Třinec – Berani Zlín 0:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 4:1 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 3:2 (po s.n.)
Pardubice – Sparta Praha 8:2 (kon.) | Slavia – Motor ČB 0:5 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
8:2 (1:1, 1:1, 6:0)
HC Sparta Praha
cz Piatok 09.12.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

57:25
    Další trest pro Spartu. Jedenáctý dvouminutový trest odsedí Troy Milam, který dostává dvě minuty za zdržování hry.

57:16
    David Kočí neudržel nervy na uzdě, když v brankovišti povalil Nahodila a shodil rukavice. Za úplně zbytečný prohřešek tak vidí trest pěti minut + osobní trest do konce utkání. Trest za něj odpyká Forman.

52:35
    Festival vyloučených pokračuje. Znovu bude pykat hostující tým, který se provinil po nedovoleném bránění Caseyho Borera. Dvě minuty dostává Michal Broš.

52:21
    Přesilovka pro domácí tým. 4/3 budou Pardubice hrát po vysoké holi Miroslava Formana.

51:12
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubosti odchází domácí Aleš Píša i útočník hostů Alex Foster.

50:51
    Výhoda domácích končí velmi záhy. Petr Koukal dostává dvě minuty za lehké hákování Jana Hanzlíka.

50:38
    Přesilovka pro Pardubice. Po menší šarvátce v brankovišti Sparty dostává Mario Bližňák dvě minuty za hrubost.

48:06
    Koukal dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a tak tu máme přesilovku Sparty.

42:00
    Přesilovka pro domácí. Dominik Pacovský dostává dvě minuty za podražení.

39:18
    Přesilovka pro Spartu. Dvě minuty dostává za podražení Václav Kočí.

36:06
    Přesilovka pro hosty. Za příliš mnoho hráčů na ledové ploše odchází na trestnou lavici Lukáš Nahodil.

29:32
    Ivan Rachůnek se dobře dostal z pravého křídla před Růžičku, kde se chystal zakončit, ale byl hákován. Sparta bude hrát přesilovou hru, když dvě minuty dostává Aleš Píša.

19:32
    Přesilová hra domácích však končí rekordně rychle. Za hákování je totiž po vhazování vyloučen Petr Koukal.

19:27
    Tam se hosté proviňují faulem a budou hrát v oslabení. Miroslav Forman dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

16:25
    Přesilová hra pro domácí barvy. Za příliš mnoho hráčů na ledě odchází na dvě minuty Peter Jánský.

11:34
    Radek Phillip dostává dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka pro Pardubice.

06:55
    Přesilovka pro Spartu. Za hákování je totiž vyloučen Robert Kousal.

04:15
    Pardubice budou hrát přesilovku 5/3. Za podražení je vyloučen Radek Philipp.

03:47
    Přesilovka pro domácí. Za vysokou hůl je vyloučen Petr Tenkrát.

Martin Mišovec

Góly a asistencie: 13. Koukal (Píša, Kolář I), 40. Kolář I (Koukal), 52. Buchtele (Borer), 53. Bartek, 54. Buchtele (Kousal, Sičák), 54. Koukal (Píša, Starý), 55. Zohorna (Bartek, Nahodil), 59. Píša (Starý) - 3. Foster (Y. Treille, Philipp), 39. Y. Treille (T. Rachůnek)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, V. Kočí, Sičák, Borer, Kolář II, Benák, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Nahodil, Zohorna – Radil, Kousal, Buchtele – Půhoný, Nosek.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) – Milam, Sersen, Philipp, D. Kočí, Hanzlík, Krstev, Kasík, Kučný – Jánský, Broš, I. Rachůnek – Ton, Bližňák, Tenkrát – Y. Treille, Foster, T. Rachůnek – Žálčík, Pacovský, Forman.

Trenéři: Josef Jandač, Richard Žemlička a Patrik Martinec

Rozhodca: Husička, Polák – Jindra, Kis