Trnava – Senica 0:1 (po s.n.) | Prešov – Michalovce 4:5 (kon.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 7:5 (kon.)
Bardejov – Detva 6:2 (kon.) | Piešťany – Spišská N. Ves 2:1 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Utorok 13.12.2011, 18:00 • Zimný štadión Piešťany • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Domácim sa podarilo otočiť stav vo svoj prospech, poslednú tretiu tretinu vyhrali Piešťany 2:0 a celkovo tak porazili hostí zo Spišskej Novej Vsi 2:1. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (20:16:13)

60:00

51:58
    Matej Hamrák je na druhej strane vylúčený za držanie.

51:25
    Branislav Jánoš dostáva 2 minúty za sekanie, následne aj 10 minút za nešportové správanie.

51:00
    Vladimír Urban takisto fauluje, je vylúčený za hákovanie, menšiu chvíľu sa bude hrať 4 na 4.

49:45
    Matej Hamrák odchádza na trestnú lavicu, je vylúčený za nedovolené bránenie.

47:15
    Piešťany dali gól!
    MARTIN CHYLO zakončuje akciu domácich, dáva gól a posiela svoj tím do vedenia ! Asistencie : Michal Peško, Jozef Haring.

42:20
    Pavol Gurčík si pôjde oddýchnuť na trestnú lavicu, keď hral so zdvihnutou hokejkou.

40:20
    BRANISLAV JÁNOŠ je úspešný v samostatnej akcii, keď prekonáva Lizáka. Bez asistencii.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

31:18
    Spišská Nová Ves dala gól!
    PETER ORDZOVENSKÝ presne triafa do priestoru bránky, keď mu na gól prihrával Branislav Lemešáni. Asistencie : Branislav Lemešáni, Lukáš Novák.

25:31
    Radoslav Kropáč je vylúčený za údery do hlavy a krku, presilová hra domácich.

20:01
    Začala druhá tretina.

19:59
    Michal Peško tesne pred koncom prvej časti hry dostáva 2 minúty za sekanie.

20:00
    Prvá tretina skončila.

17:28
    Antonín Hruška oslabuje svoj tím, je vylúčený za hákovanie.

SHK 37 Piešťany: Ondrejka - Bokroš, Bučka, Urban, Kolník, Schneider, Ďurkech, Klčo, Hruška - Jánoš, Mišura, Pupák - Haring, Peško, Románek - Ručkay, Metrel, Chylo - Lisoň, Učen, Mihálik

HK Spišská Nová Ves: Lizák- Ordzovenský, Novajovský, Priechodský, Džerenga, Gurčík, Borovský, Vartovník, Nitriansky - Filip Novák, Prokop, Lukáš Novák - Kropáč, Hamrák, Farkašovský - Lemešani, Klinga, Krempaský - Kirner

Rozhodca: Goga - Ferkodič, Mĺkvy.

Marian Fiam

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 41. Jánoš, 48. Chylo (Peško, Haring) - 32. Ordzovenský (Lemešáni, L. Novák)

ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka - Bokroš, Bučka, Urban, Kolník, Schneider, Ďurkech, Klčo, Hruška - Jánoš, Mišura, Pupák - Haring, Peško, Románek - Ručkay, Metrel, Chylo - Lisoň, Učen, Mihálik

Rozhodca: Goga - Ferkodič, Mĺkvy