Závar před brankou Berouna, ve kterém se nejlépe zorientoval LADISLAV GENGEL a snižuje na 3:5. Asistence: Martin Dudáš a Ladislav Slížek.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 1. Šinágl (Kafan, Drábek), 17. Gengel, 45. Gengel (Dudáš, Slížek), 50. Loskot (Drábek) - 6. Švagrovský (Soldán), 7. Přibyl (Barák, Klhůfek), 11. Kupec (Stromko), 12. Poletín (Jebavý, Soldán), 39. Doležal (Klhůfek)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl(Sklíba) – Drábek, Holomek, Martinka, Vobořil, Kříž, Evan, Ketner, Dudáš – Kafan, Šinágl, Novák – Loskot, Rindoš, Hašek – Horčička, Slížek, Tvrzník – Lenc, Rudovský, Gengel
    Medvědi Beroun 1933: Slipčenko(Kareš) – Malý, Špelda, Nedvěd, Barák, Soldán, Jebavý, Hertl, Beňovič – Kupec, Švagrovský, Stromko – Přibyl, Klhůfek, Doležal – Poletín, Besser, Vlček – Palaščák, Milfait, Jonáš

Rozhodca: Přikryl - Zavřel, Svoboda