Šumperk – Třebíč 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 8:0 (kon.)
Písek – Litoměřice 3:1 (kon.) | Chomutov – Beroun 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 3:5 (kon.)
Most – Hr. Králové 1:3 (kon.)
IHC Králové Písek
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Sobota 17.12.2011, 17:301. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

IHC KOMTERM Písek: Sedláček - Havran, Všetečka, Žovinec, Pavlíček, Lukáč, Kanov, Bača - Nouza, Melka, Suja - Antončík, Vaniš, Slavík - Polodna, Šperger, Mrkvička - Ferebauer, Nedorost, Kudrna - Markulinec.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl - Martinka, Drábek, Smetana, Boháč, Kříž, Evan, Dudáš, Vobořil - Lenc, Belay, Hašek - Loskot, Slížek, Gengel - Kameš, Šinágl, Kafan - Horčička, Hlusička, Novák.

Rozhodčí: .

00:01

00:22
    Loskot vypíchnul domácím rozehrávku, Všetečka ho ale stihnul rychle o puk obrat.

01:30
    Kanov mohl udeřit na ze svého útočného výletu. Zblízka ale mířil pouze do Přikryla.

02:31
    Sledujeme poměrně neurovnanou hru.

03:03
    Ani jednomu z týmů se nedaří předvést kloudnější akci.

03:27
    Martinkova střela od modré čáry prolétla kolem písecké branky.

04:00
    Nouza nahazoval puk do pásma a jeden z hostujících hráčů zastavil puk vysokou holí. Vhazování v obraně Litoměřic.

04:11
    Přikryl si připisuje další úspěšný zákrok. Tentokrát ho ohrozil ranou z mezikruží Vaniš.

05:24
    Zakázané uvolnění na straně Litoměřic.

05:28
    Písečtí vyhráli vhazování před brankou soupeře a ve střeleckém postavení se zjevil Kudrna, Přikryl střelu zblízka opět kryje.

07:28
    Kamešova střela od modré čáry končí v náruči píseckého brankáře.

07:43
    Písek vyhrál buly před vlastní brankou a rychlý útok končí střelou Slavíka.

07:59
    Slavíkovu střelu Přikryl vytáhnul z brankové čáry.

08:17
    Obrovský závar před litoměřickou brankou. Přikryl s vypětím všech sil vleže velký nápor ustál. Icing Litoměřic.

09:06
    Hosté se budou bránit. Smetana si pomohl u hrazení faulem na Mrkvičku.

09:35
    Hostující Martin Novák vyhazuje kotouč z pásma.

10:00
    Písek zpátky ve třetině.

10:26
    Přikryl zasahuje a vhazovat se bude před jeho brankou.

11:06
    Tahle přesilovka se domácím vůbec nepovedla. Litoměřice jsou kompletní.

11:30
    Ferebauerovu střelu tečoval Nedorost, Přikryl přesměrovaný kotouč chytá.

12:00
    Přesilovku si vyzkouší také hosté, Nedorost usedá k menšímu trestu.

12:44
    Písečtí zašlápli puk za vlastní brankou, vhazování před Sedláčkem.

13:14
    Počet hráčů se srovná. Dudáš půjde pykat za držení.

13:42
    Slavík leží u mantinelu a nevypadá to dobře, vylučovat se však nebude.

14:09
    Šperger mohl využít odraženého kotouče, z bezprostřední blízkosti trefuje puk do výstroje brankáře Přikryla.

14:25
    Písečtí vyslali další pokus, Přikryl působí velmi sebejistě.

14:45
    Hosté po delší chvíli vyhazují puk z pásma.

15:14

15:34
    Ondřej Kříž (LTM) - 2 minuty, nedovolené bránění.

15:43
    Drábek vyhazuje.

16:10
    Hostujícímu Drábkovi se opět podařilo vyvézt puk z pásma.

16:54
    Ani tahle přesilovka nevyprší do konce. Zdeněk Šperger si pomohl podražením.

17:34
    Hosté v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka Litoměřic.

