Michalovce – Trnava 7:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Senica 2:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 3:2 (kon.)
Detva – Prešov 2:0 (kon.) | Piešťany – Bardejov 2:3 (po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 13.01.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Prajem vás pekný zvyšok večera, pre dnes sa s vami lúči Tomáš Batiz. (19:26:07)

Prvá tretina ale veľa hokejovej krásy nepriniesla. Hneď v 1. minúte plexisklo nevydržalo jeden zo súbojov a tak sa diváci namiesto hráčov pozerali asi päť minút na údržbárov, ktorí všetko dali na správnu mieru. Radosť priniesla 5. minúta a úvodný gól Paukovčeka. Ďalšie príležitosti v domácom drese mali Kadura, Galko, Macík, či Durný, skóre sa však nemenilo. Spomínaný Paukovček sa druhýkrát gólovo presadil v úvode záverečnej tretiny, keď v páde dorážal do siete. Mohol dosiahnuť aj tretí gól, ale neuspel, rovnako ako aj najproduktívnejší hráč v domácom drese Peter Bartík. Dve minúty pred záverečným klaksónom domáci odvolali brankára, skóre sa však už nemenilo. HK 32 Liptovský Mikuláš – HC Dukla Senica 2:0.

60:00

59:59
    Domácim sa nepodarilo využiť, že brána hostí je prázdna a tým zvýšiť na 3:0. Konečný stav 2:0.

58:40
    Kristin odchádza zo svojej brány!

57:40
    Paukovček ide na tresnú lavicu.

57:57
    Po odraze od mantinelu Palko prikryl puk pod lapačku.

56:54
    Ľadmajster už je na ľadovej ploche aby dal bránku do pôvodnej pozície.

56:54
    Kristin teraz podržal svoj tím po tom čo sa roztiahol čo to dalo aby zachytil puk betónmi.

55:55
    Počas presilovky nedošlo k žiadnej veľkej šanci.

54:33
    Klepáč počas presilovky vyhadzuje puk cez všetky čiary, takže hra sa presunie pred Palka.

54:01
    Liptovský Mikuláš bude zahrávať presilovku 5/4 po tom čo Salajka dostal trest za podrazenie.

53:55
    Šanca hostí je zastavená po piskote z píšťalky asistenta rozhodcu, ofsajd.

53:26
    A znovu perfektný Palko, ktorý strelu najskôr vyrazil betónom a následne puk chytil do lapačky.

52:09
    Šedivý vypálil od modrej, ale Palko si podržal čisté konto a strelu vyrazil.

51:45
    Vhadzovanie po ľavici Palka vyhrali hostia.

51:34
    Na trestnú teraz mieri Devečka.

51:23
    Šedivý posiela prihrávku na Šúreka, ktorý sa dostal s pukom až za Palka no tam už moc nenarobil po tvrdom zákroku Devečku.

50:46
    Hreus sa dostal do útoku po pravej strane, prihrávka na druhú stranu odkiaľ z prvej páli Vaškovič a jeho strela mieri do Palkovej lapačky odkiaľ sa odrazila za bránu domácich.