Kadaň – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Litoměřice – Most 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Beroun – Šumperk 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 5:6 (po s.n.) | Třebíč – Ústí n/L 3:4 (po s.n.)
Písek – Chomutov 0:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
HC Most
cz Sobota 14.01.2012, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Hosté dnes jasně zvítězili a o svém vítěztví rozhodli hned v první třetině. Následná snížení domácích k ničemu nevedla a body tak dnes bere outsider zápasu. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji pěknou noc. (19:24:54)

60:00

58:56
    Zajímavé je, že hrají domácí přesilovku.

57:59
    Vyloučen domácí Martinka na 5 minut + trest ve hře za rány pěstí a hostující Tomáš Rohan na 2 minuty za napadení + trest ve hře za rány pěstí.

57:59
    Velmi nízký hráč Tomáš Rohan vyzval na souboj Martinku a zjistil, že to nebyl dobrý nápad. Martinka mu nasadil kravatu a o vítězi bylo rozhodnuto ihned po začátku.

57:59
    Ihned po buly tu máme bitku.

57:53
    Zakázané uvolnění domácích.

57:37
    Ofsajd domácích. Dnešní utkání sleduje 1475 diváků. Teď už jich je pouze polovina.

57:08
    Hosté v klidu šetří čas ve svém obranném pásmu.

56:01
    Most právě vstřelil branku!

MARTIN ONDRÁČEK ujel v situaci 2na1, obešel posledního domácího obránce, nastřelil Přikrylovi betony a sám svou střelu ještě dorazil. Asistence: Adam Schusser, Tomáš Rohan.

55:30
    Gengel se parádně uvolnil, ale Benda jeho pokus pod ruku vystihl.

55:19
    Divíšek dostal kotouč za Přikryla, ale ten v obratu dokázal vyhodit puk z červené čáry!

54:30
    Domácí oslabení zvládli a hrají v plném počtu.

54:15
    Přikryl likviduje další střelu od modré.

53:54
    Domácí hrají ve čtyrech.

53:45
    Přindiš napálil kanonádu od modré a Přikryl zastavuje kotouč semaforem!

53:40
    Šinágl zlomil hůl, hosté hrají 5na2!

53:21
    Situace 2na1 a Dudáš si málem sklepl puk do vlastní branky. Přikryl byl i na tuto možnost připravený.

53:15
    Puk vyletěl mimo hřiště.

52:50
    Hašek zblokoval střelu hostí a puk vyletěl z jejich útočného pásma.

52:35
    Vobořil vyhazuje.

52:27
    Domácí teď hráli asi 10 vteřin v pěti a rozhodčímu Přikrylovi to neuteklo. Potrestána lavička domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Slížek.

51:55

51:53
    Hosté hrají v plném počtu a na trestnou lavici si sedne domácí Evan na 2 minuty za hrubost.

51:30
    Loskot v obrovské šanci v mezikruží netrefil kotouč.

49:55
    A přesilovka domácích končí. Vyloučen hráč domácích za nedovolené bránění na modré čáře.

49:46
    Vyloučen hráč hostí Tomáš Rohan na 2 minuty za podražení.

49:00
    Obrázek hry se nemění.

48:00
    Hosté nepouštějí Litoměřice ke klidné rozehrávce a ty se tak nemohou dostat do svého útočného pásma.

47:06
    Hosté kouskují hru, teď zašlápli kotouč u mantinelu.

45:58

44:50
    Kafan dostal přihrávku do brejku od Kříže, jeden z obránců ho obtěžoval a tak se mu nepovedlo plnohodnotně zakončit. Vše se obejde bez vyloučení. Naděje domácích stále žije.

43:52
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Lenc si parádně vyjel zpoza branky a z otočky hodil puk do betonů Bendy. PETR ŠINÁGL pak už neměl problém trefit prázdnou branku. Asistence: Radan Lenc, Milan Vobořil.

43:30
    Hosté hrají v plném počtu.

42:39
    Ofsajd domácích.

42:13
    Martinka nahazoval a Slížek tečoval kotouč těsně mimo tři tyče Bendovi branky.

41:56
    Chybu v rozehrávce hostí se pokusil potrestat Loskot, ale puk mu sjel z čepele.

