Michalovce – Trnava 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 2:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 3:2 (kon.)
Detva – Prešov 2:0 (kon.) | Piešťany – Bardejov 2:3 (po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 13.01.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Prajem vás pekný zvyšok večera, pre dnes sa s vami lúči Tomáš Batiz. (19:26:07)

Prvá tretina ale veľa hokejovej krásy nepriniesla. Hneď v 1. minúte plexisklo nevydržalo jeden zo súbojov a tak sa diváci namiesto hráčov pozerali asi päť minút na údržbárov, ktorí všetko dali na správnu mieru. Radosť priniesla 5. minúta a úvodný gól Paukovčeka. Ďalšie príležitosti v domácom drese mali Kadura, Galko, Macík, či Durný, skóre sa však nemenilo. Spomínaný Paukovček sa druhýkrát gólovo presadil v úvode záverečnej tretiny, keď v páde dorážal do siete. Mohol dosiahnuť aj tretí gól, ale neuspel, rovnako ako aj najproduktívnejší hráč v domácom drese Peter Bartík. Dve minúty pred záverečným klaksónom domáci odvolali brankára, skóre sa však už nemenilo. HK 32 Liptovský Mikuláš – HC Dukla Senica 2:0.

60:00

59:59
    Domácim sa nepodarilo využiť, že brána hostí je prázdna a tým zvýšiť na 3:0. Konečný stav 2:0.

58:40
    Kristin odchádza zo svojej brány!

57:40
    Paukovček ide na tresnú lavicu.

57:57
    Po odraze od mantinelu Palko prikryl puk pod lapačku.

56:54
    Ľadmajster už je na ľadovej ploche aby dal bránku do pôvodnej pozície.

56:54
    Kristin teraz podržal svoj tím po tom čo sa roztiahol čo to dalo aby zachytil puk betónmi.

55:55
    Počas presilovky nedošlo k žiadnej veľkej šanci.

54:33
    Klepáč počas presilovky vyhadzuje puk cez všetky čiary, takže hra sa presunie pred Palka.

54:01
    Liptovský Mikuláš bude zahrávať presilovku 5/4 po tom čo Salajka dostal trest za podrazenie.

53:55
    Šanca hostí je zastavená po piskote z píšťalky asistenta rozhodcu, ofsajd.

53:26
    A znovu perfektný Palko, ktorý strelu najskôr vyrazil betónom a následne puk chytil do lapačky.

52:09
    Šedivý vypálil od modrej, ale Palko si podržal čisté konto a strelu vyrazil.

51:45
    Vhadzovanie po ľavici Palka vyhrali hostia.

51:34
    Na trestnú teraz mieri Devečka.

51:23
    Šedivý posiela prihrávku na Šúreka, ktorý sa dostal s pukom až za Palka no tam už moc nenarobil po tvrdom zákroku Devečku.

50:46
    Hreus sa dostal do útoku po pravej strane, prihrávka na druhú stranu odkiaľ z prvej páli Vaškovič a jeho strela mieri do Palkovej lapačky odkiaľ sa odrazila za bránu domácich.

48:03
    V súboji pri mantinely zvíťazili domáci hráči, Devečka si to už pripravoval na strelu, ale v tom momente ho obranca potiahol za pravú ruku a na prekvapenie rozhodca nepíska.

47:15
    Lištiak prihráva po modrej na Devečku, ktorý z prvej "páli" na Kristinové betóny.

46:33
    Za predošlý faul dostal Janík trest za údery + 10 min. za nešportové správanie.

46:29
    Kuric vystrelil z pravej strany, Kristin vyrazil puk pred seba, ale obrancovia Senice nečistým zákrokom poslali k ľadu Kaduru.

45:33
    Do veľkej šance sa dostal Bartík, ale nakoniec mu odskočil puk takže šanca ostala nevyužitá.

45:14
    Valášek sa dostal do dobrej streleckej príležitosti, ale zrejme stratil rovnováhu a spadol na ľad.

43:57
    Poliaček sa pretlačil cez obranu, ale nakoniec padá na ľad po tom čo ho jemným kontaktom poslal na ľad Salajka.

