Bilbao – Mallorca 2:0 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 1:2 (kon.)
1:2 (1:0)
FC Barcelona
cz Streda 18.01.2012, 22:00 • Santiago Bernabeu, Madrid • Španielsky pohár

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek středeční noci. (23:56:32)

A máme tu konec zápasu. Barcelona zřejmě po zásluze vítězí 2:1, když dokázala otočit nepříznivý poločasový výsledek 0:1. Obě hvězdy, jak Cristiano Ronaldo, tak Messi přispěli k výsledku, madridská star otevřela skóre dnešního střetnutí, Messi parádně připravil druhou branku Barcelony.

90+3
    Cueca v ofsajdu, poslední půlminutka zápasu.

90+2
    Stále se domácí nemohou dostat k brance Pinta. Toto Barceloně zatím stačí.

90+1
    Další minuta domácímu Madridu utekla jako voda a domácí se nedostali ani na polovinu Barcelony.

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Závěrečný nápor Realu zatím nepřichází. Katalánci si v poklidu hlídají jednobrankové vedení.

88
    Trenér Josep Guardiola střídá. Odchází Cesc Fabregas, místo něj se na hřiště podívá Isaac Cuenca.

87
    Ostrý faul na Messiho je potrestán žlutou. Ricardo Carvalho se provinil

86
    Střídání (Barcelona). Ze hřiště odešel Xavi a nahradil ho Thiago Alcantara.

85
    Po chvilce opět míč v držení hostujícího mužstva.

84
    Rychlý brejk Realu končí nepřesnou střelou Benzemy.

83
    Sedm minut do konce základní hrací doby a Barcelona má míč ve své moci a nikam se nežene.

82
    Do zakončení se dostal Karim Benzema (Real), jeho střele však scházela přesnost.

81
    Střídá i Barcelona, Alexis Sanchez má již dnes odpracováno a na přiště se podívá Adriano

80
    Na stadionu Santiago Bernabeu dochází ke střídání. Odejde Pepe a místo něj si zahraje Esteban Granero.

79
    Po zákroku na Ronalda vidí Puyol žlutou kartu.

78
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Barcelona zřejmě zaslouženě otáčí vývoj dnešního zápasu! ERIC ABIDAL si na hranici ofsajdu sběhl pro perfektní přihrávku Lionela Messiho a střelou do protipohybu nedal Casillasovi šanci! 2:1 pro Barcelonu FC.

77
    V posledních minutách není ani Ronaldo příliš vidět, to vypovídá o ofenzivě Realu, která poslední minuty skutečně není přetěžovaná.