41:40
    Hosté vyhazují.

41:30
    Šinágl se natlačil před branku a tvrdě ho atakoval Kabeláč, který za to vidí 2 minuty za nedovolené bránění. Možná poslední šance domácích, jak s tímto zápasem ještě něco udělat.

40:54
    Benda musel vyjet z branky a přikrýt kotouč mimo svou branku. Následné dorážení Vobořila sekáním, které mu vrátil Schusser a oba si odpočinou na trestné lavici.

40:28

40:01

Do druhé třetiny nastoupili domácí o poznání víc a hned ve 23. minutě snížil Gengel po skvělé práci Přeučila. Následný tlak ovšem hosté zvládli a po zvýšení Petra Přeučila se domácí jednoduše složili. Další hřebík do jejich rakve přibil ještě Vachovec a na zvrat to dnes opravdu nevypadá.

Třetí třetina začne přibližně v 18:44.

40:00

39:00
    Domácí vědí, že potřebují do konce třetiny snížit, ale jejich sehranost je dnes velmi špatná.

37:37

37:30
    Dudáš nejprve tečoval před brankou těsně mimo a z protiútoku Heinisch bekhendem nastřelil rameno Přikryla.

36:23
    Domácí mají obrovský problém dostat se do pásma.

36:03
    Kříž pálil od modré na Bendu, který puk jasně viděl a neměl problém ho ukrýt v lapačce.

35:37
    Šinágl prověřil hruď Bendy z levého kruhu. Vyloučen Vaněk na 2 minuty za hákování.

35:25
    Domácí hrají v ponechané výhodě.

35:16

34:17

A z tohoto se domácí už asi nevzpamatují. MICHAL VACHOVEC dostal kotouč přes šířku hřiště od Heinische a zápěstím prostřelil Přikryla pod ruku. Druhá využitá přesilovka Mostu. Asistence: Martin Heinisch, Martin Rohan.

33:58
    Domácí i tentokrát začínají vyhozením hned po buly.

33:56
    Vyloučen domácí hráč Evan na 2 minuty za vysokou hůl.

33:45
    Hra je teď neorganizovaná a ani jeden z týmů nemůže dostat kotouč na branku.

32:56
    Dudáš se dostal k odraženému puku a Benda ho s potížemi vyrazil hokejkou před sebe, kde ovšem nebyl nikdo na dorážku.

32:15
    Holomek vyprášil lapačku Bendy.

31:15
    Vachovec se teď těžce zvedal z ledu. Snad to nebude nic vážného.

30:50
    Domácí hrají v plném počtu.

30:15
    Menší potyčka mezi Dudášem a Heinischem, vše se obešlo bez vyloučení.

29:45
    Loskot dostal puk před branku, ale neprotlačil kotouč pod betony Bendy.

29:15
    Vobořil znovu vyhazuje.

28:52
    Domácí začínají vyhozením.

28:50
    Vyloučen domácí Kafan na 2 minuty za hrubost.

27:58

Hosté opět ujeli do přečíslení, tentokrát 3na2. Divíšek přihrál do situace 2na1 Nedrdovi a ten poslal kotouč na PETRA PŘEUČILA, který poslal puk pod víko. Asistence: Vítězslav Nedrda, Jan Divíšek.

27:24
    Martin Novák z levého kruhu nastřelil vyrážečku Bendy.

27:10
    Heinisch dorážel puk těsně před Přikrylem a puk olízl jeho pravou tyč. Hraje se nahoru dolů!

26:40
    Útočníci hostí se teď natlačili před Přikryla, dokázali ho překonat, ale puk z brankové čáry vystřelil Hašek!

26:06
    Horčička dostal puk od Haška na pravý kruh a z voleje napálil boční tyč Bendovi branky.

25:33
    Heinisch střílel zpoza obránce a Přikryl zkrotil puk na hrudi.

25:17
    Lenc se zjevil sám na levém kruhu, jeho střelu vyrazil Benda ramenem před sebe a ještě stihl pokrýt dorážku Gengela. Domácí jsou rozjetí.

25:10
    Domácí dlouho motali hosty v jejich obranném pásmu, ale ke střele se nedostali.

