AS Rím – Cesena 5:1 (kon.) | Bergamo – Juventus 0:2 (kon.)
5:1 (3:0)
AC Cesena
cz Sobota 21.01.2012, 18:00Talianska Seria A

78
    Yohan Benalouane (CES) strávil na hřišti necelou minutu a už dostal žlutou kartu.

78
    Střídají ještě hosté. Odchází Giuseppe Colucci, opačným směrem míří Yohan Benalouane.

74
    Domácí střídají. Juana nahradil na trávníku Simon Kjaer.

70
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    Domácí příznivci se dočkali páté branky. MIRALEM PJANIČ definitivně potvrzuje výhru favorita - 5:1.

68
    Máme tu další střídání. Odejde Maurizio Lauro, místo něj na hřiště vbíhá Vangelis Moras.

66
    Totti dnes hattrick nevstřelí, vystřídal ho Federico Viviani.

62
    Fanoušci AS si mohou oddychnout. JUAN dorážel po rohovém kopu z bezprostřední blízkosti - 4:1.

61
    Totti těsně minul hostující bránu.

58
    Cesena právě vstřelila branku!
    Cesena snižuje na rozdíl dvou branek. EDER přehodil domácího brankáře a poté dorážel do prázdné brány - 3:1.

54
    Domácí střídají. Erika Lamelu, na trávníku nahradí Bojan.

46
    Hosté nastoupili do druhé půle se změnou. Adrian Mutu zůstal na lavičce, na hřišti se objevil Antonio Candreva.

27
    Borini šel do další šance, na poslední chvíli ho o míč obral jeden z hostujících obránců.

25
    Tlak domácích je obrovský, Cesena se brání zuby, nehty.

22
    Guana zabránil dalšímu gólu dobrým obranným zákrokem.

11
    Pjanič hlavičkoval po rohovém kopu, míč těsně přelétl horní tyč.

8
    Tak tohle vypadá na pořádný debakl. AS okamžitě rozehráli. Greco přihrál volnému FABIOVI BORINIMU, který zakončoval do prázdné brány - 3:0.

8
    Další spolupráce Lamela s FRANCESCEM TOTTIM končí dalším gólem. Totti nekompromisní střelou propálil hostujícího brankáře - 2:0.

1
    Neuvěřitelný začátek zápasu. Uběhlo čtyřicet vteřin a Lamela patičkou posunul míč na volného FRANCESCA TOTTIHO a ten nekompromisní střelou k levé tyči poslal Řím do brzkého vedení - 1:0.