42:49
    Plevova strela spomedzi kruhov skončila nad bránou hostí.

42:30
    Pleva nahodil puk, ktorý vyrazil betónom Kristin.

41:16
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci zvyšujú na 2:0 po góle LUKÁŠA PAUKOVČEKA. Asistencie: Dominik Kadura.

40:01
    Začala tretia tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 18:45.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:40
    Tvrdý zákrok na Holigu pri mantinely rozhodca posúdili ako čistý.

38:41
    Tento krát to budú hostia, ktorý budu zahrávať presilovku, Bartík - hákovanie.

38:39
    A ďalšia nevyužitá presilovka hráčov Liptovského Mikuláša, ktorý nemali skoro žiadne šance.

38:07
    Devečka nahodil puk pred bránu, ale obrana domácich ho poslala do bezpečia.

37:03
    Hráči Liptovského Mikuláša zatiaľ iba nahadzujú puky bez vážnejšej šance.

36:38
    Pavešic dostal trest za vyhodenie puku.

36:15
    Liptovskému Mikulášu doteraz nevychádza presilovka tak ako by chceli pretože hra je viac v obrannom pásme ako v útočnom.

35:50
    Hreus z pravej strany poslal puk rovno do Palkovej lapačky.

35:18
    Liptovský Mikuláš sa po chybe Kledrowetza dostal z pásma a následne rozhodca odpískal icing.

34:38
    Po spomínanom faule mieri na tresnú Dubec za podrazenie.

34:07
    Buly po ľavici Palka, ktoré vyhrali domáci hráči a rozhodca hneď signalizuje faul na Holigu.

33:26
    Valášek sa dostal s pukom medzi kruhy a odtiaľ poslal puk rovno do lapačky Kristina.

32:13
    Galkov pokus spoza modrej neprekvapil Kristina, ktorý strelu vyrazil do bezpečia.

31:41
    Devečka svojou nepozornosťou stratil puk za bránou Palka, ale následne sa po teči ocitol puk na ochrannej sieti, takže sa bude vhadzovať.

31:21
    Dobrý obranný zákrok Kledrowetza, ktorý zastavil hráča zo Senice rovno na modrej čiare.

29:42
    Klepáč nahodil puk do útočného pásma, Mravec si to pripravil na strelu a znovu úspešný zákrok Kristina.

29:15
    Galko to skúša od modrej dnes už po tretí krát, tento krát to znovu neskončilo v sieti pretože puk na svojej hrudi prikryl Kristiniak.

28:49
    Vhadzovanie po pravici brankára hostí, ktoré vyhrali domáci hráči.

28:14
    Devečka vystrelil z pravej strany, ale brankár strelu chytil do lapačky.

28:08
    Liptovský Mikuláš bude mať ďalšiu výhodu o jedného hráča, Dubec si pôjde oddýchnuť na tresnú lavicu.

27:01
    Bartík nahral pred bránu na voľného Mravca, ktorý iba vystrelil iba na Kristina, následne obranca puk vyhodil z pred brány.

26:10
    Lištiaková strela od modrej skončila na korčuliach Reissmullera.

25:05
    Nahodený puk z hokejky Pavešica sa dostal pred Palka, ktorý ho radšej prikryl do bezpečia.

24:25
    Paukovček sa dostal pred Kristina, ktorý v páde vyrazil puk koncom betónu.

23:20
    Nahodený puk Bartíka skončil na hokejkách obrancov Senice.

23:04
    Mikolášek dostáva 2 minútový trest za údery.

22:00
    Matejka potiahol puk do útočného pásma, následne sa rozhodol pre prihrávku a Kadura nepremenil nemožné.

21:42
    Šurekov pokus z pravej strany sa nedostal pred Palka.

20:01
    Začala druhá tretina.

V krátkosti si zhodnotíme prvú tretinu,kde sa toho moc neudialo až na gól Paukovčeka a šance Macíka s Kadurom dnes zatiaľ hŕstka divákov pekný hokej nevidela... Preto po prvej tretine HK 32 Liptovský Mikuláš - HC Dukla Senica 1:0 v stretnutí 11. kola nadstavbovej časti prvej hokejovej ligy.