23:32
    Slavíček střílel zápěstím zpoza obránce a Přikryl měl s tímto motýlkem velké problémy.

23:08
    A Benda už si v brance vůbec není jistý. Teď to zkoušel Tvrzník z levého kruhu a poměrně jednoduchou střelu na lapačku vyrazil pouze před sebe, naštěstí pro hosty se ale k puku dostal dříve, než dorážející útočníci Litoměřic.

22:32

Je neskutečné, co dokáže tak malý hráč, jako je Petr Šinágl vytvořit. Přibližně 20 vteřin motal soupeře za brankou, poté se rozhodl ji objet a vyražený puk uklidil do prázdné LADISLAV GENGEL. Asistence: Petr Šinágl, Radan Lenc.

21:50
    Gengelův pokus z pravého kruhu po zemi zastavila po zásahu Bendy tyčka.

21:34
    Šinágl dostal puk na pravý kruh, ale jeho střelu vyrazil Benda ramenem.

20:54
    Hosté začali velmi aktivně a nepouští Stadion do svého obranného pásma.

20:01

Most v této třetině naprosto dominoval, i když hrál celkem minutu a třicet vteřin v oslabení ve třech. Domácí mohou být ještě velmi rádi, že neprohrávají o mnoho více branek, protože by to nejspíš bylo i zasloužené.

Druhá třetina začne přibližně v 17:52.

20:00

19:20

18:48
    Domácí rozehráli přímo na hůl Havelky na modrou a ten střelou zápěstí otřel puk o tyčku! Tohle je naprosto katastrofální třetina ze strany domácích!

18:29
    Tentokrát rána Kříže od modré, Benda vyrazil puk nad sebe, ale sám si pro něj ještě sáhnul lapačkou.

18:14

17:30
    Šikovné nahození tečoval Rudovský, ale Benda odolává.

17:20
    A Most je znovu vyloučen. Nechtěným háčkem se provinil Vachovec a odsedí si za to 2 minuty na trestné lavici.

15:52
    A hosté ubránili další přesilovku.

15:20
    Šinágl byl ve skvělé pozici na levém kruhu, ale na poslední chvíli mu jeden z obránců hostí vypíchl puk.

15:10
    Most se osvobozuje.

14:49
    Hosté hrají ve čtyrech.

14:40
    Hašek se zjevil dvakrát sám před brankářem, ale Benda je neskutečný!

14:15
    Vobořil dostal skvělý puk do mezikruží, ale jeho pokus zápěstím Benda vyrazil ramenem!

13:52
    Vyloučen Rohan na 2 minuty za vražení na hrazení. Teď bude přesilovka domácích 5na3 trvat 57 vteřin!

13:30
    Most vyhazuje.

13:08

12:56
    Kříž pálil z voleje od modré, ale Benda parádně vytasil lapačku.

12:49
    Domácí budou hrát 19 vteřin 5na3. Vyloučen je Nedrda na 2 minuty za sekání.

12:45
    Gengel ujel do brejku, ale Bendu střelou neprostřelil.

12:30
    Domácí se sami připravili o útočné pásmo.

11:59
    Hašek nahazoval před branku, ale úplně volnému Slížkovi se nepovedlo tečovat puk a Benda si připisuje další zákrok.

11:08
    Vyloučen hráč hostí Slavíček na 2 minuty za sekání.

11:00
    Belay parádně objel jednoho z obránců hostí a tísněný poslal bekhendový pokus na Bendu, ten vyrazil puk mezi betony. Domácí mají výhodu.

10:41
    Ofsajd hostí.

10:15
    Hned po buly pálil Ketner zas, ale tentokrát Benda na puk viděl a neměl s touto ranou žádný problém.

10:12
    Skvělé nahození Ketnera do chumlu hráčů a puk našel Benda ve výstroji.

9:51

MARTIN HEINISCH dostal přihrávku od Vachovce na levý kruh a prostřelil Přikryla mezi betony. Domácí si vyžádali oddechový čas. Asistence: Michal Vachovec.

