Trnava – Senica 0:1 (po s.n.) | Prešov – Michalovce 4:5 (kon.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 7:5 (kon.)
Bardejov – Detva 6:2 (kon.) | Piešťany – Spišská N. Ves 2:1 (kon.)
HC Prešov 07
4:5 (2:2, 2:3, 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Utorok 13.12.2011, 17:00 • Zš Prešov, Prešov • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Tak a máme tu koniec zápasu. Michalovskí hráči si dokázali v tretej tretine udržať tesný gólový náskok a tak si z Prešova odnášajú 3 body.
    Dovidenia pri ďalších online prenosoch. (19:13:27)

60:00

55:07
    Domáci v plnom počte.

53:07
    Vylúčenie na strane Prešova - Slavomír Vorobel dostáva dve minúty za držanie.

50:10

48:10
    Presilová hra pre Michalovce. Za napadnutie hokejkou si Pavol Segľa odpyká trest 2+10 minút.

45:23
    Hostia v plnom počte.

43:23
    Na trestnú lavicu opäť poputuje Ján Šeliga a opäť za držanie. Veľká šanca pre Prešovčanov.

42:15

40:15
    Presilová hra pre Prešov, na trestnú lavicu si na dve minúty sadne Ján Šeliga za držanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:30
    Dukla dala gól!
    Opäť tu máme rovnakú situáciu! MARTIN DROTÁR posiela svoj tím opäť do vedenia o jeden gól! Asistencie: Juraj Minčák, Rastislav Gašpar.

34:40

32:40
    Vylúčenie na strane Prešova, dvojminútový trest si ide odpykať Slavomír Vorobel za držanie.

29:24
    Prešov dal gól!
    Blesková odpoveď Prešovčanov! Puk vsietil MILAN JONÁK, ním opäť vyrovnáva stav zápasu. Asistencie: Vladimír Kubus, Pavol Segľa.

29:12
    Náskok Michaloviec opäť zvyšuje Miloš Palovčík! Asistencie: Ivan Králik, Juraj Kadlubiak.

28:05

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Uhnák (Špila, Haas), 18. Jonák (Vorobel, Segľa), 27. Špila (Obuch, Caban), 30. Jonák (Kubus, Segľa) - 2. Šeliga (Drotár, Hančák), 9. Králik (Dobrý, Pavličko), 21. Minčák (Drotár, Gašpar), 30. Palovčík (Králik, Kadlubiak), 38. Drotár (Minčák, Gašpar)

HC Prešov 07: Zima - Hopkovič, Pulščák, Špila, Obuch, Vorobel, Koma, Popela - Haas, Uhnák, Cmorej - Hajnik, Caban, Raček - Jonák, Kubus, Segľa - Kivader, Chovan
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Brunnsteiner (Kotvan) - Boržík, Šeliga, Hančák, Petruňa, Škrak, Kadlubiak - Minčák, Gašpar, Drotár - Majeský, Palovčík, Kovaľ - Králik, Dobrý, Pavličko - Mach

Rozhodca: Jura - Kalina, Gajdoš