Ďalšia tretina začne približne o 17:55.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:17
    Macík obetavým zákrokom vyhadzuje puk z obranného pásma.

18:30
    Hyben v súboji pri mantinely vybojoval puk, ale rozhodca píska, takže vhadzovať sa bude pred modrou čiarou.

17:30
    Posledné sekundy presilovky sa dostali aj hráči Senice do pásma LM, ale tam sa nepredviedli ani jedným ohrozeným brány.

16:48
    Niečo nevídané, ale počas presilovky sú mikulášski hráči v útoku.

15:50
    Máme tu aj trest na strane domácich, Paukovček dostal trest za hákovanie.

15:15
    Buly po ľavici Palka, po vyhratom buly sa Kadura pretlačil po pravej strane do útoku, ale nakoniec ho zastavili obrancovia.

14:57
    Množstvo prihrávok, a pár striel na bránu takto by som zhodnotil presilovku domácich.

14:12
    Troška vzruchu na štadióne po tom čo rozhodca zapískal ofsajd, ale aj z môjho pohľadu to ofsajd nebol.

13:22
    A ďalší pokus Lištiaka, ktorý z modrej tentokrát do lapačky brankára hostí.

13:13
    Mravec naservíroval puk Lištiakovi, ktorý z prvej vypálil rovno na Kristiaka, ktorý strelu chytil

13:01
    Šurek - držanie protihráča.

12:27
    Piatka spoza brány na voľného Poliačeka, ktorý spomedzi kruhov neprekonal brankára hostí.

10:55
    Pavešic čaká na pohyb spoluhráčov za vlastnou bránkou.

10:15
    Nahodený puk z hokejky Mravca aby domáci celok mohol prestriedať.

09:38
    Mravcovú nepresnú prihrávku zachytili iba korčule asistenta rozhodcu a nakoniec skončili na hokejke obrancu hostí.

08:56
    Klepáč posiela dlhý puk z obranného pásma, ktorý sa dostal až za bránu Kristina, ale rozhodca signalizuje, že tam bol kontakt.

07:52
    Kuric to potiahol s pukom až za bránu hostí, kde následne prihral na Devečku, ktorý z prvej "pálil" rovno na brankára.

07:33
    Hostia sa dokázali ubrániť a puk vyhadzujú.

07:16
    Bartík z modrej, ale Kristin opäť úspešný.

06:45
    Bartíková prvá vážna šanca v presilovke, ktorú Kristin vyrazil betónom.

06:30
    LM v pásme hostí.

06:20
    Máme tu prvé vylúčenie, Janík si pôjde oddýchnuť na tresnú za nedovolené bránenie.

05:35
    Hreus sa pokúsil z obranného pásma "vysunuť" Hudceka, ktorý stratil puk na modrej, následne ho Palko prikryl lapačkou.

04:36
    Domáci sa hneď v úvode zápasu ujali vedenia. Dominik Kadura poslal presnú prihrávku medzi kruhy, kde si ju prebral LUKÁŠ PAUKOVČEK a blafákom prekonal Kristina. Asistencia: Dominik Kadura.

04:10
    Prvá vážnejšia šanca domácich. Macíkovi sa z ničoho nič ocitol puk pred bránou súpera, ale trafil iba brankára hostí.

03:56
    Macíkov nahodený puk skončil iba na korčuli Šimeka.

02:49
    Po buly, ktoré vyhral Pleva sa Ďurný vybral do útoku, kde ho pri mantinely zastavil Janík.

02:39
    Lezo vyhadzuje puk cez všetky čiary takže rozhodca píska icing.

02:24
    Ďalší pokus z hokejky Klepáča, ale jeho ľahká strela skončila v lapačke brankára hostí.

02:13
    O prvý pokus o ohrozenie zaznamenali domáci hráči, Poliaček nahodil puk, ktorý Kristin prikryl lapačkou.

01:05
    Macík sa pokúša získať puk za Kristinom, ale obranca ho obišiel perfektným blafákom.