17:54
    Hosté okamžitě okupují píseckou branku.

18:24
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté se z výhody jednoho hráče dostávají do vedení. Kotouč za záda brankáře Sedláčka protlačil po pěkné kombinaci LADISLAV GENGEL. Asistence: Václav Drábek, Ladislav Slížek.

19:31
    Písek právě vstřelil branku!
    Žovincovu střelu od modré čáry tečoval JAKUB SUJA a rázem je vyrovnáno. Asistence: Dušan Žovinec, Martin Havran.

Písecký led je okamžitě zasypán hromadou plyšáků a rozhodčí posílá hráče do kabin.

Zbytek první třetiny se odehraje poté, co se odklidí plyšové hračky z ledu a dojde z úpravě plochy.

Charitativní akce rozhodně splnila účel. Hračky z ledové plochy později potěší děti z vybraných nemocnic na jihu Čech, a že je jich opravdu hodně.

Hráči se vrací na led.

20:00

20:01

20:51
    Šinágl se probojoval k puku u písecké branky, Žovinec ale zakročil však a rychle hostujícího útočníka odzbrojil.

21:33
    Ofsajd na straně litoměřického celku.

21:57
    Písečtí se rychle po vhazování natlačili před branku soupeře, Přikryl v závaru před vlastní brankou zalehnul puk.

22:39
    Nouzova střela z úhlu končí jen v lapačce litoměřického brankáře.

22:52
    Horčička z dobré pozice nevyslal příliš důraznou střelu, Sedláček bez problému kryje.

23:30
    Ve druhé třetině se zatím hraje poměrně svižný hokej.

24:05
    Dudáš z mezikruží nemířil přesně.

24:24
    Jan Kanov (PIS) - 2 minuty, podražení.

24:50
    Hosté hrají přesilovku velmi dobře. Střelecké postavení si vyzkoušel jak Drábek, pak následně i Martinka, Sedláček v důležitou chvíli svůj tým podržel.

25:40
    Teprve nyní se podařilo Píseckým vyhodit puk z pásma.

26:26
    Písek velký tlak ustál, Kanov je zpátky ve hře.

27:00
    Hosté jsou hodně nebezpeční. Po střele Kříže vznikl před brankou Sedláčka obrovský závar, také nyní se ale stav utkání nemění.

28:00
    Po delší chvíli si mohli zaútočit hráči Písku, akce v přečíslení ale končí ofsajdem.

28:40
    Martin Novák se zmocnil puku na mezikruží, následně ale těsně před zakončením upadl. Domácí měli opět štěstí.

29:06
    Po střele z dálky dojde k vhazování před píseckou brankou.

29:50
    Píseckým se vůbec nedaří přechod do útočné třetiny, další ofsajd.

29:56
    Icing Litoměřic.

30:11
    Šináglova střela končí pouze na holeních domácího Havrana.

30:33
    Písečtí rychlým přesunem vybojovali alespoň vhazování před Přikrylem.

31:14
    Tak v těchto momentech na chvíli převzali iniciativu domácí a výsledkem je alespoň menší trest pro Kafana.

31:40
    Hostům se rychle podařilo vyklidit pásmo.

32:11
    Píseckým se zatím nedaří vypracovat si výraznější nápor.

32:43
    Lukáčova střela sražena vyrážečkou Přikryla do rohu.

33:10
    Hosté budou chvíli ve třech. Jméno vyloučeného hráče upřesníme později.

33:14
    Hosté ve čtyřech.

33:43
    Píseckým se ani tahle přesilovka zatím vůbec nedaří.

34:15
    Teprve nyní se Jihočeši usadili v pásmu.

34:40
    Před Přikrylem to teď doslova vřelo, nakonec se přerušuje hra. Puk skončil někde pod výstrojí brankáře Litoměřic.

35:10

35:22
    Tlak domácích pokračuje i po návratu pátého hráče litoměřického hráče na led.

35:55
    Domácí se ofsajdovým postavením sami připravili o pásmo.

