Ottawa Senators
2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
Boston Bruins
cz Štvrtok 15.12.2011, 01:30NHL

Skončil zápas mezi Ottawou a Bostonem, ve třetí třetině během jedné minuty zvýšili náskok hostů Bergeron a Paille, naději pro domácí ještě vykřesal Jason Spezza, ale minutu před koncem o vítězství Medvědů definitivně rozhodl svou druhou brankou Daniel Paille. Zajímavostí je poměr střel na branku, domácí svého soupeře přestříleli 49:29. To je ode mě pro tuto chvíli vše a přeji příjemný zbytek noci. (04:11:33)

60:00

59:20
    Zápas už se jen dohrává, o vítězi je rozhodnuto.

58:56
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Bruins jeli dva na jednoho a DANIEL PAILLE se rozhodl pro golfovou střelu, která skončila za zády domácího brankáře. Asistence: Patrice Bergeron.

58:23
    Hosté jsou v plném počtu.

57:50
    Bruins se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

57:25
    Domácí jsou v obrovském tlaku, posílají na Thomase jednou střelu za druhou.

56:23
    A Ottawa bude navíc hrát v početní převaze, na dvě minuty vyloučen Brad Marchand za zdržování hry.

55:55
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí ještě vykřesávají jiskřičku naděje, JASON SPEZZA z levého kruhu prostřeluje Thomase a už je to jen o dvě branky. Asistence: Chris Phillips, Daniel Alfredsson.

54:43
    Horton je na ledě, hosté jsou v plném počtu.

53:43
    Bruins se znovu osvobozují.

53:19
    Domácí se dostali do postavení mimo hru.

52:55
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.

52:43
    Ottawa si zahraje přesilovku, na dvě minuty vyloučen Horton za hru vysokou holí.

52:10
    Hraje se důrazný, tvrdý hokej, ale teď bez větších šancí.

50:16
    Konopka teď prověřil pozornost Thomase.

49:19
    Od modré čáry střílel Jared Cowen, stav se nemění.

47:32
    Thomas raději přikryl puk, bude se vhazovat v útočném pásmu Ottawy.

45:50
    Opět velká chyba domácí obrany, DANIEL PAILLE jel sám na Alfredsona a střelou zápěstím zvyšuje už na 4:1. Asistence: Shawn Thornton , Andrew Ference

44:54
    Hosté vedou už o dvě branky! PATRICE BERGERON se dostal k odraženému puku, jel sám na Andersona a přesnou střelou zvyšuje na 3:1 pro Bruins. Bez asistence.

44:01
    Obrovská šance Condry, proti které skvěle zasahuje Thomas.

42:45
    Bruins se ubránili a jsou v plném počtu.

41:45
    A domácí ted hrají ještě zkrácenou přesilovku.

41:41
    Nick Foligno prověřil pozornost Thomase.

40:20
    Na začátku třetiny se hraje ve čtyřech na obou stranách.

40:01

Ve druhé třetině padlo po jedné brance na obou stranách, nejdříve ve 25. minutě Daniel Alfredsson vyrovnal na 1:1, ale na konci 34. minuty Chris Kelly poslal Bruins znovu do vedení. Druhé dějství bylo oproti prvnímu vyrovnanější, na střely na branku vyhrála Ottawa těsným rozdílem 14:13.

40:00

39:40
    Ale teď přesilovka pro domácí končí, za nedovolené bránění na brankáře si jde na dvě minuty sednout Zenon Konopka.

39:07
    Ottawa je ve velkém tlaku, dvakrát teď střílel Daniel Alfredsson.

37:45
    Domácí si zahrají přesilovku, vyloučen Adam McQuaid na 5 minut + do konce utkání za faul kolenem.

36:34
    Obrovská šance Hortona, ale Andersona nepřekonal.

34:52
    Boychuk střílí a na druhé straně Condra, Thomas musí zasahovat.

33:47
    Hosté jdou znovu do vedení! Puk se dostal před branku, kde byl připravený CHRIS KELLY, který byl sám před Andersonem a puk dokázal dorazit za záda domácího brankáře. Asistence: Johnny Boychuk, Rich Peverley.

33:04
    Po Winchesterově střele brankář Bostonu přerušuje hru.

31:44
    Zakázané uvolnění, vhazuje se před Thomasem.

30:27
    Thomas musí zasahovat po další střele Spezzy.

