Berani Zlín – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 4:3 (po pr.) | Sparta Praha – Kladno 1:0 (po pr.) | Liberec – Pardubice 4:3 (po s.n.)
HC Sparta Praha
1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
Rytíři Kladno
cz Piatok 20.01.2012, 18:30 • Tipsport Arena, Holešovice, Praha • Tipsport extraliga (ČR)

60:16
    Marek Posmyk je vyloučen na dvě minuty za sekání. Další šance pro Spartu!

57:15
    Poslední možnost získat tři body! Na dvě minuty je vyloučen exsparťan v barvách Kladna - Michal Dragoun. Pražané si berou oddechový čas.

41:16
    Hosté si zahrají přesilovku, za podražení odjíždí na trestnou Petr Ton.

36:17
    Za držení je vyloučen Radek Philipp, šance pro Kladno.

32:27
    Domácí dostanou další šanci početní výhody. Libor Procházka se provinil a odchází se na dvě minuty posadit na trestnou.

28:31
    K radosti hostujícího kotle se bude vylučovat i na druhé straně. Michal Broš opouští ledovou plochu na dvě minuty za hákování. Pokračujeme tedy ve čtyřech.

27:04
    Domácí si zahrají přesilovou hru. A bude dokonce dvojnásobná. Po vysoké holi se objevila v tváři sparťana krev, což znamená dvouminutový bonus pro Spartu. Celkem tedy čtyři minuty přesilovky.

19:52
    Bude se vylučovat. Druhou část začnou Pražané přesilovkou, když se provinil Milan Toman.

11:45
    Teď si zahrají přesilovku také domácí. Pacovský si vykoledoval hákování Vítězslava Bílka.

04:49
    Kladenští se teď vymaní z tlaku Sparty. Alex Foster je prvním vyloučeným hráčem zápasu. Dvě minuty za podražení.