9:12

Dva domácí útočníci propadli na útočné modré a hosté se dostali do přečíslení 3na1. Rohan přihrál přes šířku kluziště na Tvrda a ten ještě poslal kotouč od tyče k tyči na BOHUMILA SLAVÍČKA, který neměl problém trefit prázdnou branku. Asistence: Kamil Tvrdek, Tomáš Rohan.

8:52
    Nepřesná rozehrávka hostí a ti teď musí začít až zpoza vlastní branky.

8:01
    Petr Přeučil se zjevil sám před brankou a zápěstím trefil vzdálenější tyčku Přikrylovi branky.

7:46
    Vyloučen domácí Rudovský na 2 minuty za nedovolené bránění.

7:30
    Rudovský parádně vybojoval puk v útočném pásmu a naservíroval kotouč před branku hostí, kde stál Slížek, ale tomu se nepovedlo zpracovat kotouč.

6:44
    A další neskutečná hrubice domácí obrany. Tentokrát ujel Slavíček, ale zápěstím těsně minul levou tyčku Přikrylovi branky.

6:29
    Domácí se dvakrát nedostali do pásma a tak se Dudáš rozhodl zavést puk sám a ještě dokázal vystřelit, Benda chytá.

5:53
    Lenc to teď zkusil ještě z úhlu a dezorientovaný Benda se štěstím vyrazil ramenem.

5:20
    Lenc tentokrát ujel obráncům, ale rychlostní souboj s Bendou prohrál. Výborná práce gólmana.

5:15
    Zakázané uvolnění domácích, těm očividně dělá role favorita problémy.

5:11
    Ondráček to zkusil z nulového úhlu, ale Přikryl byl připravený.

4:30

3:44
    Loskot skvěle nahodil, Benda pouze vyrazil před sebe, ale Belay na puk nedosáhl, aby ho mohl dorazit do prázdné.

3:00
    Domácí zamkli Most ve svém útočném pásmu, ale nedopracovali se ke střele na branku.

2:16
    Benda teď nedovolil Belayovi dorážku do prázdné branky tím, že kotouč z hrudi nepustil.

2:01
    Dudáš vypáliíl od modré dělovku, s kterou si Benda poradil, z následné protiakce málem ujel tentokrát Heinisch, ale Přikryl skvěle zareagoval a zalehl kotouč nna půli cesty mezi brankou a modrou čarou.

1:48

1:20
    Rudovský našel před brankou úplně volného Haška, ale tomu se zamotal kotouč mezi brusle a netrefil branku.

0:45
    V následné situaci to ještě Rohan znovu zkusil, tentokrát z úhlu a Přikryl zkrotil puk na své hrudi. Fanoušci začínají fanděním: "Bingo, Bingo".

0:15
    Tomáš Rohan ujel všem, Přikryl si lehl a puk vyrazil svými betony, to je úvod!

0:10
    Domácí začínají ofsajdem.

00:01

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Kříž, Smetana, Dudáš, Evan, Vobořil, Martinka, Holomek, Ketner - Rudovský, Šinágl, Gengel, Belay, Tvrzník, Slížek, Kafan, Horčička, Hašek, Lenc, Loskot, Novák M.

HC Most: Benda (Škubal) - Kabeláč, Safromenkov, Rohan, Přindiš, Parýzek, Schusser, Havelka, Martinec - Divíšek, Ondráček, Novák P., Slavíček, Tvrdek, Vachovec, Rohan, Přeučil, Nedrda, Kotrla, Vaněk, Heinisch

Rozhodčí: Přikryl - Wesley, Kašík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jakub Šperk

Góly a asistencie: 23. Gengel (Šinágl, Lenc), 44. Šinágl (Lenc, Vobořil) - 10. Slavíček (Tvrdek, T. Rohan), 10. Heinisch (Vachovec), 28. Přeučil (Nedrda, Divíšek), 35. Vachovec (Heinisch, M. Rohan), 57. Ondráček (Schusser, T. Rohan)

HC Most: Benda (Škubal) - Kabeláč, Safromenkov, Rohan M., Přindiš, Parýzek, Schusser, Havelka, Martinec - Divíšek, Ondráček, Novák P., Slavíček, Tvrdek, Vachovec, Rohan T., Přeučil, Nedrda, Kotrla, Vaněk, Heinisch

Rozhodca: Přikryl - Wesley, Kašík