Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
po s.n.
Medvědi Beroun 1933
5:4 (1:1, 3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 21.12.2011, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Beroun právě vstřelil branku!
    Rozhodující nájezd a bonusový bod domácím připisuje DAVID JONÁŠ.

Za Medvědy jede Jonáš, který proměňuje a Medvědi tak získávají bonusový bod.

Jonáš za Medvědy taky proměňuje, vypadá to na dlouhou sérii.

Šagát na straně hostů, proměňuje.

Roubík za hosty a trefuje horní roh.

Klhůfek za Beroun, položil si Petráska a trefuje prázdnou branku.

Za hosty jede Šagát... Trefuje se do horního růžku. 1:1

64:10
    Další střela Kloboučka z kruhu, ale mimo branku, následně Roubík z druhé strany našel jen náruč Furcha.

63:24
    Roubík se dostal do šance, ale byl faulován a tak přichází trest pro Hertla (BER), který dostává 2 minuty za podražení.

59:47
    Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Rod (UNL) dostává 2 minuty za hákování.

55:23
    Za podražení dostává 2 minuty Sklenička (UNL).

47:01
    Lvi právě vstřelili branku!
    Kovář vyslal kotouč do jízdy na LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO, který se trefuje pod horní tyč Furchovy branky, domácí gólman si na kotouč sice sáhl, ale ten stejně zapadl do branky. Asistence: Robin Kovář.

46:18
    Roubík se dostal do šance, ale kotouč vyráží Furch, následně z otočky vypálil Šagát, Furch byl dezorientovaný, ale naštěstí pro domácí kotouč vyrazil, hosté se dostávají do velkého tlaku.

44:48
    Handlovský vyhrál vhazování a kotouč se dostal k JIŘÍMU SUCHÉMU, který střelou k tyči snižuje náskok Medvědů. Asistence: Ondřej Holomek, Lukáš Handlovský.

44:42
    Žejdl (BEr) dostává 2 minuty za hákování.

42:02
    Žejdl ujel za kotoučem, přihrál před branku na zcela volného Doležala, který společně s Kupcem už zvedali ruce nad hlavu, ale Petrásek se stačil včas přemístit a chytá tak kotouč mezi betony.

39:22
    Klobouček (UNL) dostává 2 minuty za hákování. Medvědi mají přesilovku 5 na 3.

39:02
    Holomek (UNL) dostává 2 minuty za držení hole.

37:50
    Šagát našel dobře postaveného JAROSLAVA ROUBÍKA, který se trefuje za záda Furcha. Asistence: Martin Šagát.

36:08
    Třetina se dostal do šance, když z prostoru mezi kruhy vyslal střelu po ledě, ale kotouč jen o kousek minul branku.

32:34
    Soldán (BER) dostává 2 minuty za krosček.

30:37
    DAVID JONÁŠ proměňuje trestné střílení střelou nad pravý beton.

30:37
    Jonáš se dostal do šance, ale Holomek jej zahákoval a domácí hráč pojede trestné střílení.

29:01
    Kupec se dostal ke kotouči po vhazování ve středním pásmu, po chybě hostujících obránců, vystřelil na Faltera, který kotouč vytěsnil, ale obránce si kotouč bruslí tečoval do vlastní branky. Gól je připsán nejblíže stojícímu hráči a tím je MICHAL PAVEL. Asistence: Martin Kupec.

28:55
    Handlovský se dostal ke kotouči v útočném pásmu a z ostrého úhlu trefuje tyč!

28:02
    Doležal (BER) dostává 2 minuty za podražení.

27:27
    Hertl šikovně tečoval kotouč před brankou, kotouč míří jen o pár centimetrů nad.

27:04
    Černý (UNL) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

22:21
    Za podražení dostává 2 minuty Vlček (BER).

21:04
    Žejdl vyhrál vhazování, kotouč se dostal ke Špeldovi, který vypálil z první a DAVID ŠVAGROVSKÝ krásnou tečí přímo před Falterem zvyšuje náskok Medvědů. Asistence: Lukáš Špelda, Lukáš Žejdl.

17:48
    Švagrovský (BER) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

17:31
    Hosté se dostali do útoku, Furch střelu od modré vyrazil, ale byl moc vyjetý z branky, následně se kotouč motal v brankovišti, ale těsně za brankovou čáru jej dorazil až DANIEL BOHÁČ. Asistence: Miloslav Čermák.

16:35
    Za hákování dostává 2 minuty Poletín (BER).

11:09
    Čermák (UNL) dostává 2 minuty za podražení.

10:55
    Rubeš našel rozjetého PAVLA KLHŮFKA, který střelou pod víko otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Tomáš Rubeš, Jiří Jebavý.

Před začátkem zápasu jsme uctili památku bývalého československého, později českého, prezidenta Václava Havla, který nás opustil ve věku 75 let.

David Havlík

Góly a asistencie: 11. Klhůfek (Rubeš, Jebavý), 22. Švagrovský (Špelda, Žejdl), 30. Pavel (Kupec), 31. Jonáš, ?. Jonáš - 18. Boháč (Čermák), 38. Roubík (Šagát), 45. Suchý (Holomek, Handlovský), 48. Handlovský (Kovář)

Medvědi Beroun 1933: Furch - Sobotka. Špelda, Barák,. Jebavý, Jonáš, Hertl, Veselý, Soldán, Pavel, Švagrovský, Kupec, Stromko, Hašek, Rubeš, Vlček, Žejdl, Doležal, Poletín, Dalecký, Klhůfek
    HC Slovan Ústí nad Labem: Falter - Suchý, Černý, Klobouček, Gureň, Husák, Holomek, Boháč, Čermák, Rod, Pazourek, Laš, Roubík, Šagát, Handlovský, Kovář, Třetina, Ludvík, Sklenička

Rozhodca: Čech - Kreuzer, Polonyi