36:47
    A nyní se v ofsajdu přistiženi hosté.

37:08
    Nedorost rychlým přesunem zavezl puk do pásma Litoměřic, před branku ho ale hostující beci díky dobré práci nepustili.

37:59
    Slížek schoval střelu nápřahem za jednoho z domácích beků. Sedláček reflexivním zákrokem střelu zneškodnil.

39:00
    Poslední minuta hry ve druhé třetině.

39:30
    Puk v pásmu Litoměřic.

39:42
    Domácí vykázáni z litoměřické třetiny pro ofsajd.

40:00

Druhá třetina přinesla pozdvižení jak před brankou Sedláčka, tak před brankou Přikryla, na výsledku se ale nikterak nepodepsala. V prvních minutách prostředního dějství měli více ze hry hosté, domácí mohla následně probudit téměř čtyři minuty trvající přesilovka. Ani Písečtí se ale brankově vyjádřit nedokázali. Uvidíme, který z týmů bude úspěšnější ve třetí třetině, která by měla začít přibližně v 19:08.

40:01

40:21

41:00
    Nouza vybojoval puk ve středním pásmu a následně vyslal střelu golfovým úderem, Přikryl měl odkrytý výhled a neměl problém zasáhnout.

42:03
    Rána Kanova od modré čáry končí v lapačce brankáře Přikryla.

42:32
    Hostům se podařilo vyhodit puk z pásma.

43:00
    Obrovský závar před litoměřickou brankou. Ke střele se dostali snad tři hráči ve žlutých dresech, ani teď z toho ale nic není.

43:33
    Přesilovkový tlak pokračuje. Přikryl nyní zalehnul puk.

43:47

44:22
    Hosté v tísni vyhazují na zakázané uvolnění.

44:34
    Další icing Litoměřic.

45:05
    Hráči obou týmů zašlápli puk v rohu za litoměřickou brankou. Vhazování po pravé ruce brankáře Přikryla.

45:25
    Písečtí se budou muset bránit. Melka potrestán za podražení.

45:32
    Martinkova střela sražena do sítě nad píseckou brankou.

45:45
    Hosté se vlastní chybou o útočné pásmo připravili.

46:02
    Nyní už však jsou opět před Sedláčkem.

46:32
    Domácí se opět poměrně rychle vymanili ze sevření.

46:55
    Slížkova prudká střela nápřahem a Sedláček drží kotouč do přerušení.

47:25

47:44
    Akce domácích končí pouze ofsajdem.

48:33
    Tempo hry pozvolna opadlo. Zakázané uvolnění Písku.

49:02
    Písečtí kombinovali ve třetině soupeře, nakonec se ale o pásmo sami připravili, když neudrželi kotouč na modré čáře.

50:30
    Nouza byl naprosto sám před Přikrylem, tak dlouho čekal na pohyb brankáře, až skončil v nulovém úhlu.

51:14
    Hosté si pomohli vysokou holí, vhazování ve středním pásmu.

51:59
    Po Špergerově střele Přikryl raději přidržel kotouč pod lapačkou.

52:35
    Ofsajd na straně Litoměřic.

53:32
    Tak a ledová plocha je opět obsypána plyšovými hračkami. Z rohu se natlačil před branku Slavík a u pravé tyčky uplatnil důraz ŠIMON ANTONČÍK. Asistence: Josef Slavík.

55:06
    Na ledové přiostřuje. Suja přinutil Přikryla k přerušení a dostal na to bodyček od Martinky. Po něj se následně ohnal Všetečka, vylučovat se však nebude.

56:20
    Písečtí obléhají litoměřickou branku už dobrou minutu.

56:51
    Bude se vylučovat, a to na straně Litoměřic. Písečtí si tak aktivní hrou vysloužili alespoň dvouminutovou převahu jednoho hráče.

57:21
    Hosté vyhazují puk ze třetiny.

57:45
    Suja přihrával Žovincovi do jízdy a písecký bek měl na hokejce třetí branku, Přikryl famózním zákrokem udržel hosty ve hře.