AS Rím – Cesena 5:1 (kon.) | Bergamo – Juventus 0:2 (kon.)
AS Rím
5:1 (3:0)
AC Cesena
cz Sobota 21.01.2012, 18:00Talianska Seria A • . kolo

Dnešní utkání nakonec vyhrál favorit s přehledem 5:1. Na vysokou výhru AS Řím zadělal již v prvním poločase, když se na začátku, v rozmezí osmi minut trefili hned třikrát. Domácí nakonec zvítězili 5:1. Přeji hezký večer. (20:54:20)

90+2
    Hlavní rozhodčí ukončuje dnešní utkání.

90+1
    Sudí nastaví ještě dvě minuty.

90
    Střela Bojana se nevešla mezi tyče, hostující brankář bude odkopávat míč od své brány.

88
    Borini hlavičkoval vedle brankové konstrukce.

87
    Po střele Bojana budou domácí zahrávat rohový kop.

85
    Hostující obrana si všechny hráče AS pohlídala.

84
    Další rohový kop pro Řím.

82
    Pokračují kombinace domácích.

80
    Rohový kop zahrávali domácí, branka z něj ale nepadla.

78
    Yohan Benalouane (CES) strávil na hřišti necelou minutu a už dostal žlutou kartu.

78
    Střídají ještě hosté. Odchází Giuseppe Colucci, opačným směrem míří Yohan Benalouane.

76
    ... z této standardní situace se domácí neprosadili.

75
    Rohový kop pro Řím.

74
    Domácí střídají. Juana nahradil na trávníku Simon Kjaer.

72
    Řím v poklidu kombinuje s míčem na svých kopačkách a soupeře k balónu vůbec nepouští.

70
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    Domácí příznivci se dočkali páté branky. MIRALEM PJANIČ definitivně potvrzuje výhru favorita - 5:1.

68
    Máme tu další střídání. Odejde Maurizio Lauro, místo něj na hřiště vbíhá Vangelis Moras.