29:40
    Velké šance na obou stranách, ale jak Anderson, tak Thomas situaci ustáli. Po vyrovnávací brance jsou domácí lepším týmem.

27:31
    Hosté se ubránili a jsou v plném počtu.

27:01
    Domácí sevřeli soupeře do zámku.

26:22
    Teď udělal Anderson velkou chybu při rozehrávce, ale hosté jeho zaváhání nepotrestali.

25:31
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici zamířil Seidenberg na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Ottawu.

24:23
    A je vyrovnáno! Nejdřív ještě na druhé straně střílel Lucic, ale z následného protiútoku se poprvé v zápase prosazují domácí a DANIEL ALFREDSSON srovnává na 1:1. Asistence: Jason Spezza.

23:06
    Anderson přesrušuje hru, bude se vhazovat v útočném pásmu hostů.

21:50
    Bruins jsou zatím ve druhé třetině lepší a hodně zaměstnávají domácí obranu.

20:55
    Teď několik šancí Bruins, Anderson musel zasahovat.

20:01

Máme za sebou prvních 20 minut, ve kterých padla jediná branka, kterou dal na začátku 13. minuty Rich Peverley. Domácí sice svého soupeře v první třetině přestříleli v poměru 13:6, ale brankáře Thomase nepřekonali ani jednou a tak po první třetině vedou nejtěsnějším rozdílem hosté z Bostonu.

20:00

19:40
    Z pravého kruhu to zkouší Condra, Thomas s jeho střelou neměl problémy.

18:52
    Další střely na branku vyslali McQuaid a Krejčí, Anderson přerušuje hru.

18:05
    Hráči Bostonu jsou teď lepším týmem na ledě, střílí ze všech pozic.

17:30
    Obrovská šance Bruins! Hamill měl na hokejce druhou branku, ale na Andersona nevyzrál.

15:28
    Teď dvakrát střílel Alfredsson, ale Thomas zatím drží čisté konto.

14:45
    Znovu střílel Peverley z dobré pozice, ale tentokrát mířil vedle.

12:48
    Na druhé straně teď musel zasahovat Thomas.

12:10
    A Bruins jdou do vedení! RICH PEVERLEY se uvolnil, najel si mezi kruhy a přesnou střelou překonává Andersona. Asistence: Andrew Ference, Joe Corvo.

11:46
    A je tady první rvačka, Lucic a Carkner za ni dostávají trest na 5 minut.

11:30
    Hraje se nahoru dolů,ale bez šancí, oba týmy teď dobře brání.

09:06
    Bergeron teď prověřil Andersona.

08:46
    Zakázané uvolnění domácích, vhazje se před Andersonem.

08:14
    Další šance domácích, Thomas musel zasahovat.

07:05
    Bruins už 5 minut nevystřelili na branku.

06:03
    Greening byl teď v dobré pozici, ale střílí vedle.

04:50
    Domácí jsou zatím aktivnější, vedou na střely 4:1.

03:47
    Karlsson vystřelil golfovou střelou, Thomas přerušil hru.

03:10
    Hraje se dlouho bez přerušení a bez větších šancí.

01:22
    Nick Foligno střílel, Thomas musel zasahovat.

00:44
    Pvní střelu na soupeřovu branku vyslal Colin Greening.

00:01

Ottawa Senators: Anderson (Auld) - Phillips, Lee, Cowen, Karlsson, Carkner, Rundblad - Butler, Spezza, Daugavins - Foligno, Regin, Alfredsson - Greening, Smith, Condra - Konopka, Winchester, Neil

Boston Bruins: Thomas (Rask) - Kampfer, Boychuk, Seidenberg, Corvo, Ference, McQuaid - Lucic, Krejčí, Horton - Marchand, Bergeron, Seguin - Pouliot, Kelly, Peverley - Paille, Hamill, Thornton

Rozhodčí: Joannette, Kowal - Barton, Cameron.

Vítejte u dalšího on-line přenosu z kanadsko-americké NHL. Dnes v noci je na programu zápas dvou týmů z východní konference, ve kterém proti sobě nastoupí domácí Ottawa Senators a Boston Bruins.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Tomáš Božek

Góly a asistencie: 25. Alfredsson (Spezza), 56. Spezza (Phillips, Alfredsson) - 13. Peverley (Ference, Corvo), 34. Kelly (Boychuk, Peverley), 45. Bergeron , 46. Paille (Thornton, Ference), 59. Paille (Bergeron)

Rozhodca: Joannette, Kowal - Barton, Cameron