Ottawa Senators
2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
Boston Bruins
cz Štvrtok 15.12.2011, 01:30NHL

Skončil zápas mezi Ottawou a Bostonem, ve třetí třetině během jedné minuty zvýšili náskok hostů Bergeron a Paille, naději pro domácí ještě vykřesal Jason Spezza, ale minutu před koncem o vítězství Medvědů definitivně rozhodl svou druhou brankou Daniel Paille. Zajímavostí je poměr střel na branku, domácí svého soupeře přestříleli 49:29. To je ode mě pro tuto chvíli vše a přeji příjemný zbytek noci. (04:11:33)

60:00

59:20
    Zápas už se jen dohrává, o vítězi je rozhodnuto.

58:56
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Bruins jeli dva na jednoho a DANIEL PAILLE se rozhodl pro golfovou střelu, která skončila za zády domácího brankáře. Asistence: Patrice Bergeron.

58:23
    Hosté jsou v plném počtu.

57:50
    Bruins se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

57:25
    Domácí jsou v obrovském tlaku, posílají na Thomase jednou střelu za druhou.

56:23
    A Ottawa bude navíc hrát v početní převaze, na dvě minuty vyloučen Brad Marchand za zdržování hry.

55:55
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí ještě vykřesávají jiskřičku naděje, JASON SPEZZA z levého kruhu prostřeluje Thomase a už je to jen o dvě branky. Asistence: Chris Phillips, Daniel Alfredsson.

54:43
    Horton je na ledě, hosté jsou v plném počtu.

53:43
    Bruins se znovu osvobozují.

53:19
    Domácí se dostali do postavení mimo hru.

52:55
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.

52:43
    Ottawa si zahraje přesilovku, na dvě minuty vyloučen Horton za hru vysokou holí.

52:10
    Hraje se důrazný, tvrdý hokej, ale teď bez větších šancí.

50:16
    Konopka teď prověřil pozornost Thomase.

49:19
    Od modré čáry střílel Jared Cowen, stav se nemění.

47:32
    Thomas raději přikryl puk, bude se vhazovat v útočném pásmu Ottawy.

45:50
    Opět velká chyba domácí obrany, DANIEL PAILLE jel sám na Alfredsona a střelou zápěstím zvyšuje už na 4:1. Asistence: Shawn Thornton , Andrew Ference

44:54
    Hosté vedou už o dvě branky! PATRICE BERGERON se dostal k odraženému puku, jel sám na Andersona a přesnou střelou zvyšuje na 3:1 pro Bruins. Bez asistence.

Tomáš Božek

Góly a asistencie: 25. Alfredsson (Spezza), 56. Spezza (Phillips, Alfredsson) - 13. Peverley (Ference, Corvo), 34. Kelly (Boychuk, Peverley), 45. Bergeron , 46. Paille (Thornton, Ference), 59. Paille (Bergeron)

Ottawa Senators: Anderson (Auld) - Phillips, Lee, Cowen, Karlsson, Carkner, Rundblad - Butler, Spezza, Daugavins - Foligno, Regin, Alfredsson - Greening, Smith, Condra - Konopka, Winchester, Neil
    Boston Bruins: Thomas (Rask) - Kampfer, Boychuk, Seidenberg, Corvo, Ference, McQuaid - Lucic, Krejčí, Horton - Marchand, Bergeron, Seguin - Pouliot, Kelly, Peverley - Paille, Hamill, Thornton

Rozhodca: Joannette, Kowal - Barton, Cameron