Kadaň – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Litoměřice – Most 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Beroun – Šumperk 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 5:6 (po s.n.) | Třebíč – Ústí n/L 3:4 (po s.n.)
Písek – Chomutov 0:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
HC Most
cz Sobota 14.01.2012, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

57:59
    Vyloučen domácí Martinka na 5 minut + trest ve hře za rány pěstí a hostující Tomáš Rohan na 2 minuty za napadení + trest ve hře za rány pěstí.

52:27
    Domácí teď hráli asi 10 vteřin v pěti a rozhodčímu Přikrylovi to neuteklo. Potrestána lavička domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Slížek.

51:53
    Hosté hrají v plném počtu a na trestnou lavici si sedne domácí Evan na 2 minuty za hrubost.

49:55
    A přesilovka domácích končí. Vyloučen hráč domácích za nedovolené bránění na modré čáře.

49:46
    Vyloučen hráč hostí Tomáš Rohan na 2 minuty za podražení.

41:30
    Šinágl se natlačil před branku a tvrdě ho atakoval Kabeláč, který za to vidí 2 minuty za nedovolené bránění. Možná poslední šance domácích, jak s tímto zápasem ještě něco udělat.

40:54
    Benda musel vyjet z branky a přikrýt kotouč mimo svou branku. Následné dorážení Vobořila sekáním, které mu vrátil Schusser a oba si odpočinou na trestné lavici.

35:37
    Šinágl prověřil hruď Bendy z levého kruhu. Vyloučen Vaněk na 2 minuty za hákování.

33:56
    Vyloučen domácí hráč Evan na 2 minuty za vysokou hůl.

28:50
    Vyloučen domácí Kafan na 2 minuty za hrubost.

26:40
    Útočníci hostí se teď natlačili před Přikryla, dokázali ho překonat, ale puk z brankové čáry vystřelil Hašek!

17:20
    A Most je znovu vyloučen. Nechtěným háčkem se provinil Vachovec a odsedí si za to 2 minuty na trestné lavici.

13:52
    Vyloučen Rohan na 2 minuty za vražení na hrazení. Teď bude přesilovka domácích 5na3 trvat 57 vteřin!

12:49
    Domácí budou hrát 19 vteřin 5na3. Vyloučen je Nedrda na 2 minuty za sekání.

11:08
    Vyloučen hráč hostí Slavíček na 2 minuty za sekání.

7:46
    Vyloučen domácí Rudovský na 2 minuty za nedovolené bránění.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 23. Gengel (Šinágl, Lenc), 44. Šinágl (Lenc, Vobořil) - 10. Slavíček (Tvrdek, T. Rohan), 10. Heinisch (Vachovec), 28. Přeučil (Nedrda, Divíšek), 35. Vachovec (Heinisch, M. Rohan), 57. Ondráček (Schusser, T. Rohan)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Kříž, Smetana, Dudáš, Evan, Vobořil, Martinka, Holomek, Ketner - Rudovský, Šinágl, Gengel, Belay, Tvrzník, Slížek, Kafan, Horčička, Hašek, Lenc, Loskot, Novák M.
    HC Most: Benda (Škubal) - Kabeláč, Safromenkov, Rohan M., Přindiš, Parýzek, Schusser, Havelka, Martinec - Divíšek, Ondráček, Novák P., Slavíček, Tvrdek, Vachovec, Rohan T., Přeučil, Nedrda, Kotrla, Vaněk, Heinisch

Rozhodca: Přikryl - Wesley, Kašík